• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan 2.sprat do 120000 eura - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs luksuzan 2.sprat do 120000 eura - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan 2.sprat do 120000 eura

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan 2.sprat do 120000 eura" pronađeno 146 nekretnina - prosečna cena 371 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 14 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 950 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan za izdavanje - Beograd na vodiIzdaje se potpuno nov, polunamešten dvosoban stan površine 50 m2, smešten na drugom spratu zgrade Metropolitan, sa delimičnim pogledom na centar grada i reku. Zgrada se nalazi u atraktivnoj oblasti Beograda na vodi, u blizini promenade,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 900 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se 2.0 stan, 66 m2, na 2 spratu, lift, CG, klima, kablovska, blindirana vrata, terasa. Novagradnja, lux namesten, parking mesto u garazi. Za vise informacija pozvati 066040337 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 900 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se NOV LUX stan u NOVOGRADNJI u srcu Vračara od 15 Decembra. Na odlicnoj, mirnoj lokaciji idealnoj za život. 50m2 Sa 1 spavacim sobom + terasom Lift 2 sprat Slike su stare, porucen je nov NAMAMESTAJ i stize sve do 15og do useljenja novih stanara. Stan ce biti RENOVIRAN i opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma luksuzno opremljen stan u kvalitetnoj novijoj zgradi, komforan, odvojena spavaća soba, mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu 100 eur. Agencijska provizija se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, luksuzno sređen i opremljen stan u naselju West 65, poseduje odvojenu spavaću sobu, terasa sa pogledom na Kulu, grejanje je na gas, zgrada poseduje video nadzor, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.000 € na 900 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, MAJUR, 900 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.000 €
19.04.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov stan na Lekinom brdu - 81m2, lux, garaža sruktura: Trosoban stan (3.0) Površina: 81 m2 Sprat: 2/3 (nije poslednji sprat) Grejanje: Centralno grejanje Stanje: Novogradnja, lux Nameštenost: Namešten Useljiv: Odmah Izdaje se namešten trosoban stan u Mažuranićevoj ulici, neposredno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 900 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan dvosoban stan u novoizgrađenom Kosa kvartu na Bežanijskoj kosi. Stan je prvi put useljiv, a sav nameještaj i bela tehnika su novi. Idealan je za pojedinca ili par. Nepušači i osobe bez kućnih ljubimaca imaju prednost. Stan karakteriše moderan koncept sa velikim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 900 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno renoviran dvosoban stan na izuzetnoj lokaciji u Makenzijevoj ulici, u neposrednoj blizini Slavije i Hrama Svetog Save. Stan se nalazi na 2. spratu uredno održavane zgrade sa liftom i prostire se na 65 m2.Stan je kompletno renoviran i opremljen za savremen način....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 900 €, 82,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na Lionu, u modernoj luksuzno opremljenoj zgradi na 2 spratu. Orjentisan je ka dvorištu i ima predivan pogled sa obe terase. Stan je trosoban 82m2 sa odvojenim spavacim blokom, dva kupatila i dve terase. Stan je potpuno opremljen najsavremenijim luksuznim nameštajem,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 850 €, 70,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se troiposoban stan površine 70m², koji se nalazi na drugom spratu moderne zgrade vrhunskog kvaliteta gradnje, sa svega tri sprata. Zgrada poseduje recepciju sa portirom, video nadzor i fizičko-tehničko obezbeđenje, što pruža visok nivo bezbednosti i komfora stanarima. Takođe....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 850 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

