• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan 90 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs luksuzan 90 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan 90 m2 pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan 90 m2 pala cena" pronađeno 23 nekretnina - prosečna cena 1.741 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1500 eura
    • do 1800 eura (prosečna cena)
    • do 2200 eura
    • do 18 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • namešten
    • interfon
    • lift
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 409.950 € na 395.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 395.000 €, 90,00 m2 cca 4390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.02.2026 - 432.000 €
02.03.2026 - 409.950 €
08.05.2026 - 395.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.indomio.rs

3,0 Vracar , neposredna blizina Cuburskog parka , Kalenica , Cara Nikolaja II , 90m2 uknjizena kvadratura , 103m2 ( terasa ) , 2 / 5 , lift , cg , perfektan , luksuzan stan , odlicne strukture , izrazito svetao , izuzetna zgrada novijeg datuma gradnje , odmah useljiv , uknjizen ....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 850 € na 820 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 820 €, 91,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 1.400 €
07.12.2025 - 1.200 €
15.12.2025 - 980 €
07.01.2026 - 850 €
06.05.2026 - 820 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno uređen i prostran trosoban stan u mirnoj i zelenoj ulici Patrijarha Joanikija. Savršen spoj elegancije, komfora i vrhunskog kvaliteta, idealan za porodice, parove ili rad od kuće. Opremljenost: Potpuno opremljena kuhinja i sanitarije, mašina za sudove, veš i sušenje....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 352.000 € na 325.600 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 325.600 €, 88,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 352.000 €
15.05.2026 - 325.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

*Luksuzna novogradnja na Bežanijskoj kosi *Odlična lokacija *Visok kvalitet gradnje: *Ventilisana fasada *ALU stolarija *Etažno podno grejanje *Spušteni plafoni *Odlično okruženje: škole, parkovi, puno zelenila. Stan se sastoji od dnevne sobe sa otvorenom kuhinjom, 3 spavaće sobe....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs luksuzan 90 m2 pala cena'
1.000 €
1.400 €
1.000 €
 
-6%

Promena cene sa 1.800 € na 1.700 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 1.700 €, 90,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 1.800 €
01.04.2026 - 1.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, namešten stan u jednom od najlepših kompleksa na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Hrama sv. Dimitrija i TC Novi Merkator. Stan poseduje dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, dva kupatila, terasu, podrum. Parking mesto po ceni od 100 e.....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 1.499 € na 1.300 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.300 €, 90,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.499 €
19.04.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, potpuno nov stan na atraktivnoj lokaciji na Vračaru, površine 90 m2, sa centralnim grejanjem i obezbeđenim garažnim mestom Stan se nalazi na 5. spratu kvalitetne novogradnje sa liftom, izuzetno je svetao, funkcionalnog rasporeda i odmah useljiv. Namenjen je zakupcima....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 298.240 € na 272.412 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 272.412 €, 86,00 m2 cca 3170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2023 - 211.500 €
11.10.2024 - 220.916 €
01.12.2024 - 225.425 €
31.08.2025 - 277.300 €
06.02.2026 - 298.240 €
22.03.2026 - 272.412 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2023.,

www.indomio.rs

Zemun - Gornji grad 3.0, 86m2 (terasa), 1/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking, video nadzor Odlično pozicioniran, lux trosoban stan u najlepšem delu Zemuna, okružen zelenilom. U izgradnji se koristio vrhunski kvalitet materijala i završne obrade objekta podrazumevaju:....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 1.300 € na 1.200 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 1.200 €, 86,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 1.300 €
27.02.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzni stanovi na Dorcolu / 3.0 / novogradnja / parking Dorcol, Zorza Klemansoa, 3.0, 86 m2 sa terasom, I od V spratova, podno grejanje, lift, klima, odmah useljiv, kompletno namesten i opremljen, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni zakupa, novogradnja iz 2014. godine. Na par....

 
 
 
 
