• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan do 90 m2 - GoHome tražilica - ponuda nekretnina u Srbiji
  • www.indomio.rs luksuzan do 90 m2 - GoHome tražilica - ponuda nekretnina u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan do 90 m2

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan do 90 m2" pronađeno 2 276 nekretnina - prosečna cena 1.921 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podno grejanje
    • klima
    • 1.sprat
    • 3.sprat
    • lift
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 242.050 € na 220.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 220.000 €, 64,00 m2 cca 3440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 242.050 €
01.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetan stan od 64 m² na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na 5. spratu (od ukupno 6) u zgradi sa liftom, a prodaje se prazan, spreman za novu namenu. Osnovni podaci: Površina: 64 m² Struktura: 2.0 (Dvosoban) Spratnost: 5/6 (zgrada sa liftom)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 132.877 €, 64,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.indomio.rs

Lux stanovi u izgradnji u novom modernom kompleksu u Mirijevu. Najkvalitetnji materijali se koriste u gradnji. Useljenje je planirano po fazama (IV faze) - I faza krajem ove godine, a IV faza krajem 2027. godine. Mogućnost kupovine garažnog i parking mesta. Prikazana cena je bez pdv-a.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 118.152 €, 64,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Moderan stan u srcu Pančeva – Izuzetna gradnja, luksuz i udobnost! Prilika koju ste čekali! U ponudi je luksuzan stan u neposrednoj blizini Gornjeg grada, koji će vam pružiti savršen balans između komfora, sigurnosti i savremene gradnje. Idealan za porodice i investitore! Osnovne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 312.888 €, 64,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je elegantan i pažljivo osmišljen stan u prestižnoj zgradi BW Topaz, smešten na 1. spratu, ukupne površine 64,02 m, sa prostranom terasom koja dodatno obogaćuje životni prostor. Stan je jugozapadno orijentisan. Strukturu stana čine dnevna soba, spavaća soba, kupatilo i vešernica,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Apelovac, 500 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, luksuzan, nov stan u naselju " Vagres city". Stan se nalazi na 4. spratu stambene zgrade koja poseduje lift. Stan je po strukturi dvoiposoban, površine 64m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi odličan lux stan u naselju Duvanište, u neposrednoj blizini Amana. Nalazi se u prizemlju porodičnog objekta. Površina stana je 64m2 i po strukturi predstavlje dvoiposoban stan. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe se kuhinjom i trpezarijom, dugačkog degažmana iz koga....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 135.000 €, 64,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna prilika za kupovinu modernog dupleks apartmana u novoj Vili Gradina, na prestižnoj i izuzetno dostupnoj lokaciji u blizini jezera, Lidla i centra, a ipak u mirnom i zelenom okruženju. Idealno za odmor, život i izdavanje! Površina: 64 m Sprat: III sprat dupleks Novogradnja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 300 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan kod slatke kuće u Durlanu(Durlan)Izdaje se namešten dvosoban stan na I spratu kod slatke kuće u Durlanu. Zgrada bez lifta sa grejanjem na struju. Sastoji se od hodnika, spavaće sobe sa terasom, kupatila, dnevne sobe, trpezarije sa kuhinjom i još jedne terase. Funkcionalan....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 183.000 € na 173.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELE VODE, 173.000 €, 64,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 193.000 €
01.04.2026 - 183.000 €
24.04.2026 - 173.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Fukcionalan, luksuzno sređen 2,5 -an stan na opštini Čukarica. Retko u ponudi, grejanje na gas. Prostorije: Predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjsko trpezarijskim delom, dve spavaće sobe, kupatilo, tri terase. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 159.600 €, 64,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Aviv, 2.0s, 64m2, bez provizije, NOV, LUX Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i osunčan stan, smešten u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. U zgradi se nalaze sledeće kvadrature....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan i kompletno renoviran dvoiposoban stan površine 64m², smešten u prizemlju kvalitetne novogradnje, sa dodatnih 40m² privatnog dvorišta/terase. Nekretnina se izdvaja savremenim dizajnom, luksuznim detaljima i vrhunskom opremom, idealna za porodičan život ili investiciju.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 199.000 € na 195.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kluz, 195.000 €, 63,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 199.000 €
06.05.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan, svetao i veoma funkcionalan dvoiposoban stan na Zvezdari. Stan se nalazi na visokom prizemlju stambene zgrade u mrinoj ulici na obodu Zvezdarske šume. Sastoji se od: prostranog dnevnog boravaka, dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatilom. Izuzetna lokacija u neposrednoj....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 799-810 (od ukupno 810)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>