• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan do 190000 eura što veći 60 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs luksuzan do 190000 eura što veći 60 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan do 190000 eura što veći 60 m2

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan do 190000 eura što veći 60 m2" pronađeno 320 nekretnina - prosečna cena 1.158 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 19 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • uknjižen
    • novogradnja
    • polunamešten
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvoiposoban stan kod Margera, na prvom spratu nove stambene zgrade. Sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Kompletno je opremljen novim, luksuznim nameštajem i modernim tehničkim uređajima i aparatima. Podovi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 1.000 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux stan na Vozdovcu, Trošarina - Milisava Đurovića. Odmah useljiv. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 140.284 €, 65,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić, tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs luksuzan do 190000 eura što veći 60 m2'
800 €
120.250 €
97.500 €
  Stan, NIŠ, 142.120 €, 65,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 1.000 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2024.,

www.indomio.rs

IZDAVANJE — dvoiposoban LUX stan — FILOZOFSKI FAKULTET — 65m², 5.sprat, EG, parking mesto. Stan je potpuno NOV pdmah useljiv, opremljen luksuznim nameštajem i svim potrebnim kućnim aparatima. Na izuzetnoj lokaciji i u veoma kvalitetnoj novoj stambenoj zgradi. Mesečni zakup: 1000eur....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 1.300 € na 1.250 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.250 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.300 €
26.04.2026 - 1.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, potpuno namešten trosoban stan površine 65 m2 u novogradnji na Vračaru. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade sa liftom i odlikuje se funkcionalnim rasporedom i visokim standardom završne obrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevno-trpezarijskog boravka, odvojene....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 975 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, luksuzan, poluopremljen stan u Maksima Gorkog Cena 975 eura plus PDV. Potpuno nov , trosoban namešten stan , koji se nalazi na Vračaru u blizini Čuburskog parka, Kalenić pijace, kao i osnovne škole, ekonomske škole, obdaništa, doma zdravlja Površina stana je 65m2....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.100 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

LUKSUZAN STAN ZA IZDAVANJE – A BLOK, NOVI BEOGRAD 65 m² + privatno dvorište 30 m² | Garažno mesto | Prizemlje Izdaje se ekskluzivan, dvosoban stan u prestižnom kompleksu A blok, Novi Beograd. Stan se nalazi u prizemlju i poseduje veliko privatno dvorište/terasu od 30 m², što ga čini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.000 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux dvosoban stan Crveni krst, u ulici Silvija kranjčevića. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KALUĐERICA, 690 €, 65,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, prazan lokal(poslovni prostor), u lux novoj zgradi pored TC Point u centru Kaluđerice.Lokal se prvi put izdaje, Zakupac moze da bira na koji način da se uredi prostor, u zavisnosti od delatnosti. Lokal je površine 65m2 sa pripadajućim zastakljenim balkonom od 20m2 u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 900 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno renoviran dvosoban stan na izuzetnoj lokaciji u Makenzijevoj ulici, u neposrednoj blizini Slavije i Hrama Svetog Save. Stan se nalazi na 2. spratu uredno održavane zgrade sa liftom i prostire se na 65 m2.Stan je kompletno renoviran i opremljen za savremen način....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 96.525 €, 65,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2023.,

www.indomio.rs

Stanovi su oglašeni prema kvadraturi, osnovi stana, 3D prikazu, orijentaciji, kao i tabeli površine stana. Link za sajt: https://marmil.co.rs/ponuda-stanova.php Stan broj 36 na povučenom spratu-1.350€ + PDV. U cenu je uključen PDV. Luksuzni stanovi u novogradnji (2022. godina) u mirnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo na Savskom vencu u Lominoj ulici izuzetno luksuzan stan po strukturi 2s površine 65.24m2. Stan ima pripadajuću terasu,parking mesto,na 2 spratu od 5. Stan je izuzetno miran i zaštićen od buke jer je orjentisan suprotno od ulice. Grejanje je centralno sa kalorimetrima. Potpuno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 1.200 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

