• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan 80 m2 klima - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs luksuzan 80 m2 klima - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan 80 m2 klima

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan 80 m2 klima" pronađeno 80 nekretnina - prosečna cena 2.057 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux trosoban stan u centru grada u neposrednoj blizini Narodnog pozorišta. Stan se nalazi na 7. spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je površine 75m2 i sastoji se ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, degažmana, dve spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 296.080 €, 75,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN PROJEKAT NA VRAČARU – LUKSUZNI STANOVI U SRCU GRADA! Cena kvadrata: 4000€ + PDV, cena garažnog mesta: 30.000 + PDV. Cena u oglasu je bez PDV-a koji iznosi 10% i na koji imate pravo na povrat ukoliko ste kupac prvog stana. U ponudi su stanovi različitih kvadratura, smešteni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 315.882 €, 75,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzna novogradnja u početnoj fazi, osmospratna pametna zgrada sa liftovima, izuzetnog kvaliteta gradnje, nalazi se na Opštini Voždovac u ulici Vojvode Stepe u neposrednoj blizini autokomande, na izvanrednoj lokaciji u stambeno - poslovnoj zoni. U neposrednoj blizini se nalaze svi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 1.300 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi stan vrhunskog kvaliteta i stila. Nalazi se u samom centru grada, udaljen minut od Kalče. Nalazi se na drugom spratu novije zgrade koja poseduje lift i koja nije priključena na centalno grejanje. Površina stan je 85m2 i predstavlja trosoban stan. Sastoji se od ulaznog predsoblje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.499 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac - FON, Luksuzan 3.0 stan, 75 m2 - 1.499 euraLokacija: Beograd - Voždovac - kod FON-a Kvadratura: 75 m2 Struktura: 3.0 sobe (dve spavaće sobe) Sprat: 2/ Grejanje: Centralno Stanje: Luksuzno opremljen Nameštenost: Namešten Način plaćanja: Mesečno Depozit: Obavezan Dodatno:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 263.410 €, 75,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2024.,

www.indomio.rs

Na atraktivnoj lokaciji posedujemo u prodaji luksuzni stan u blizini TC Delta city/a,(manje od 1km) ,Štark arene,(manje od 2km) ,kraj jedne od najstarijih ulica i kao najvažnija saobraćajnica koja povezuje sve delove ovog divnog Beograda.Sve na jednom mestu, pruža ugodnost savremenog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 169.950 €, 75,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lux trosoban stan u centru grada u neposrednoj blizini Narodnog pozorišta. Stan se nalazi na 7. spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je uknjižene površine 71m2 i sastoji se ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, degažmana, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 299.000 €, 75,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan trosoban stan na prodaju - Voždovac, kod FON-a, 75 m2, 299.000 EURNa prodaju luksuzno opremljen trosoban stan površine 75 m2, smešten na drugom spratu novije zgrade sa liftom, na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Voždovcu, u neposrednoj blizini FON-a, preko puta Banjičke šume....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 225.000 €, 75,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 3.0s, 74,54 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 1.000 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam savremeni trosoban stan sa vrhunskim nameštajem i opremom, smešten u Delta kvartu, jednom od najtraženijih delova Niša. Stan se nalazi na 7. spratu nove zgrade sa liftom (ukupno 13 spratova) i pruža neusiljenu udobnost i luksuz. Ovaj stan je savršeno dizajniran sa....

 
 
