• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan do 80 m2 1.sprat - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs luksuzan do 80 m2 1.sprat - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan do 80 m2 1.sprat

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan do 80 m2 1.sprat" pronađeno 156 nekretnina - prosečna cena 1.477 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1500 eura
    • do 1800 eura (prosečna cena)
    • do 2200 eura
    • do 18 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NIŠ, 600 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji, kod Čaira, u ulici Filipa Višnjića. Nalazi se na prvom spratu u stambenoj zgradi, bez lifta. Stan je kompletno renoviran i lux sređen i opremljen svim potrebnim novim nameštajem i novim električnim uređajima marke Bosch.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 450 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje je odlican sredjen dvosoban stan u kuci 52m2, renoviran, dvostan, zbog konfiguracije terena delom visoko prizemlje, delom prvi sprat. Postoje stan i ispod i iznad. Tako da je stan ususkan. Grajanje na gas, Rezijski troskovi izuzetno mali. Infostan 1500din. Stan je moguce opremiti....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 104.450 €, 52,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Bulevar, luksuzno opremljen stan od 52.5m2 na prvom spratu u Aleksandrovoj zgradi (ugao Bulevara Oslobodjenja i Novosadskog sajma).Stan poseduje dnevni boravak sa trpezarijom, odvojenu vratima kuhinju, spavacu sobu, kupatilo i zatvorenu terasu.Postoji mogucnost kupovine i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 900 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara kod Gradske bolnice luksuzan trosoban stan nov i kompletno opremljenIzdaje se potpuno nov, luksuzno opremljen trosoban stan površine 52 m2, smešten u mirnoj ulici na Zvezdari, u blizini Gradske bolnice, u Varovničkoj ulici.Stan se nalazi na 1. spratu moderne novogradnje sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 850 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan, svetao dvosoban stan na Vračaru, u delu kod Hrama Svetog Save. Nalazi se na prvom spratu zgrade od četiri sprata i ima 52 m². Stan je prijatno osvetljen i ima pogled na dvorište, što doprinosi mirnijem ambijentu. Raspored je funkcionalan, a prostor je pogodan za udoban svakodnevni....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 233.900 € na 207.900 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 207.900 €, 52,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 233.900 €
13.05.2026 - 207.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

LUX + UKNJIŽEN STAN NA VIDIKOVCU! Kontakt: +381668091211 Cena: 207.900 € Lokacija: Rakovica - Vidikovac, sprat 1. Površina: 52 m2 Struktura: Dvosoban stan koji se sastoji od: - dnevnog boravka; - trpezarije; - kuhinje; - spavaće sobe; - kupatila; - ulaznog hodnika; - terase. OPIS:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 111.496 €, 51,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 50.68m2 u izgradnji, na 1.spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 700 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se 2.0. stan, centar, Gavrila Principa, 50kv, lux, prvi sprat. Sastoji se od: hodnika, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje, kupatila i male terase. Na odličnoj lokaciji, dvostrano orjentisan, kompletno namešten, salonac sa visokim plafonima, nov, neuseljavan, sa novom tehnikim....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 85,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 1.100 €
24.04.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan, luksuzan i potpuno renoviran trosoban stan na Savskom vencu! Stan se nalazi u Savskoj ulici, na prestižnoj lokaciji, direktno preko puta Beograda na vodi (BW), u neposrednoj blizini Palate pravde. Smešten je u kvalitetnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 850 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2026.,