IZDAJE SE NAMEŠTEN LUX TROSOBAN STAN SA GARAŽNIM MESTOM U KOMPLEKSU “PALATA CVIJIĆEVA”! Kontakt: +381668091211 Cena: 1.200€ Lokacija: Beograd, ul. Cvijiceva-Dorćol, sprat 1/8 Površina: 65m2 Struktura: Trosoban stan koji se sastoji od: - open space dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom;....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 188.400 €, 65,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122100, IX/XI, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, parking, podrum, stambena zgrada. prilici smo da Vam ponudimo kompletno renoviran LUX stan u mirnom delu naselja Braće Jerković. Dvosoban,uknjižen na punu kvadraturu na vlasnika 1/1, bez ikakvih tereta i zabeležbi.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 850 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvoiposoban stan od 65 kvadratnih metara u ulici Mitropolita Petra na Profesorskoj Koloniji na prvom spratu preko puta hale Pionir. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, kupatila, hodnika, ostave i terase sa pogledom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 1.000 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se atraktivan, moderan i luksuzno opremljen stan u centru Novog Sada. Nalazi se u novijoj zgradi visokog kvaliteta gradnje. Stan je dvorišno orijentisan, što obezbeđuje miran i tih ambijent, zaštićen od gradske buke. Opremljen je savremenim nameštajem i kvalitetnim uređajima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.250 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja,lux prostor, Vračar, kvalitetna gradnja,65 m2, 2 spavaće sobe, open space prostor, polunamešten, 1 GM Novoizgradjena kvalitetna stambeno-poslovna zgrada na Vračaru,na odličnoj lokaciji Maksima Gorkog, sadrži ovaj prostran i svetao i jako dobro organizovan ,polunamešten....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 800 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan od 62 m2 sa pogledom na Hram, strogi centar Vracara, I sprat, sa dve terase, centralnim grejanjem (radijatori), komplet renoviran i komplet opremljen. Odmah useljiv. Velika dnevna soba sa kuhinjom - klima uredjaj - ugradni elementi Gorenje. Velika spavaca soba sa pogledom....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 165.000 €, 65,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, odvojen spavaći deo sa 2 spavaće sobe i kupatilom. Stan ima terasu. Miran deo naselja. U blizini supermarketi, dom zdravlja, pošta, škola, tržni centar, stanice gradskog prevoza. Parking mesto 13.65m2 ušlo je u cenu 165000. Lux - novogradnja.....

 
 
 
  Stan, LOZNICA, 65.000 €, 65,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Ploca za treci sprat uradjena ! Poslednja lokacija u samom centru grada. 150m od setalista. Karadjorjdeva 12 ! Kao i do sada, LUX GRADNJA. Izbor najboljih materijala i opreme za stanove. Najbolja arhitektura i statika ! Najbolji i najskuplji Wienerberger klima blokovi Termo izolacija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno renoviran i potpuno uređen 3-soban stan površine 65 m², u kvalitetnoj starijoj gradnji sa odličnom toplotnom izolacijom. Stan se nalazi na 9. spratu od 14, vrlo svetao, funkcionalnog rasporeda i pogodan za parove, porodice ili zaposlene koji traže dugoročno miran....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MAJUR, 570 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad Petrovaradin – Trosoban lux namešten stan 65m2 sa parking mestom, odlična lokacija Tekst oglasa: Izdavanje stanova Novi Sad – u ponudi trosoban luk namešten stan površine 65m2 u Petrovaradinu, odlična lokacija za miran i kvalitetan život. Ova nekretnina....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 800 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličan, luksuzno namešten stan površine 65m2 koji se nalazi na drugom spratu održavane stambene zgrade sa liftom, u blizini Zelenog venca, hotela Moskva, Trga Republike, kao i svih neophodnih sadržaja i infrastrukture. Odlična povezanost sa svim delovima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 850 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

2,0 lux stan kod T ašmajdana. Komplet renoviran, garaza uz doplatu 200 eur. GREJANJE - CG, sprat 1/, LIFT, TERASA, GARAŽA, INTERFON, VIDEO NADZOR Agencijska provizija iznosi 50% od prve zakupnine. ID oglasa: 44934 .

