• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan do 80 m2 što manji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs luksuzan do 80 m2 što manji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan do 80 m2 što manji

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan do 80 m2 što manji" pronađeno 2 039 nekretnina - prosečna cena 1.895 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosečna cena)
    • do 230000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 320 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljena garsonjera od 25m2 u mirnoj ulici na Podbari. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade koja poseduje lift. Stan je odmah useljiv. Nije pet frendly. Cena je 320€ + depozit u visini jedne kirije. Agencijska provizija je 50% od prve zakupnine. Za....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 46.750 €, 25,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzna garsonjera u potpuno novoj zgradi u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom mestu u Srbiji, koje je puno tokom cele godine! Bilo da tražite sigurnu investiciju, nekretninu za dnevni najam ili svoje mesto za odmor – ova garsonjera nudi sve što vam treba: Lokacija:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 70.700 €, 25,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju garsonjere u mirnom delu Detelinare sa puno zelenila. Ovaj deo grada je pravi raj za one koji žele da uživaju u mirnom okruženju, dok istovremeno imaju sve pogodnosti modernog života na dohvat ruke. Projekat je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 75.000 €, 25,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PRODAJA – LUKSUZNA GARSONJERA U SRCU PARKA, PREKO PUTA MERKURA U ponudi je jedinstvena garsonjera smeštena na jednoj od najprestižnijih lokacija u Vrnjačkoj Banji – u samom parku, preko puta Merkura. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj luksuza, prirode i apsolutnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 81.775 €, 25,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Sad – Moderna novogradnja na Detelinari, jednosobni, dvosobni i trosobni stanovi 21–57m² Ako tražite moderan i luksuzan stan u Novom Sadu, u novogradnji na Detelinari, na pravom ste mestu. U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u savremenom stambenom objektu, sa....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 400 € na 380 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 380 €, 25,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 400 €
06.05.2026 - 380 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Lux garsonjera sa zastakljenom terasom, kompletno nameštena, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Kliničkog centra. Mali režijski troškovi. Izdaje se na duže vreme ozbiljnom zakupcu bez kućnih ljubimaca. Obavezan depozit u visini jedne kirije. Agent Jelena Boroš 064/237-8437....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 320 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

LUKSUZNA PET FRIENLDY GARSONJERA SA NOVIM NAMEŠTAJEM U MIRNOM KRAJU TELEPA---Agencijska šifra: 9111408.Izdaje se luksuzna garsonjera na trećem spratu nove zgrade sa liftom na Telepu. Zgrada je useljena u avgustu 2025. Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 130.400 €, 26,00 m2 cca 5020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

N a jednoj od najtraženijih gradskih lokacija, na Vračaru, gradi se moderna stambena zgrada sa ukupno 26 stambenih jedinica, projektovana tako da spoji privatnost manjeg objekta i standard luksuznog stanovanja. Ukupno 26 stambenih jedinica (manji, mirniji objekat). Svaki stan ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 73.850 €, 26,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 49.000 €, 26,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2023.,

www.indomio.rs

LUX Apartman na Kopaoniku u Vikend naselju, NOV u novoj vili, Vila Harmonija na odlicnoj lokaciji do glavnog puta. Apartman je kompletno opremljen, po strukturi jednosoban, povrsine 26 m2. Ulazni hodnik, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom. Etazno grejanje sa norveskim....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 31.850 €, 26,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 31.323 €, 26,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 85.399 €, 26,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 28.710 €, 26,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Otkrijte spokojan život na Srebrnom jezeru! Predstavljamo najnovije stambeno rešenje Fast Projekta, smešteno u živopisnom predelu Srebrnog jezera. Ova ekskluzivna stambena zgrada nudi 40 luksuznih i prostranih stanova, dizajniranih tako da budu u skladu sa prirodnim lepotama ove renomirane....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 98.462 €, 26,00 m2 cca 3790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Stanovi na prodaju u Novom Sadu nude se u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji na Sajmištu u širem centru grada. Projekat predstavlja savršen spoj modernog dizajna, vrhunskog kvaliteta i dodatnih sadržaja, što ga čini idealnim kako za stanovanje, tako i kao investiciju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 400 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nova lux opremljena garsonjera na top lokaciji u blizini Autokomande. Miran kraj na Voždovcu u zgradi sa samo deset stanova. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 76.950 €, 27,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126518, I/VII, ulaz mermerni. SATELIT LUX* 27 m2 SA PDV NOVA LOKACIJA, u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora sa iskustvom. Bez terase, u zgradi sa 2 moderna lifta. Dvorišna pozicija. Blizina škola, marketa, restorana. Za gotovinu mogucnost otplate....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 29.480 €, 27,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 55.000 €, 27,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen apartman od 27m2, kategorisan sa 4 **** .Apartman se nalazi u kompleksu Milmari resort Welneess& SPA u vikend naselju na Kopaoniku. Luksuzno opremljen za 4 osobe, Komplet opremljena kuhinja sa posuđem indukcionom pločom, mikrotalasnom pećnicom, frižiderom,....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 30.140 €, 27,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 86.100 €, 27,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 112.500 €, 27,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Lekino brdo, 0.5s, 27,08m2+ 52 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji, u parka Šumice. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 29.810 €, 27,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 54.000 €, 27,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PRODAJA STANOVA – PREMIUM KONCEPT ŽIVLJENJA U VRNJAČKOJ BANJI Doživite luksuz svakog dana! U srcu najlepše banjske destinacije, na svega nekoliko koraka od Vrnjačkih termi i atraktivnog panoramskog točka, nastaje stambeni kompleks jedinstvenog koncepta, kreiran za život....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 121.500 €, 27,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

