• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan 2.sprat - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs luksuzan 2.sprat - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan 2.sprat

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan 2.sprat" pronađeno 257 nekretnina - prosečna cena 1.713 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosečna cena)
    • do 180000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 1.000 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan stan, smešten u samom centru grada, a ipak u mirnoj i tihoj ulici sa malo saobraćaja, idealan za udoban i kvalitetan život. Stan se nalazi na drugom spratu moderne i kvalitetne novogradnje sa liftom i prostire se na 110m². Funkcionalno je organizovan i sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 450.000 €, 129,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se četvorosoban, luksuzan salonski stan, dvostrane orijentacije u najužem centru grada.Nekretnina se nalazi na drugom spratu zgrade sa mermernim ulazom, izuzetno kvalitetne predratne gradnje. Stan je uknjižen na 113 m2, grejna površina stana je utvrđena prilikom uvođenja centralnog....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Filmski Grad, 1.290.000 €, 234,00 m2 cca 5510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzna porodično-poslovna kuća na Ceraku, na placu od 5,78 ari, ukupne površine 521m2 (uknjiženo 234m2, ostatak u procesu ozakonjenja). Kuća poseduje poslovni prostor u prizemlju podeljen u 3 celine sa fleksibilnim rasporedom i 4 mokra čvora, pogodan za različite delatnosti....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 239.000 €, 360,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na podaju lux porodična kuća, izuzetne, kvalitetne gradnje, u centru grada. Ova nekretnina je idealna za miran porodični život, ali i za one koji traže prostor za poslovanje u prestižnom delu grada. Kuća je u osnovi 126m2, korisne površine 360m2, strukture Pr+I+II (prizemlje i dva....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 750 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, četvorosoban stan u centru Niša, kod Pravnog i Ekonomskog fakulteta. Nalazi se na drugom spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Stan je kompletno renoviran, sa svim novim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima. Površina stana je 110 m2 i odlične....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.700 €, 105,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan četvorosoban stan površine 105 m2 sa dodatnom ostavom od 5 m2, smešten u jednom od najprestižnijih i najmirnijih delova Dedinja, u okviru diplomatskog naselja. Stan se nalazi na drugom spratu moderne smart zgrade sa ukupno tri sprata, građene od najkvalitetnijih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.250 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi za izdavanje luksuzan trosoban stan na drugom spratu. Stan opremljen sa veoma kvalitetnim nameštajem i odličnom belom tehnikom. Sve tri sobe imaju klima uređaj. Stan u mirnom kraju, blizu Američke ambasade, tako da je bezbednost stanara podignuta na viši nivo. Sasatav prostora;....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 950 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan za izdavanje - Beograd na vodiIzdaje se potpuno nov, polunamešten dvosoban stan površine 50 m2, smešten na drugom spratu zgrade Metropolitan, sa delimičnim pogledom na centar grada i reku. Zgrada se nalazi u atraktivnoj oblasti Beograda na vodi, u blizini promenade,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 365.000 €, 56,00 m2 cca 6520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je svetao, prostran, luksuzan i kompletno opremljen apartman površine 56m2. Već 6 godina je deo prestižnog lanca jednog od najuspešnijih brendova u segmentu apartmanskog smeštaja u Beogradu. Prostorije ulazni hodnik, open space, spavaća soba sa đakuzijem, kupatilo i terasa.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 950 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan, delimično namešten stan u novom kompleksu ZepTerra - Blok 65 Lokacija: Beograd - Opština Novi Beograd - Blok 65 Tip nekretnine: Stan Površina: 54 m2 Broj soba: 2 Sprat: 1. od ukupno 8 Grejanje: Centralno, plaćanje prema utrošku Mesečne režije: Oko 80 eura Dostupnost: Odmah....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 124.737 €, 42,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi su 3 luksuzna stana na drugom spratu novoizgrađenog kompleksa. Kompleks se sastoji od dve elegantne lamele – ulične lamele prepoznatljive po modernoj fasadi i reprezentativnom pristupu i dvorišne lamele osmišljene da pruži mir, privatnost i pogled ka zelenilu. Ukupno, projekat....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 545.000 €, 107,00 m2 cca 5090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Vojvode Milenka, 2/5, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-107m2 , ugovorna povr��ina-107.00m2, Na prodaju lux stan od 107m2 u ulici Vojvode Milenka. Stan se nalazi na drugom spratu uredjene zgrade iz 2000. godine. Svakom detalju u stanu je posve��eno maksimalno pa��nje i najkvalitetniji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 320 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljena garsonjera od 25m2 u mirnoj ulici na Podbari. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade koja poseduje lift. Stan je odmah useljiv. Nije pet frendly. Cena je 320€ + depozit u visini jedne kirije. Agencijska provizija je 50% od prve zakupnine. Za....

