• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan 90 m2 što veći lođa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs luksuzan 90 m2 što veći lođa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan 90 m2 što veći lođa

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan 90 m2 što veći lođa" pronađeno 19 nekretnina - prosečna cena 2.007 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 389.000 €, 87,00 m2 cca 4470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo izuzetan lux stan u novogradnji. Zgrada je odličnog kvaliteta sa bazenom i spa centrom u okviru objekta. Zidno i podno grejanje/hlađenje preko toplotnih pumpi. Dvostrano orijentisan, sa prvoklasnom stolarijom, sanitarijama i keramikom, sigurnosna vrata. Odlična infrastruktura.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 322.707 €, 97,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan troiposoban stan u modernoj novogradnji - Predstavljamo vam luksuzan troiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji, idealan za porodičan život ili kao investicija. Nalazi se u mirnom, a izuzetno praktičnom delu grada, u blizini svih sadržaja neophodnih za udoban svakodnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 455.000 €, 96,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzan, moderno sređen salonski stan sa dva ulaza, sam na trećem spratu sa liftom, u predratnoj četvorospratnoj zgradi sa ukrasnim kamenorezom na fasadi, u Molerovoj ulici. Odlično pozicioniran i tih, blizina Krunske i Kalenić pijace, a sto metara od Bulevara Kralja Aleksandra.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs luksuzan 90 m2 što veći lođa'
1.150 €
1.400 €
1.600 €
  Stan, NIŠ, 167.000 €, 95,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan, lux stan, na Nišavskom keju, u centru grada, na veoma atraktivnoj lokaciji pogodnoj za porodično stanovanje i izdavanje. U blizini su fakultet umetnosti, OŠ, vrtić, brojni marketi, Trg Kralja Aleksandra , Trg Kralja Milana, kao i šetačka zona, udaljena svega 200m.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 340.000 €, 95,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2023.,

www.indomio.rs

Lux, porodičan stan, komplet opremljen u novogradnji. Zgrada sa 2 lifta. Zgrada ima upotrebnu dozvolu, pa se kupac može nesmetano uknjižiti. Dvostrano orijentisan, sa 2 m.č., cg se plaća po utrošku. Odvojen spavaći blok sa kupatilom. Garažno mesto se prodaje po ceni 20000e. PROSTORIJE:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 290.000 €, 92,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj i mirnoj lokaciji na Vidikovačkom vencu, u ponudi je luksuzno renoviran stan površine 92 m², uz dodatnih 6 m² lođe sa ostavom, smešten na prvom spratu uredne zgrade sa liftom. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za porodičan život, uz odličan odnos cene i kvaliteta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 290.000 €, 92,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzan, kompletno namešten stan na izuzetnoj lokaciji – Vidikovački venac. Stan se nalazi na prvom spratu i ima površinu od 92m². Po strukturi je 3.5-soban, izuzetno funkcionalan i moderno uređen, sa pažljivo odabranim nameštajem koji ostaje u stanu i uključen je u cenu.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 348.000 € na 330.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 330.000 €, 92,00 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2024 - 299.000 €
06.09.2024 - 298.900 €
09.07.2025 - 330.000 €
01.08.2025 - 350.000 €
03.10.2025 - 348.000 €
17.05.2026 - 330.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2024.,

www.indomio.rs

NOVO U PONUDI: STARI KOŠUTNJAK- nedaleko od BELOG DVORA, Pere Velimirovića, fantastičan stan, 92m2, dve zastakljene lođe, cg, troiposoban, II (6), Lift, Uknjižen Stan se nalazi u uredno održavanoj zgradi od fasadne cigle okruženoj zelenilom. Kompletno luksuzno renoviran. Sastoji se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.100 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Crveni krst - luksuzan trosoban stan, 90 m2 Izdaje se odličan, kompletno namešten trosoban stan na Vračaru, u mirnom delu Crvenog krsta. Stan ima 90 m2 i nalazi se na 3. spratu moderne zgrade sa liftom (ukupno 5 spratova). Zgrada ima mali broj stanova, što pruža dodatni mir....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 950 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan i prostran dvosoban stan u novogradnji, na atraktivnoj lokaciji u ulici Jove Ilića. Stan se nalazi na četvrtom spratu moderne zgrade sa liftom i predstavlja idealan izbor za zakupce koji traže visok nivo komfora, kvalitetnu opremu i odličnu povezanost sa svim delovima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 1.700 €, 89,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Ovaj izvanredni lux stan koji je predmet izdavanja nalazi se na opštini Stari grad, u novoizgrađenom urbanom i uređenom luksuznom naselju „Novi Dorćol”, u stambeno – poslovnom delu Donjeg Dorćola na izuzetnoj lokaciji. U neposrednoj blizini nalazi se veliki broj javnih objekata koji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 380.000 €, 88,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 88m2, 4.0, 2/8, lift, pametna zgrada, recepcija, spa centar, bazen. Odličan, luksuzan porodični četvorosoban stan u okviru stambeno - poslovno - hotelskog kompleksa XENON iz 2018.godine u pametnoj zgradi. Sastoji se od ulaznog hodnika, tri spavaće sobe (od kojih je jedna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.700 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stana - Beograd na vodi, pogled na reku Lokacija: Beograd, Opština Savski venac, Beograd na vodi Cena: 1.700 eura mesečno Kvadratura: 88 m2 Broj soba: 3.0 Tip nekretnine: Stan Osnovne informacije: Tip objekta: Novogradnja Stanje objekta: Lux Sprat: 12/17 Nameštenost: Namešteno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 249.000 €, 88,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Stevana Opačića, 5/6 , cg, uknjižen- Stvarna površina-88m2 , ugovorna površina-88.00m2, Rakovica, Miljakovac II, Stevana Opačića, 5/6 duplex, cg, lux sređen, dve lođe. Odlična lokacija, kompletno renoviran, sunčan. Agencijska provizija koju plaća kupac pri kupovini ove nepokretnosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 1.100 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo eksluzivan luksuzno namešten stan u novoj zgradi. Sastoji je od prostranog dnevnog boravka koji je open space sa kuhnjom odvojen šankom i izlazom na jednu lođu, zatim odvojenog spavećeg dela u kom se nalaze velika spavaća soba, 2 manje dečije sobe gde u jednoj ima druga....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 449.000 €, 86,00 m2 cca 5220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.indomio.rs

Lux novogradnja na Čuburi. Useljenje do kraja 2026. PROSTORIJE: ulazni hodnik, toalet, kuhinja, kupatilo, dnevna soba i trpezarija, 3 spavaće sobe + lođa. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PANČEVO, 850 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan 3.5-soban stan na ekskluzivnoj lokaciji u centru Pančeva, idealan za porodični život, ali i kao poslovni prostor. Ovaj prostrani stan nudi visok nivo komfora i elegancije, sa vrhunskom završnom obradom i funkcionalnim rasporedom, te je savršeno rešenje za sve koji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 200.000 €, 84,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

4.0, 84m2( terasa 16m2), EG, lift, VII/VII, telefon, interfon, parking. Uknjiženo 42m2 U prilici smo da Vam ponudimo luksuzan kompletno opremljen dupleks na odličnoj lokaciji. Stan je dvostrano orijentisan (istok-jug), sa pogledom na park i otvorenom krovnom terasom od 16m2. Zgrada....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 18)

<< <1> >>