LUKSUZAN DVOSOBAN STAN SA GARAŽNIM MESTOM U RADNIČKOJ ULICI---Agencijska šifra: 9112596. Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan na 2. spratu nove zgrade sa liftom, u radničkoj ulici. U cenu zakupa uračunato garažno mesto u suterenu zgrade.Stan je useljiv odmah.Potreban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 850 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan u A bloku - 55 m2Cena: 850 eura mesečno Lokacija: Novi Beograd - A blok, Jurija Gagarina Površina: 55 m2 Struktura: Dnevni boravak, spavaća soba, kuhinja, kupatilo, terasa Sprat: 2/11 Grejanje: Centralno - po potrošnji (podno grejanje u kupatilu) Stanje objekta:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 850 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Naselje Stepa Stepanović - Generala Štefanika 3.0, 83m2, dve terase 4m2, CG, dve klime, lift, 2/6, interfon, internet, KATV Izdaje se prostran i svetao stan površine 83m² u naselju Stepa Stepanović, u ulici Generala Štefanika. Stan se nalazi na 2. spratu od ukupno 6 spratova....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 850 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Savremeno opremljen stan u Savadi - 2.0, 56 m2, garaža, odmah useljivLokacija: Novi Beograd - Blok 67a (A blok), Uroša Martinovića Cena zakupa: 850 eura mesečno Površina: 56 m2 Struktura: Dvosoban stan - dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, kupatilo, terasa Sprat: 2/6 Tip objekta:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 850 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131686, II/, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, parking. Lux stan u pored SPENS-a, na 2 spratu sa fizičkim obezbeđenjem 24 h i garažnim mestom koje je obezbeđeno video nadzorom 24 h iz garaže se ide direktno na sprat gde se nalazi stan.Stan je kompletno opremljen....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 850 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 900 €
24.04.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan od 54 m2 u novogradnji na odličnoj lokaciji u blizini Beogradskog dramskog pozorišta. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom i odmah je useljiv. Stan je namešten, poseduje terasu, klimu, interfon, internet, centralno grejanje i sve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 850 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lepo i luksuzno sređen stan u novogradni, kvalitetno opremljen, komforan, poseduje dve spavaće sobe, grejanje je na gas, garažno mesto je uračunato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 800 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličan, luksuzno namešten stan površine 65m2 koji se nalazi na drugom spratu održavane stambene zgrade sa liftom, u blizini Zelenog venca, hotela Moskva, Trga Republike, kao i svih neophodnih sadržaja i infrastrukture. Odlična povezanost sa svim delovima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan za izdavanje - Vračar, Kalenić pijaca, 50 m2Izdaje se luksuzan, potpuno namešten dvosoban stan površine 50 m2 na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru, u neposrednoj blizini Kalenić pijace, u ulici Vojvode Šupljikca. Stan se nalazi na 2. spratu uredne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 800 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

VOŽDOVE KAPIJE, VOŽDOVAC – LUKSUZAN STAN U ZATVORENOM KOMPLEKSU Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi novoopremljen i luksuzan stan u jednom od najtraženijih kompleksa na Voždovcu – Voždove kapije. Stan se nalazi na 2. spratu nove i moderne zgrade i odmah je useljiv. Veoma....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 800 €, 77,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2024.,

www.indomio.rs

Admirala Vukovića, Voždovac, Autokomanda 77 m2, po strukturi 2.5 soban, sa otvorenom i zatvorenom terasom, II sprat , trostrano orijentisan, mirna ulica , sagradjen 2005-6. Dva mokra čvora. Grejanje je etazno, na struju. Ima svoj zaseban kotao u kotlarnici. Nema liift, II od IV. Prozori....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 800 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Iznajmljuje se luksuzan dvosoban stan u prestiznom kondominijumu Vozdove kapije u Beogradu, gde cete imati mir i privatnost u urbanom delu grada. Kompleks ima zelenu površinu, zatvoreni park, upravnika zgrade, recepciju i obezbeđenje. Stan se nalazi na 2 spratu, površine 49 m2, obuhvata....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 800 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, luksuzno opremljen i neuseljavan stan površine 51m2 u novoj zgradi u blizini Autokomande, na Voždovcu. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade sa liftom i odlikuje se modernim enterijerom, funkcionalnim rasporedom i visokim nivoom komfora. Strukturu čine dnevna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan trosoban stan na samom početku Resavske ulice, u delu SC Vračar, idealan za porodično stanovanje. Stan je površine 80 m² i nalazi se na 2. spratu zgrade sa 7 spratova. Sređen je i odmah useljiv, a od opreme poseduje dve klime, blind vrata, lift, interfon, TV dijagonale 109....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 85,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 900 €
06.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lux sređen, izuzetan stan, kvalitetan, potpuno namešten, dve spavaće sobe, dva kupatila, dve terase, parking mesto sa fizičkim obezbeđenjem uz doplatu, odmah useljiv. Obavezan depozit u iznosu od 800 eura. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosi od 50% + PDV dogovorene jednomesečne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 750 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, četvorosoban stan u centru Niša, kod Pravnog i Ekonomskog fakulteta. Nalazi se na drugom spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Stan je kompletno renoviran, sa svim novim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima. Površina stana je 110 m2 i odlične....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 750 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno namešten stan u zgradi u blizini ambulante Rasadnik, na drugom spratu u zgradi bez lifta. Površina stana je 150m2, a struktura je čevorosoban. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila i dve terase. Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 700 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran stan, lux, II sprat, kod Fontane u ulici Narodnih heroja. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 700 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux sredjen dvosoban stan od 53m2 na Vracaru na potezu od Kalenica ka Bulavaru u ulici Vojvode Supljikca u novogradnji. U neposrednoj blizini se nalaze svi moguci infrastrukturni objeti neophodni za urbani zivot u centru grada. Skole, vrtici, kulturne ustanove, fakulteti,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 700 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