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 1.100 €
10.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo sre��en, komforan stan u lux naselju A blok, potpuno opremljen, odvojena spava��a soba, terasa - ba��ta povr��ine 30m2, dvori��no orijentisan ka jako lepo ure��enom dvori��tu, cg po utro��ku, video nadzor, gara��no mesto ura��unato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se pla��a....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.300 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno, jako lepo sređen stan u novogradnji, potpuno opremljen kvalitetnim nameštajem. Poseduje dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo i terasu dvorišno orijentisanu, mirnu, bez buke. CG je po utrošku, a garažno mesto je uračunato u cenu. Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, Medijana, 900 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, luksuzno opremljen stan Površine 64m², dvoiposobne je strukture, sa odličnom orijentacijom (jugozapad–zapad, severozapad), što obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom dana. Enterijer je rađen po najvišim standardima, uz korišćenje vrhunskih materijala i pažljivo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 1.000 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luxuzan trosoban stan za izdavanje - Zvezdara, Vukov Spomenik Lokacija: Beograd, opština Zvezdara, Vukov Spomenik Tip: Stan Kvadratura: 64 m2 Cena: 1.000 eura mesečno Struktura: 3.0 (2 odvojene spavaće sobe) Sprat: 1. od 4 Grejanje: Centralno, po utrošku Tip objekta: Novogradnja,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 1.000 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

LUX DVOIPOSOBAN STAN SA PARKINGOM NA TOP LOKACIJI---Agencijska šifra: 9107875.Izdaje se luksuzno opremljen dvoiposoban stan  koji se nalazi na drugom spratu savremene i kvalitetno građene zgrade sa liftom, dvorišno orijentisan. Nalazi se u strogom centru grada, 300m od pešačke....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.000 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Lux 2.5 stan u novijoj zgradi sa garaznim mestom. Za vise informacija, pozovite na broj 0631033959. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 132.877 €, 64,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.indomio.rs

Lux stanovi u izgradnji u novom modernom kompleksu u Mirijevu. Najkvalitetnji materijali se koriste u gradnji. Useljenje je planirano po fazama (IV faze) - I faza krajem ove godine, a IV faza krajem 2027. godine. Mogućnost kupovine garažnog i parking mesta. Prikazana cena je bez pdv-a.....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 94.800 €, 64,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1500 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan i kompletno renoviran dvoiposoban stan površine 64m², smešten u prizemlju kvalitetne novogradnje, sa dodatnih 40m² privatnog dvorišta/terase. Nekretnina se izdvaja savremenim dizajnom, luksuznim detaljima i vrhunskom opremom, idealna za porodičan život ili investiciju.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 1.100 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Lux 2.0 stan u K distriktu sa garaznim mestom. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 180.000 €, 64,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen porodičan stan na Novoj Detelinari - spreman za useljenje!Predstavljamo vam izuzetno komforan i moderno namešten stan koji se nalazi u jednom od najpoželjnijih delova Nove Detelinare. Stan je idealan za porodice koje traže udoban, funkcionalan i elegantan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 166.400 €, 64,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129344, III/V, uknjižen, renoviran. GRBAVICA LUX *SAMO U BEOCITY* 64 m2, 2 spavaće sobe, renoviran, neuseljavan. LIFT nov. Električni kablovi i vodovodne cevi - NOVE! Nova razvodna kutija. TV prikljucak u svim sobama. Terasa 12 m2. U stanu ostava 1,5 m2. Moze da bude....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 183.000 € na 173.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELE VODE, 173.000 €, 64,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 193.000 €
01.04.2026 - 183.000 €
24.04.2026 - 173.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Fukcionalan, luksuzno sređen 2,5 -an stan na opštini Čukarica. Retko u ponudi, grejanje na gas. Prostorije: Predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjsko trpezarijskim delom, dve spavaće sobe, kupatilo, tri terase. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 135.000 €, 64,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Lux apartman na Zlatiboru, idealna kombinacija mira, privatnosti i blizine centra. Trosoban duplex na 1. nivou dnevna soba, kuhinja i kupatilo, na 2. nivou dve spavaće sobe i kupatilo. Zgrada odličnog kvaliteta, novogradnja, nalazi se na idealnog lokaciji Kapije Zlatibora. PROSTORIJE:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 141.262 €, 64,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan na Savskom vencu - kompletno renoviranIzdaje se luksuzno sređen, kompletno renoviran dvosoban stan površine 64 m2 u ulici Gavrila Principa, na Savskom vencu. Stan se nalazi na 1. spratu uredne zgrade sa liftom, odlično pozicionirane - u neposrednoj blizini Terazija,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Apelovac, 500 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, luksuzan, nov stan u naselju " Vagres city". Stan se nalazi na 4. spratu stambene zgrade koja poseduje lift. Stan je po strukturi dvoiposoban, površine 64m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatila....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 319)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>