 
  Stan, LOZNICA, 75.000 €, 75,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Zavrsena ploca za treci sprat! Poslednja lokacija u samom centru grada. 150m od setalista. Karadjorjdeva 12 ! Kao i do sada, LUX GRADNJA. Izbor najboljih materijala i opreme za stanove. Najbolja arhitektura i statika ! Najbolji i najskuplji Wienerberger klima blokovi Termo izolacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 415.000 €, 75,00 m2 cca 5530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan, luksuzno opremljen trosoban stan u prestižnom stambenom kompleksu Soul 64 na Novom Beogradu. Stan se nalazi na šestom spratu zgrade sa fizičkim obezbeđenjem i video nadzorom 24/7, što budućim vlasnicima garantuje visok nivo sigurnosti i privatnosti. U okviru kompleksa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.500 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan za izdavanje - BW Queens Park, Beograd na vodiLokacija: Luke Ćelovića Trebinjca, Beograd na vodi, Srbija Kvadratura: 75 m2 Sobe: 3 Sprat: 3 Nameštenost: Kompletno namešten Grejanje: Centralno Dodatno: Terasa, klima, lift, telefon, KATV, internet, interfon, video nadzor,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 272.288 €, 85,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzna novogradnja – vrhunski kvalitet, moderan dizajn, završetak radova decembar 2026! Na prodaju stan u izuzetno kvalitetnoj novogradnji, smešten na četvrtom spratu (4/4) elegantnog i savremeno projektovanog objekta. Zgrada se gradi po najvišim standardima savremene gradnje, sa....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 85,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 1.100 €
24.04.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan, luksuzan i potpuno renoviran trosoban stan na Savskom vencu! Stan se nalazi u Savskoj ulici, na prestižnoj lokaciji, direktno preko puta Beograda na vodi (BW), u neposrednoj blizini Palate pravde. Smešten je u kvalitetnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Jajinci, 900 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzno opremljen trosoban stan u mirnom delu Jajinaca, idealan za zakupce koji traže moderan, funkcionalan i komforan životni prostor u prijatnom okruženju, nadomak centra grada. Stan je pažljivo uređen i potpuno opremljen, sa savremenim enterijerom i kvalitetnim nameštajem,....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 1.200 € na 1.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Rakovica, 1.000 €, 75,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 1.200 €
15.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, potpuno nov i neuseljavan trosoban stan površine 75 m2, smešten na 8. spratu moderne novogradnje sa dva lifta, u prestižnom stambenom kompleksu Vrtovi Ceraka, u naselju Filmski grad.Stan je kompletno namešten i opremljen novim, kvalitetnim nameštajem i savremenim....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 1.300 € na 1.200 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 1.200 €, 86,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 1.300 €
27.02.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzni stanovi na Dorcolu / 3.0 / novogradnja / parking Dorcol, Zorza Klemansoa, 3.0, 86 m2 sa terasom, I od V spratova, podno grejanje, lift, klima, odmah useljiv, kompletno namesten i opremljen, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni zakupa, novogradnja iz 2014. godine. Na par....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.000 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Stari grad - Obilićev venac 2.0, 74m2, 2/3, CG, interfon, internet, telefon, KATV, klima Luksuzan, funkcionalan, dvostrano orijentisan salonski stan u kvalitetnoj stambenoj zgradi salonskog tipa. Stan je relativno skoro renoviran, kada je ugrađena kvalitetna višekomorna PVC stolarija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 318.200 €, 74,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan stan 74m2-vrhunska novogradnja-premium oprema U ponudi je elegantan stan površine 74m2 na prvom spratu,u objektu koji se gradi po visokim standardima moderne stanogradnje na Crvenom krstu. Stan se izdvaja vrhunskim materijalima i pažljivo biranom opremom. -sigurnosna vrata....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Detelinara, 140.000 €, 86,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

SAJAM, coffee&wine bar CRNO ZRNO, 86m² sa baštom ++|++Na prodaju kompletno opremljen i razrađen ugostiteljski objekat sa pravom zakupa, smešten na jednoj od najatraktivnijih poslovnih lokacija u Novom Sadu. Objekat je nov, moderno i luksuzno uređen, sa pažljivo dizajniranim enterijerom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 700 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

