• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan 90 m2 što skuplji pala cen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs luksuzan 90 m2 što skuplji pala cen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan 90 m2 što skuplji pala cena do 14 eura/m2

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan 90 m2 što skuplji pala cena do 14 eura/m2" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 12 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 13 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 14 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 1100 eura
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.000 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.000 €, 92,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 1.100 €
12.04.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi prostor ukupne povrsine 92kvm, sa terasom, 3 odvojene sobe i dva kupatila. Prostor se nalazi u lux zgradi, preko puta studentskog doma 4. April. Uz prostor ide i parking mesto u garazi, plus ostava 12kvm. Grejanje, razvod struje, kamere, bezbednost su radjene po namodernijem....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 1.500 € na 1.400 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.400 €, 94,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 1.500 €
08.05.2026 - 1.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan salonski stan 93 m2 u istorijskoj zgradi kod Ekonomskog fakultetaIzdaje se luksuzno opremljen salonski stan u ulici Gavrila Principa, Opština Savski venac, u neposrednoj blizini Ekonomskog fakulteta. Stan je površine 93 m2, nalazi se na trećem spratu od ukupno pet spratova....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 1.499 € na 1.300 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.300 €, 90,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.499 €
19.04.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, potpuno nov stan na atraktivnoj lokaciji na Vračaru, površine 90 m2, sa centralnim grejanjem i obezbeđenim garažnim mestom Stan se nalazi na 5. spratu kvalitetne novogradnje sa liftom, izuzetno je svetao, funkcionalnog rasporeda i odmah useljiv. Namenjen je zakupcima....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs luksuzan 90 m2 što skuplji pala cena do 14 eura/m2'
1.000 €
1.100 €
1.000 €
 
-8%

Promena cene sa 1.300 € na 1.200 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 1.200 €, 86,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 1.300 €
27.02.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzni stanovi na Dorcolu / 3.0 / novogradnja / parking Dorcol, Zorza Klemansoa, 3.0, 86 m2 sa terasom, I od V spratova, podno grejanje, lift, klima, odmah useljiv, kompletno namesten i opremljen, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni zakupa, novogradnja iz 2014. godine. Na par....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 1.300 € na 1.200 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.200 €, 95,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 1.300 €
13.05.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi kompletno luksuzno opremljen stan, spreman za useljenje, u prestižnom kompleksu Villa Park. Stan je idealan za porodice i poslovne ljude koji traže miran i komforan prostor za život. Raspored i sadržaji: prostrana dnevna soba sa izlazom....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 1.250 € na 1.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 1.000 €, 97,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.250 €
06.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Sjajan Duplex na Vracaru. Luksuzno sređen, komforan dupleks u novogradnji, potpuno opremljen kvalitetnim nameštajem i tehnikom, na prvom nivou nalazi se dnevni boravak sa kaminom i izlazom na terasu, trpezarijom, kuhinjom i toalet, dok se na spratu nalaze dve spavaće sobe, jedna poseduje....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 1.000 € na 950 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 950 €, 83,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.000 €
22.04.2026 - 950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan trosoban stan za izdavanje na Vidikovcu - 83m2 Lokacija : Beograd - Rakovica - Vidikovac Detalji nekretnine Tip : Stan Površina : 83m2 Broj soba : 3.0 Tip objekta : Novogradnja Stanje objekta : Luksuzan Nameštenost : Potpuno namešten Grejanje : Gas Sprat : Prizemlje (PR)....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 850 €, 82,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 900 €
06.05.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan 3.0 stan sa parkingom u Ulcinjskoj ulici, dve terase, dva kupatila, odmah useljiv. Stan je pet friendly za male kuce naviknute na život u stanu. Ag. provizija 50 % ID5037 .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 850 € na 820 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 820 €, 91,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 1.400 €
07.12.2025 - 1.200 €
15.12.2025 - 980 €
07.01.2026 - 850 €
06.05.2026 - 820 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno uređen i prostran trosoban stan u mirnoj i zelenoj ulici Patrijarha Joanikija. Savršen spoj elegancije, komfora i vrhunskog kvaliteta, idealan za porodice, parove ili rad od kuće. Opremljenost: Potpuno opremljena kuhinja i sanitarije, mašina za sudove, veš i sušenje....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 85,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 900 €
06.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lux sređen, izuzetan stan, kvalitetan, potpuno namešten, dve spavaće sobe, dva kupatila, dve terase, parking mesto sa fizičkim obezbeđenjem uz doplatu, odmah useljiv. Obavezan depozit u iznosu od 800 eura. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosi od 50% + PDV dogovorene jednomesečne....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 10)

<< <1> >>