• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan do 80 m2 za studente što v - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs luksuzan do 80 m2 za studente što v - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan do 80 m2 za studente što veći

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan do 80 m2 za studente što veći" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 265 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1200 eura
    • do 1600 eura (prosečna cena)
    • do 1900 eura
    • do 16 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.08.2024.,

www.indomio.rs

Lux stan na Zvezdari kompletno namešten. Nalazi se u blizini centra grada. U blizini mnoštvo linija gradskog prevoza, Bul. Kralja Aleksandra, centra grada itd. Samo za ozbiljne studente (poželjno prve godine) uz obavezno upoznavanje roditelja ili ozbiljne zaposlene osobe na duži vremenski....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 282.520 € na 268.394 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 268.394 €, 71,00 m2 cca 3780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.12.2025 - 282.520 €
01.05.2026 - 268.394 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam luksuzne stanove u jednom od najotmenijih i najtraženijih delova Beograda – kompleks „Jove Ilića Residence “. Kompleks „Jove Ilića Residence“ predstavlja novu oazu luksuza i elegancije u centru Beograda. Ova savremena rezidencijalna zgrada kombinuje sofisticirani....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran i luksuzno opremljen dvoiposoban stan površine 62 m2 sa zastakljenom terasom i pogledom u bloku 67, Belville, na Novom Beogradu, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na 6. spratu od ukupno 13 spratova u modernoj zgradi sa video nadzorom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs luksuzan do 80 m2 za studente što veći'
900 €
500 €
1.000 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd Belville renoviran dvoiposoban stan sa zastakljenom terasom i pogledomIzdaje se potpuno renoviran i luksuzno opremljen dvoiposoban stan površine 62 m2 u Bloku 67, Belville, na Novom Beogradu, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na 6. spratu od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 500 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno prijatan i luksuzno opremljen dvosoban stan površine 60 m² na Limanu 1. Ova lokacija je savršen izbor za sve koji žele da budu u blizini reke i zelenila, ali i nadomak svih gradskih dešavanja. Kej, Štrand i SPENS nalaze se na svega nekoliko minuta hoda, što svakodnevni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 450 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje je odlican sredjen dvosoban stan u kuci 52m2, renoviran, dvostan, zbog konfiguracije terena delom visoko prizemlje, delom prvi sprat. Postoje stan i ispod i iznad. Tako da je stan ususkan. Grajanje na gas, Rezijski troskovi izuzetno mali. Infostan 1500din. Stan je moguce opremiti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 950 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan za izdavanje - Beograd na vodiIzdaje se potpuno nov, polunamešten dvosoban stan površine 50 m2, smešten na drugom spratu zgrade Metropolitan, sa delimičnim pogledom na centar grada i reku. Zgrada se nalazi u atraktivnoj oblasti Beograda na vodi, u blizini promenade,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 750 € na 690 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 690 €, 49,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 750 €
13.05.2026 - 690 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzna novogradnja sa terasom na Voždovcu, u okviru kompleksa Voždove kapije, potpuno namešten stan. Južna orijentacija obezbeđuje dosta prirodne svetlosti tokom celog dana. Postoji mogućnost iznajmljivanja garažnog ili parking mesta. Pogodan kako za stanovanje, tako i za poslovni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 650 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten i luksuzno opremljen jednosoban stan površine 40m2 u ulici Radoja Dakica, preko puta Instituta za majku i dete. Stan se nalazi na 1. spratu od ukupno 7 spratova u zgradi sa liftom.Stan je renoviran i funkcionalno organizovan, sastoji se od dnevnog boravka....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 650 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara - ��eram pijaca | LUX 1.5 stan, 38 m2, parking U ponudi je luksuzno opremljen stan u novogradnji, na odli��noj lokaciji u blizini Bulevara kralja Aleksandra i ��eram pijace. Stan se nalazi na 1. spratu moderne zgrade sa liftom i prostire se na 38 m2. Funkcionalnog je rasporeda....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 400 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se u Mirijevu, Klanicka ulica, lux sredjen, kompletno namesten jednoiposoban stan, na ulazu u Mirijevo. U neposrednoj blzini se nalaze svi moguci infrastrukturni objekti neophodni za kvalitetat zivot. Skole, vrtic, trgovine sirokog spektra delatnosti, posta, banke, apoteke,....