• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan ekskluzivan što veći 120 m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs luksuzan ekskluzivan što veći 120 m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan ekskluzivan što veći 120 m2 porasla cena

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan ekskluzivan što veći 120 m2 porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+9%

Promena cene sa 600.000 € na 655.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 655.000 €, 126,00 m2 cca 5200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.08.2025 - 600.000 €
15.03.2026 - 655.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.indomio.rs

4,0 Vracar , blizina Kalenic pijace i SC Vracar , Loznicka , 126m2 , 6 / 6 , lift , eg / toplotne pumpe , luksuzan penthouse u ekskluzivnom stambenom objektu , Alu-drvo stolarija ,vrhunski Troslojni Hrastov parket 1. klase , Hans-Grohe , Villeroy-Boch , Geberit sanitarije , Italijanska....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 418.248 € na 436.480 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 436.480 €, 128,00 m2 cca 3410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2025 - 446.603 €
16.03.2025 - 396.980 €
19.09.2025 - 418.248 €
22.03.2026 - 436.480 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2025.,

www.indomio.rs

Novogradnja u fazi izgradnje, terasa, klima, lift, topla voda, interfon, video nadzor, garaža, cg - toplotne pumpe. Lux četvorosoban stan, u neposrednoj blizini kraljevskog komleksa Beli Dvor, i na obodu Košutnjaka i Topčiderske šume. Sastoji se iz master sobe sa kupatilom, još jedne....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 470.000 € na 480.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 480.000 €, 118,00 m2 cca 4070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.11.2025 - 500.000 €
07.11.2025 - 470.000 €
05.04.2026 - 480.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Proda 4,0 stana od 118m korisne površine u novoj lux zgradi. Postoji mogućnost kupovine garaže od 11m, koja se dodatno plaća. Stnan se prodaje namešten - vrhunski je opremljen: kuhinja "notle" sa tehnikom, nameštaj "natuzzi", mermerni stolovi. Moguć dogovor oko....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 650 € na 750 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 750 €, 115,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 700 €
05.12.2025 - 650 €
08.04.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux četvorosoban stan u centru grada, u blizini Filozofskog fakulteta. Stan se nalazi u veoma mirnoj ulici na I spratu stambene zgrade sa liftom. Površine je 115m2 i sastoji se od ulaznog hodnika u kome se nalaze ugradni ormari, prostranog dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.200 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 1.200 €, 115,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 1.300 €
03.04.2026 - 1.200 €
17.04.2026 - 1.100 €
06.05.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan i prostran stan sa prelepim pogledom - Hala PionirDobrodošli u pažljivo renoviran i luksuzno opremljen stan koji pruža maksimalan komfor i eleganciju na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu. Smešten na 15. spratu odlično održavane zgrade sa dva lifta, ovaj stan od....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 550.000 € na 620.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 620.000 €, 110,00 m2 cca 5640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 550.000 €
08.04.2026 - 620.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se ekskluzivni poslovni prostor površine 110m2 na odličnoj lokaciji u samom centru Beograda-ulica Rige od Fere, u neposrednoj blizini Skadarlije,Kalemegdana ,Trga Republike i drugih glavnih gradskih atralcija. Prostor je kompletno renoviran i preuređen u 4 moderno opremljena....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 436.000 € na 457.800 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 457.800 €, 109,00 m2 cca 4200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 436.000 €
29.04.2026 - 457.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U srcu prestižnog Vračara, u mirnom i atraktivnom delu sa odličnom infrastrukturom, nudi se nova luksuzna rezidencija koja predstavlja idealnu priliku za sve koji traže savršen stan u Beogradu. ** Dostupne su sledeće kvadrature: 48m2, 39m2, 109m2. ** Završetak gradnje 2027. godine.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs luksuzan što veći 120 m2 porasla cena (10)
  • www.indomio.rs luksuzan ekskluzivan što veći porasla cena (2)
  • www.indomio.rs luksuzan ekskluzivan što veći 120 m2 (26)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>