KOMPLETNO LUX NAMEŠTEN, RENOVIRAN, KLIMATIZOVAN STAN IZDAJE SE NA DUŽE Trosoban stan sa CG+KTV+INTERFON+KLIMA + Ulazna sigurnosna vrata. Potpuno renoviran u stanu su sve novije stvari. Dnevna soba+dve spavaće sobe+kuhinja sa trpezarijom+kupatilo+wc+ zastakljena tersa. AGENCIJSKA....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 294.780 € na 293.250 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Spens, 293.250 €, 86,00 m2 cca 3410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 296.820 €
29.03.2026 - 294.780 €
10.04.2026 - 293.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzno renoviran trosoban stan površine 86m2 smešten u mirnom delu centra Novog Sada. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade sa ukupno četiri sprata i predstavlja savršen spoj modernog dizajna, komfora i funkcionalnosti. Stan je potpuno renoviran 2025. godine....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.300 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan nov trosoban stan sa garažom - Lekino brdo, 74,3 m2, 1.300 EURIzdaje se nov, luksuzno opremljen trosoban stan površine 74,3 m2, smešten na prvom spratu tek useljene zgrade novogradnje na Lekinom brdu. Stan je projektovan i opremljen po principu custom made, sa pažljivo....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 133.000 €, 74,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov dvosoban lux stan površine 74m u Matis New Point kompleksu kod Palate pravde, naselje Bubanj, Kragujevac. Nalazi se na prvom spratu, od ukupno šest spratova. Ukupna površina stana je 74m od čega je 40m stambeni prostor, a 34m je terasa.Grejanje u stanu je etažno na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 1.200 €, 86,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen četvorosoban stan u mirnom i porodičnom delu Cerak Vinograda, u ulici Crvenih hrastova. Stan se nalazi na prvom spratu uredno održavane zgrade i predstavlja idealan izbor za porodice ili zakupce koji traže komforan i funkcionalan životni prostor u zelenom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 377.000 €, 74,00 m2 cca 5100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Dubrovačka, 3/10, cg, uknjižen-Stvarna površina-74m2 , ugovorna površina-74.00m2, Stan se nalazi na Donjem Dorćolu, na trećem spratu od deset. Stan je četvorosoban sa velikom trpezarijom, dnevnom sobom i kuhinjom u celini, jednom velikom spavaćom sobom i dve dečje. U svakoj se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 132.426 €, 74,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Batajnica, CENTAR, 3.0s,73.57m2,nov ,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 310.000 €, 73,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128358, III/IV, klima, lift, terasa(3), renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Predivan, osunčan 2.5 stan sa parkingom u centru Vračara, u blizini Kalenić pijace. Dvostrano je orijentisan, odličnog rasporeda, na 3.spratu uredno održavane zgrade sa liftom iz 60-ih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 320.000 €, 87,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran i luksuzno opremljen stan od 87 m² (plus dodatnih 4 m² hodnika), na 8. spratu od ukupno 8, u jednoj od najtraženijih lokacija u Zemunu. Struktura stana: • Dve komforne spavaće sobe • Kupatilo i dodatni gostinjski toalet • Moderna kuhinja • Svetla dnevna soba otvorenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 220.000 €, 73,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2024.,

www.indomio.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam predstavimo uknjizen lux dupleks na drugom spratu u novogradnji iz 2023. godine u blizini Olimpa i Zvezdarske sume. Uknjizen je na 39 m2 a sa gornjim nivoom za koje se ovih dana ocekuje upotrebna dozvola ukupna povrsina iznosi 73 m2. Karakteristike:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 263.340 €, 73,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2024.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 850 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, prostran stan površine 87m² na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru, u ulici Gospodara Vučića. Stan se nalazi u modernoj, održavanoj zgradi novije gradnje (2014. godina). - Prostorije: Veliki dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, spavaći blok,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 1.000 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Lep trosoban stan kod Medi Group bolnice - Novi Beograd, Blok 23Cena: 1.000 eura Površina: 73 m2 Struktura: 3.0 Sprat: 7/12 Grejanje: Centralno Mesečne režije: oko 220 euraIzdaje se luksuzno renoviran, kompletno namešten trosoban stan u Bloku 23, u ulici Milutina Milankovića, preko....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 950 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

LUX Salonski Stan sa Velikom Terasom – Botanička bašta (Pet Friendly) ID Stana JN000485 Lokacija: Beograd, Opština Palilula, Centar (ugao Takovske i Ruvarčeve, kod Botaničke bašte) Cena: 950 € / mesečno Kvadratura: 87 m² (Grejna površina 82 m² + velika sunčana terasa) Struktura: 2-soban....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 800 €, 73,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 900 €
10.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Namešten, 2.5, 73m2, VPR/VIII, EG, renoviran, depozit. Kompletno renoviran i opremljen lux duplex, površine 73 m² u Južnom bulevaru. Stan je potpuno namešten, uređen sa posebnim stilom i ukusom, i opremljen svim neophodnim elementima za udoban život. U neposrednoj blizini se nalazi....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 439.000 € na 409.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 409.000 €, 73,00 m2 cca 5600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 449.000 €
27.02.2026 - 439.000 €
03.04.2026 - 409.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Stari Grad, Topličin venac - Čika Ljubina 3.0, uknjižen na 69m2 mereno 73m2, norveški radijatori, 4/4, klima, interfon, podrum Kompletno renoviran i luksuzno opremljen 3,0 stan na najprestižnijoj lokaciji u Beogradu u pešačkoj zoni, tik uz Knez Mihailovu, Trg Republike, Narodni muzej....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Na upit, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan, neuseljavan četvorosoban stan na Novom Bubnju. Struktura: hodnik, kupatilo, vešeraj, dnevni boravak sa open space konceptom u okviru kog su trpezarija i kuhinja, a koji izlazi na lepu terasu, zatim tri spavaće sobe od kojih je jedna master room sa sopstvenim kupatilom, a....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-80 (od ukupno 80)

<< <1 2> >>