ŠUMICE/LEKINO BRDO, ZVEZDARA – LUKSUZAN DVOSOBAN STAN SA PARKING MESTOM Firma Key Real Estate je u prilici da Vam predstavi luksuzno opremljen i kompletno namešten dvosoban stan u blizini parka Šumice. U ponudi je stan površine 48m², smešten na 2. spratu manje, uredne trospratne zgrade.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan, namešten stan na Zelenom brdu, u naselju Kluz na Zvezdari. Stan je potpuno opremljen novim nameštajem i pruža prijatan, moderan ambijent za udoban život. Struktura stana obuhvata dnevnu sobu, dve spavaće sobe, kuhinju i terasu od 10 m². Druga spavaća soba je prazna. Odlična....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 700 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetan lux stan u prestižnoj Palati Komenski, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Zgrada je diskretno pozicionirana, pruža potpuni mir i privatnost, a nalazi se u samom centru grada, na korak od svih važnih sadržaja. Stan je nov, moderno i luksuzno namešten, dvorišno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan trosoban kompletno namestenstan površine 65 m2, na 2. spratu novogradnje sa liftom. Stan se sastoji od dve spavaće i dnevne sobe, a poseduje i terasu od 10 m2. Opremljen je centralnim grejanjem i podnim grejanjem u predsoblju i kupatilu, klimatizovan i odmah useljiv.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 700 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan, opremljen stan sa dnevnom i spavaćom sobom (2.0), 35m2, novogradnja, lux, II sprat, fizičko obezbedjenje u zgradi 24h. Mesečne režije 160eura. Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 700 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Za ljubitelje Dorćola i života u starom delu grada, nadomak Kalemegdana i reka, izdajemo odličan, lux renoviran stan, opremljen novim nameštajem i belom tehnikom. Nalazi se na 2.spratu u zgradi sa liftom, interfonom i video nadzorom. Sastoji se od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 650 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje luksuznog jednoiposobnog stana novogradnja neuseljavan Lekino BrdoIzdaje se luksuzan jednoiposoban stan u novogradnji na Lekinom Brdu u odlicnoj i mirnoj gradskoj zoni. Stan je potpuno nov i neuseljavan, sto znaci da ce buduci zakupci biti prvi stanari.Stan ima povrsinu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 650 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, namešten jednoiposoban stan, odmah useljiv. Nalazi se na drugom spratu zgrade koja ima dva lifta. Ispred zgrade je veliki parking koji nije zoniran. U neposrednoj blizini je Zemunski kej. Odlična saobraćajna povezanost sa gradom. Prostorije: hodnik, dnevna soba....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 650 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux kompletno moderno opremljen dvoiposoban na Bulevaru Nemanjića kod Zone 3. Stan se nalazi na 2. spratu nove stambene zgrade sa dva lifta. Stan je površine 64m2 i sastoji se ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Moderan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 650 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo dvosoban stan u Sunnyville, 46kv, 2. sprat bočni pogled sa terase na Dunav, za nepušače, bez ljubumica. Kompletno opremljen stanje lux. Useljiv odmah. Grejanje je po utrošku, struja isto po utrošku oko 4000 izlazi. Internet kablovska oko 3000..plus 2000 odrzavanje. Agencijska....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 600 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 700 €
26.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i luksuzno opremljen stan površine 40 m2, smešten na drugom spratu kvalitetne novogradnje sa liftom, na Crvenom krstu.garaza Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaće sobe, moderno opremljenog kupatila i terase. Prostor je izuzetno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep dvosoban stan u Radničkoj ulici, na izuzetnoj lokaciji koja pruža odličnu povezanost sa svim delovima grada. Stan se nalazi na drugom spratu moderne zgrade sa liftom i odiše elegancijom i komforom. Prostor je pažljivo uređen, svetao i funkcionalan, sa kvalitetnim....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 51,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 650 €
11.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan dvosoban, 51 m2, sa garažnim mestom u novogradnji. Na početku Karaburme, na samo 200 m od Višnjičke ulice, izdaje se stan na drugom spratu od pet, sa liftom, u novoj tek useljenoj zgrad, lux opremljen. Odlična pozicija zgrade, u neposrednoj blizini škole, autobuske linije u svim....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 146)

<< <1 2 3 4> >>