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, ČAJETINA, 133.000 €, 54,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzan stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Zlatibor – na samo 650m od jezera! U ponudi je izuzetno kvalitetan i moderno projektovan stan površine 54m², smešten na drugom spratu (od ukupno 5) u zgradi sa liftom. Sama zgrada je vrhunske gradnje – korišćeni su najkvalitetniji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 424.000 €, 110,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Deli Radivoja, 2/3, cg-Stvarna povr��ina-110m2 , ugovorna povr��ina-106.00m2, U prilici smo da vam ponudimo luks nekretninu od 110m2 kod op��tine Vo��dovac. Zgrada je ra��ena po najvi��im standardima gradnje, dupli zidovi, najkvalitetnija stolarija na tr��i��tu, italijanska keramika.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 900.000 €, 244,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Ovaj luksuzan stan se nalazi na šestom spratu novogradnje u Đušinoj ulici, i prostire se na površini od 244m2 , sa velikom terasom na prvom nivou, kao i terasom od 90m2 na krovu koja predstavlja dodatnu površinu. Zgrada ima portira 24h dnevno, obezbeđena je kamerama, a poseduje i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.000 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux kompletno opremljen stan u kvalitetnoj novijoj gradnji, na drugom spratu, izuzetno komforan, funkcionalan sa odvojenom spavacom sobom i terasom (5m2). Stan bukvalno ima sve uključujući mikrotalasnu, tanjire i peškire. Postoji mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 1.000 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

LUX DVOIPOSOBAN STAN SA PARKINGOM NA TOP LOKACIJI---Agencijska šifra: 9107875.Izdaje se luksuzno opremljen dvoiposoban stan  koji se nalazi na drugom spratu savremene i kvalitetno građene zgrade sa liftom, dvorišno orijentisan. Nalazi se u strogom centru grada, 300m od pešačke....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 528.000 €, 132,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U rezidencijalnom delu Dedinja, prodaje se odličan, lux četvorosoban stan na dva nivoa. Nalazi se na drugom spratu u zgradi novije gradnje, sa liftom, interfonom i video nadzorom. Prvi nivo je organizovan kao dnevna zona za okupljanje porodice, slavlja i druženja dok je drugi nivo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 600 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, Dorćol - Kapetan Mišina 1.0, 38m2, CG, klima, lift, 2/5, telefon, interfon Izdaje se luksuzno opremljen jednosoban stan površine 38m2, smešten na drugom spratu uredne i mirne zgrade u samom centru grada. Idealna lokacija za one koji žele da žive u urbanoj sredini, na korak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 260.000 €, 92,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

TROIPOSOBAN 92m , 86m, 77m Novi Sad-Veternik Dunavska 8 IZGRADNJA LUX Lokacija: Veternik (Srbija, Novi Sad) Ulica i broj: Dunavska 8 Sobnost: Troiposoban Kvadratura: 92m2 Stanje objekta: U izgradnji Grejanje: Podno Nivo u zgradi: 2. sprat Dodatne informacije Terasa, Parking, garaža,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 1.080.000 €, 364,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica - Banovo brdo kuća, 364m2, četiri terase, PR+I+II, EG, klima, telefon, interfon, video-nadzor, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, plac 2.75 ari Na prodaju ekskluzivna kuća u jednoj od najatraktivnijih i najtraženijih lokacija na Banovom brdu. Smeštena u mirnoj ulici,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 258.000 €, 116,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen stan u samom centru grada, u novijoj zgradi sa liftom, kvalitetne gradnje na drugom spratu. Sastoji se od hodnika, tri spavaće sobe, prostrane dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, wc-a i toaleta. Stan poseduje dve terase koje povezuju dve spavaće i dnevnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 360.000 €, 93,00 m2 cca 3870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen, dvostrano orijentisan lux stan od 93m2 merene površine na drugom spratu petospratnice, u Ulici Nikodima Milaša u neposrednoj blizini hotela Zira. Stan se sastoji od ulazne zone, hodnika, kuhinje sa trpezarijom i dnevnim boravkom (open concept), toaleta, kupatila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 224.400 €, 67,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Lux renoviran stan na odličnoj lokaciji. 2 sprat, 3 spavaće sobe, kupatilo + toalet, terasa, podrum. Uknjižen i odmah useljiv. Retko u ponudi. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 171.770 €, 46,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