www.indomio.rs

Na Zvezdari, u blizini Vukovog spomenika, u ulici Marka Oreškovića izdaje se veoma lep, nov, luksuzno namešten dvosoban stan. Stan je površine 50m2, a nalazi se na prvom spratu novoizgrađene šestospratnice sa liftom. Poseduje ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 900 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Zemun kej renta.50m,jednoiposoban stan sa eg,komplet opremljen sa parking mestom u dvorištu.Stan je lux na prvom spratu od 2. Agenc. provizija 50% od prve zakupnine Agent: Jelena Krstić br.licence 1296 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br. 339. 011/26-20-734 . .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KOVILOVO, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Borča - Ratnih vojnih invalida 2.0, 50m2 (lođa 4m2), prvi sprat, podno grejanje/toplotne pumpe, telefon, interfon, parking Odličan dvosoban stan u novogradnji iz 2025. godine. Luksuzno opremljen i namešten. U cenu zakupa je uračunato grejanje. Niski dodatni troškovi struje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se neuseljavan jednoiposoban stan od 49m2 na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Nišu, Bulevaru Nemanjića, u sklopu prestižnog stambenog kompleksa. Ovaj moderan i luksuzan stan nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom, pružajući vam udobnost i pristupačnost. Lokacija je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 330.000 €, 48,00 m2 cca 6880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 48m2(terasa 1.6m2), 1/6, lux, CG, lift, interfon, internet, ktv, podrum Cetinjska ulica nalazi se u centralnom gradskom jezgru, u neposrednoj blizini Trga republike i Skadarlije. Počinje od raskrsnice sa Makedonskom ulicom, kod Radio Beograda, preseca Bulevar despota Stefana,....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 129.954 €, 48,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Extra lux stanovi u izgradnji u Brace Jerkovic, iznad kafica Rich , u blizini skole ,obdanista, marketa, prevoza , parka , trznog centra. Visok nivo gradnje : Stolarija PVC ili aluminijum u antracit sivoj boji sa roletnama , tarket prve klase siroki , ulazna sigurnosna vrata block....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 650 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten dvosoban stan površine 50m2 u ulici Dimitrija Tucovića, na opštini Zvezdara. Stan se nalazi na 1. spratu od ukupno 7 spratova u novogradnji i odmah je useljiv.Stan je lux opremljen i funkcionalno organizovan, sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KOVILOVO, 500 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je potpuno nov, luksuzno opremljen stan koji do sada nije bio korišćen, smešten u samom centru Borče. Stan odiše modernim dizajnom i pažljivo biranim detaljima, dok su sav nameštaj i tehnika potpuno novi, što budućem zakupcu pruža osećaj prvog korišćenja i maksimalnog komfora.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 380 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, jednoiposoban stan kod Šojke. Nalazi se na prvom spratu u stambenoj zgradi novije gradnje, sa liftom. Stan je kompletno sređen, sa svim novim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima. Površina stana je 47 m2 i odlične je strukture. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 201.880 €, 46,00 m2 cca 4390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju – luksuzno opremljen stan 46 m² kod keja, idealna lokacija na 1. spratu Prodaje se izuzetno lep, moderan i luksuzno opremljen stan površine 46 m², smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – kod keja, u neposrednoj blizini šetališta, okolnih kafića, marketa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 207.000 €, 46,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U izuzetno kvalitetnoj, četvorospratnoj zgradi imamo u ponudi extra luksuzan stan na prvom spratu, nov, neuseljavan. Kompletno namešten, EG (na struju), nečujni lift-Schindler (kojim se silazi do garaže), sigurnosni sistem, javljači dima i požara, interfon, video nadzor… Stan je po....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 450 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1738 – 2-soban, 46 m2, premium lux, sa garažnim mestom PET FRIENDLY širi centar - Temerinska / Šajkaška ulica Prvi sprat (lift) GARAŽNO MESTO Grejanje na gas – izuzetno niski režijski troškovi Zgrada sa energetskim pasošom – svaki stan ima mogućnost samostalne regulacije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KOVILOVO, 500 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Borča - Ratnih vojnih invalida 2.0, 46m2 (lođa 4m2), prvi sprat, podno grejanje/toplotne pumpe, telefon, interfon, parking Odličan dvosoban stan u novogradnji. Luksuzno opremljen i namešten. U cenu zakupa je uračunato grejanje. Niski dodatni troškovi (struja i voda). Blizina....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 370 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan do sada ne useljavan potpuno nov LUX opremljen, površine 46m2 na prvom spratu u zgradi sa liftom.Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i terase.Grejanje je inverter klimom.Komplet je opremljen nameštajem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 183.800 €, 46,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN PROJEKAT NA VRAČARU – LUKSUZNI STANOVI NA CRVENOM KRSTU Cena kvadrata: 4000€ + PDV, cena garažnog mesta: 30.000 + PDV. Cena u oglasu je bez PDV-a koji iznosi 10% i na koji imate pravo na povrat ukoliko ste kupac prvog stana. U ponudi su stanovi različitih kvadratura, smešteni....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 98.000 €, 46,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prodaja stanova Vrnjačka Banja, moderan jednoiposoban stan površine 46m² u naselju. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade novije gradnje iz 2020. godine sa podrumom i obezbeđenim parking mestom u dvorištu. Stan je svetao, funkcionalan i luksuzno opremljen, bez potrebe....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux kompletno moderno opremljen jednoiposoban na Bulevaru Nemanjića kod Zone 3. Stan se nalazi na 1 spratu nove stambene zgrade sa dva lifta. Stan je površine 45m2 i sastoji se ulaznog dela, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Moderan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 99.902 €, 45,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić, tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 700 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac - Vojvode Stepe, luksuzan nov stan, 45 m2 Izdaje se potpuno nov, moderno opremljen stan u ulici Vojvode Stepe, u kvalitetnoj novogradnji na odličnoj lokaciji. Stan ima 45 m2 i nalazi se na 1. spratu zgrade sa liftom (ukupno 6 spratova). U pitanju je prvo useljenje - stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 550 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 111139, I/IV, klima, lift, terasa. Izdaja se * LUX* STAN U *LUX* URBANOJ VILI nov namestaj 45 m2 na Bulevaru Patrijarha Pavla I sprat, na TELEPU. Odmah useljiv! Zgrada useljena 2024 g Lift, terasa, interfon, klima, kablovska, internet aktivan. Komplet namesten, posudje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 550 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, lux opremljen, dvosoban stan 45m2 na Novom Naselju, Stevana Dejanova ulica, iza Doma zdravalje, blizu Futoškog puta, 1. sprat, lift u zgradi. Stan je kompletno opremljen novim stvarima, useljiv, cena 550eu sa svim troškovima. Nisu dozvojeni kućni ljubimci. Kontakt 065/385-8883....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 45,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 450 €
17.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux opremljen, renoviran dvosoban stan 45m2 na Novom Naselju, Bulevar Vojvode Stepe, 1. sprat, nema lift. Stan ima terasu, klimu, centralno grejanjem cena 400eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 500 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux jednoiposoban stan na Salajci, u Novom Sadu, površine 45m2. Stan se nalazi na 1. spratu od ukupno 3, a zgrada ima lift. Raspored je funkcionalan i obuhvata terasu, što dodatno doprinosi komforu. Grejanje je na gas, a stan je dostupan od 30.04. Postoji i mogućnost iznajmljivanja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 700 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, luksuzno opremljen dvosoban stan površine 45 m2 u ulici Vojvode Stepe, na atraktivnoj lokaciji na Voždovcu. Stan se nalazi na 1. spratu moderne novogradnje sa liftom i do sada nije bio useljavan - budući zakupac biće prvi stanar.Stan je moderno dizajniran, veoma....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 184.000 €, 86,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen, dvoiposoban stan, na eksluzivnoj lokaciji, na samo par minuta hoda od pešačke zone u centru Niša, 86m. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade novije gradnje sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika,prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 145.000 €, 44,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2024.,

www.indomio.rs

Luksuzno opremljen stan u naselju “Vidik” u ul.Stefana Prvovenčanog na 6 km od centra Kopaonika. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade sa liftom i etažnim grejanjem na struju, u kupatilu je podno gejanje. Uknjižena površina stana je 44 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 1.200 €, 86,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen četvorosoban stan u mirnom i porodičnom delu Cerak Vinograda, u ulici Crvenih hrastova. Stan se nalazi na prvom spratu uredno održavane zgrade i predstavlja idealan izbor za porodice ili zakupce koji traže komforan i funkcionalan životni prostor u zelenom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 590 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, luksuzno opremljen dvosoban stan od 43 m² na Grbavici u Novom Sadu. Stan se nalazi u novoj zgradi, na 1. spratu od ukupno 4, i urađen je po visokim i smart home standardima. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase.....