-23%

Promena cene sa 1.300 € na 1.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 1.000 €, 95,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 1.300 €
20.03.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126169, II/IV, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza. Izdaje se lux stan, 95m2, trosoban, kompletno namešten kao na slikama. Stan ima veliki dnevni boravak sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kuhinju sa odvojenom ostavom, kupatilo i odvojen toalet za goste,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 410.000 € na 395.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 395.000 €, 85,00 m2 cca 4650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 410.000 €
22.03.2026 - 395.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan, luksuzan stan na Novom Beogradu – Blok 58, u okviru prestižnog kompleksa „Lastavice“, preko puta Delta City-ja. Stan se nalazi u novoj, savremenoj zgradi i odlikuje se idealnom strukturom, dvostranom orijentacijom, izuzetnom....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 1.200 € na 1.100 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 1.100 €, 95,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 1.200 €
03.05.2026 - 1.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude LUX stan na odličnoj lokaciji. Stan je izuzetno svetao i prostran. Poseduje tri odvojene spavaće sobe, dva toaleta i veliku open space dnevnu sobu. Terasa sa prelepim pogledom na Dunav i panoramu grada dodatno doprinosi prijatnom i luksuznom ambijentu.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 1.300 € na 1.200 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.200 €, 95,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 1.300 €
13.05.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi kompletno luksuzno opremljen stan, spreman za useljenje, u prestižnom kompleksu Villa Park. Stan je idealan za porodice i poslovne ljude koji traže miran i komforan prostor za život. Raspored i sadržaji: prostrana dnevna soba sa izlazom....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 85,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 900 €
06.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lux sređen, izuzetan stan, kvalitetan, potpuno namešten, dve spavaće sobe, dva kupatila, dve terase, parking mesto sa fizičkim obezbeđenjem uz doplatu, odmah useljiv. Obavezan depozit u iznosu od 800 eura. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosi od 50% + PDV dogovorene jednomesečne....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 590.000 € na 555.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 555.000 €, 95,00 m2 cca 5840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 590.000 €
10.05.2026 - 555.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na jednoj od najekskluzivnijih lokacija u Novom Beogradu, u Kuli West 65. Prodaje se kompletno opremljen. U okviru kompleksa i kule nalazi se recepcija sa obezbeđenjem od 24/7, što omogućava kontrolisani pristup (ulazak u zgradu moguće pomoću kartice). Stanarima je....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 329.000 € na 319.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 319.000 €, 84,00 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 329.000 €
29.03.2026 - 319.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara - Vukov spomenik 3.5, 84m2 (terasa), 6/7, CG sa kalorimetrima, lift, telefon, interfon, garaža Lux, veoma svetao, istočno orijentisan stan u prestižnom građevinskom objektu "Central Palace" u blizini Vukovog spomenika i TC "Zira". Stan poseduje hodnik,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 179.500 € na 168.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SMEDEREVO, 168.900 €, 83,00 m2 cca 2040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.11.2025 - 189.000 €
06.02.2026 - 179.500 €
15.05.2026 - 168.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzan četverosoban stan u maloj zgradi, novoj, na početku Izletničke. Stan je 104m2, visoko prizemlje u odlično sagarđenoj, izolovanoj zgradi. Unutrašnjost stana od kvalitetnog i luksuznog materijala, španska keramika, stolarija dve boje, gipsani radovi, izolacija 10-30cm, podno....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 1.000 € na 950 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 950 €, 83,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.000 €
22.04.2026 - 950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan trosoban stan za izdavanje na Vidikovcu - 83m2 Lokacija : Beograd - Rakovica - Vidikovac Detalji nekretnine Tip : Stan Površina : 83m2 Broj soba : 3.0 Tip objekta : Novogradnja Stanje objekta : Luksuzan Nameštenost : Potpuno namešten Grejanje : Gas Sprat : Prizemlje (PR)....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 425.000 € na 390.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 390.000 €, 82,00 m2 cca 4760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.12.2025 - 425.000 €
22.02.2026 - 390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Savski venac, Beograd na vodi - Hercegovačka 3.0, 82m2 (terasa 6m2), 9/15, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi trosoban stan u ekskluzivnom naselju Beograd na vodi, u zgradi Vista. Stan je luksuzno opremljen i namešten sa centralnim grejanjem. U cenu stana nisu uračunati....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 227.630 € na 222.060 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 222.060 €, 98,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 229.690 €
06.03.2026 - 227.630 €
18.03.2026 - 222.060 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

U novoj dvospratnoj vili sa ukupno četiri stana, prodaje se nov, luksuzno projektovan i moderan četvorosoban stan. Nekretnina se nalazi na prvom spratu i pruža izvanredan pogled. Raspolaže sa tri spavaće sobe, dva kupatila, dve terase, kao i ostavom koja se nalazi na jednoj od terasa.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 229.690 € na 222.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, MAJUR, 222.000 €, 98,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 229.690 €
18.03.2026 - 222.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na uzdignutoj i izuzetno mirnoj lokaciji iznad Preradovićeve ulice, u savremenoj urbanoj vili sa svega četiri stambene jedinice, nalazi se ovaj novi, luksuzno projektovan četvorosoban stan koji se s pravom izdvaja kao jedna od najkvalitetnijih ponuda u gradu. Smešten na prvom spratu....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 229.700 € na 222.100 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 222.100 €, 98,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 239.990 €
19.12.2025 - 236.900 €
06.02.2026 - 229.700 €
22.03.2026 - 222.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN SA PARKING MESTOM U PETROVARADINU---Agencijska šifra: 1007779. Prodaje se luksuzan četvorosoban stan na prvom spratu nove zgrade u Petrovaradinu. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka koji izlazi na terasu, kuhinje, tri spavaće sobe od kojih....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 850 €, 82,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 900 €
06.05.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan 3.0 stan sa parkingom u Ulcinjskoj ulici, dve terase, dva kupatila, odmah useljiv. Stan je pet friendly za male kuce naviknute na život u stanu. Ag. provizija 50 % ID5037 .

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 450.000 € na 415.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 415.000 €, 98,00 m2 cca 4240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 450.000 €
08.05.2026 - 415.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan je lux namesten i sredjen. Podrum 12m2, 2 mokra cvora. Blizu prevoza, skole, vrtica, Belog dvora. Ima svoj parking, Uknjizen. Prikaz na mapi je informativnog karaktera, ne prikazuje tacnu lokaciju. Ag provizija 2% .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 21)

<< <1> >>