��or��a Vajferta, sut/3, eg, uknj-Stvarna povr��ina-27m2 , ugovorna povr��ina-27.00m2, U najlep��em delu Vra��ara, na Neimaru, prodaje se luksuzno sre��ena i kompletno name��tena garsonjera povr��ine 27m2. Stan se nalazi u modernoj LUX novogradnji od samo 3 sprata, koju odlikuje vrhunski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 170.000 €, 27,00 m2 cca 6300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude dizajnerski, lux renoviran stan, sa novim nameštajem i belom tehnikom. Rađena je dodatna izolacija, sve instalacije su zamenjene, kao i spoljna i unutrašnja stolarija. Grejanje je podno. Prostorije: -predsoblje, -kuhinja+trpezarija+dnevni boravak, -spavaća....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 29.590 €, 27,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 65.000 €, 27,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja u centru. Lux namešten. Spa centar Na prodaju je studio apartman, smešten u jednoj od najtraženijih ulica Zlatibora – na samo 150 metara od glavnog šetališta! Bilo za lični boravak, vikendicu ili kao investiciju, ovaj stan dolazi kompletno namešten - uključujući i svu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 350 €, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljena garsonjera od 27 m² u mirnom delu opštine. Stan je odmah useljiv i izdaje se. Minimalan najam je 1 godina. Garsonjera je moderno i kvalitetno opremljena, veoma funkcionalna i prijatna za život. Nalazi se u mirnom i prijatnom kraju, idealnom za one koji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 85.000 €, 28,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Olimp, 0.5s, 28 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam izuzetno funkcionalne i osunčane stanove, smeštene u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Zgrada je izrađena od kvalitetnih materijala....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 52.500 €, 28,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

TOP PONUDA - GARANCIJA - PREPORUKA - VRHUNSKA IZUZETNA LOKACIJA DUVANIŠTE DO MAGDONA NOVA PRELEPA LUX GARSONJERA, UKNJIŽENA, SVOJINA 1/1, KOMPLETNO LUX OPREMLJENA, NOV NAMEŠTAJ KOJI KUPAC DOBIJA NA POKLON, IDEALNOG POLOŽAJA I SPRATNOSTI, IZUZETANA U SVAKOM POGLEDU - IDEALANA ZA IZDAVANJE,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 57.162 €, 28,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2023.,

www.indomio.rs

Zlatibor, Čajetina - Meteorološka 0.5, 28m2 (terasa 6m2), 3/6, EG/norveški radijatori, lift, internet, KATV, garaža Kompleks Zlatiborske terase se nalazi na brdu Palisad, na oko 1000m od jezera, u miru borove šume, u mirnom delu Zlatibora - Palisadu, na Jevrejskom brdu, odakle se....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 73.000 €, 28,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2024.,

www.indomio.rs

Vila Darija Lux se nalazi u jednoj od najlepših ulica, na samo par minuta hoda od centra Zlatibora. Prodaje se nov, kompletno i luksuzno opremljen stan, kao i pripadajuća ostava. Kupovinom istog postajete i suvlasnik spa centra u objektu. Prostorije stana: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 66.864 €, 28,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Oaza mira na Paliću, u prelepom ambijentu nadomak jezera nalaze se lux apartmani u Belle Vue kompleksu. Apartmani su pažljivo projektovani i izgrađeni od vrhunskih materijala, energetske efikasnosti sa gasnim podnim grejanjem, opremljeni aluminjumskim prozorima, Bertoloto i Dierre....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 30.250 €, 28,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.840 €, 28,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2023.,

www.indomio.rs

Vrnjačka banja - Bulevar srpskih ratnika 1.0, mereno 30m2, a uknjižen na 28m2 (terasa), 1/4, EG, lift, interfon, parking Luksuzan apartman u sklopu apart hotela, lociran na najlepšem mestu Vrnjačke banje, na vrhu šetališta preko puta olimpijskog bazena, u blizini borove šume i lekovitog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 195.000 €, 28,00 m2 cca 6960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 120897, III/XVI, klima, lift, telefon, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Kompletno opremljen - svim neophodnim i poželjnim pokućstvima za lagodan svakodnevni život, kao i za izdavanje na mesečnom ili dnevnom nivou....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 59.000 €, 28,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Blizina centra,Blizina samoposluge,Ekskluzivan enterijer,Miran kraj,Namešteno,Plaćen komunalni doprinos,Plaćen priključak struje,Plaćen priključak vode,Pogled na planine,Pogled panoramski,Prilaz - asfaltirani,Projektna dokumentacija,Velika terasa Zlatibor Obudojevica, Nov, Lux, Spa-Wellnes....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 34.092 €, 28,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 360 €, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

LUX Garsonjera sa PARKING mestom – Telep (blizina Bulevara patrijarha Pavla) Izdaje se moderno opremljena, LUX sređena garsonjera površine 28m2 u novogradnji na odličnoj lokaciji na Telepu, u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla. Osnovne karakteristike: Površina: 28m2 Spratnost:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 92.700 €, 28,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Opis oglasa: Na prodaju nov, nikada useljavan jednoiposoban stan površine 28m², u potkrovlju zgrade sa liftom do 6. sprata. Stan se nalazi na mirnoj i dobro povezanoj lokaciji, idealan za život ili kao investicija za izdavanje. Prostor je funkcionalno raspoređen i obuhvata dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 98.600 €, 28,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu u samom centru grada, na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini pešačke zone i Dunavskog parka. Ovaj savremeni kompleks predstavlja....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 796)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>