LUKSUZNI STAN U CENTRU, sa PDV-om---Agencijska šifra: 1007833.U ponudi je moderan dvosoban stan (46 m2) u izgradnji, smešten u samom centru Novog Sada, u mirnoj i urbanoj zoni. Stan se nalazi na drugom spratu, sa pažljivo osmišljenim rasporedom i obiljem prirodne svetlosti. Zgrada....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 315.000 €, 163,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzan i izuzetno prostran stan u samom centru Niša, ukupne površine 163m, smešten na drugom spratu kvalitetne stambene zgrade. Stan je pažljivo osmišljen i funkcionalno podeljen na dnevni i spavaći deo. Iz ulaznog hodnika, sa leve strane nalazi se toalet za goste, dok....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 90.000 €, 40,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor - Obudojevica - Bregovi 40m2, 1.5, 2. sprat, EG (kotao) Lux apartman na lepoj i mirnoj lokaciji (kružni prsten) na Zlatiboru. Za one koji žele pravi osećaj planine, apartman je idealna prilika, kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. Kompletno opremljen veoma....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 700 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetan lux stan u prestižnoj Palati Komenski, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Zgrada je diskretno pozicionirana, pruža potpuni mir i privatnost, a nalazi se u samom centru grada, na korak od svih važnih sadržaja. Stan je nov, moderno i luksuzno namešten, dvorišno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten, luksuzno opremljen dvosoban stan površine 52m², na drugom spratu stambene zgrade sa ukupno četiri sprata. Stan se nalazi na mirnoj lokaciji i gleda ka dvorišnoj strani, što obezbeđuje tišinu i prijatnu atmosferu. Struktura stana: Dnevna soba sa radnim....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 850 €, 70,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se troiposoban stan površine 70m², koji se nalazi na drugom spratu moderne zgrade vrhunskog kvaliteta gradnje, sa svega tri sprata. Zgrada poseduje recepciju sa portirom, video nadzor i fizičko-tehničko obezbeđenje, što pruža visok nivo bezbednosti i komfora stanarima. Takođe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 850.000 €, 360,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

LUX penthaus na Dedinju, opremljem vrhunskim italijanskim nameštajem i najsavremenijom tehnikom, na drugom spratu. Odlično pozicioniran, pogled ka svim delovima grada, četvorostrano orijentisan! Prostorije: ulazni deo, ogroman dnevni boravak, 2 spavaće sobe, kuhinja, trpezarija, kupatilo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Apelovac, 450 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan, luksuzno opremljen stan površine 70m², smešten na drugom spratu novije zgrade sa dva lifta, izgrađene 2021. godine. Stan je južno orijentisan, što mu obezbeđuje dosta prirodne svetlosti tokom dana, a zahvaljujući pogledu ka dvorištu pruža mir i privatnost. Po strukturi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 465.000 €, 172,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog centra grada Airport Citxy-ja. U izdradnji su kori����eni prirodni materijali - kamen, terakota, kao i oplemenjeni malter, cementne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, luksuzno sređen i opremljen stan u naselju West 65, poseduje odvojenu spavaću sobu, terasa sa pogledom na Kulu, grejanje je na gas, zgrada poseduje video nadzor, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 400.000 €, 79,00 m2 cca 5060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Salonac sa parkingom u srcu grada – Resavska, kod Beograđanke Prodaje se autentičan trosoban salonski stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – u Resavskoj ulici, u neposrednoj blizini Beograđanke i parka Manjež. Stan se nalazi na drugom spratu uredne i dobro održavane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 299.000 €, 60,00 m2 cca 4980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Stari grad, centar - Kondina 2.0, 60m2, 2/5, lift, CG, klima, interfon, video nadzor, podrum, parking Na prodaju luksuzno renoviran stan površine 60 m² u samom centru Beograda, na drugom spratu lepo održavane zgradi sa liftom, u mirnom delu Kondine ulice. Stan je okrenut ka unutrašnjem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 679.000 €, 131,00 m2 cca 5180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

VRAČAR-HRAM, Fenomenalna, ekskluzivna novogradnja. Porodična intimna zgrada u centru dešavanja. Lokacija ovog objekta govori sve. Nalazi se ispod hrama Sv. Save u srcu Vračara i svih zbivanja,između Čuburskog i Neimarskog parka, na svega nekoliko koraka do najlepših osnovnih škola....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.500 €, 77,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Ekstra luksuzan stan u kompleksu Eliksir Garden! Cena: 1500€ Kontakt: +381668091211 Lokacia: Novi Beograd, Eliksir Garden Površina: 77m2 Struktura: trosoban, sastoji se od: - ulaznog hodnika, - ostave, - open space dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, - dve spavaće sobe, - kupatila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 690.000 €, 264,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 5.0, 264m2, 3 mokra čvora, 4 terase, CG, garaža i parking mesto u ceni. Prelep lux stan na Banovom brdu u Žarkovačkoj ulici. Stan se sastoji od podruma, prizemlja, prvog sprata, drugog sprata i potkrovlja. Na prizemlju su veliki ulazni hodnik sa plakarima i prostorijom za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 370.000 €, 69,00 m2 cca 5360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzan, trosoban stan na drugom spratu zgrade BW Simfonija 2 u Beogradu na vodi. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji i ima otvoren pogled na miran dvorišni deo kompleksa. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, 400 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, lux, jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji, na Panteleju, kod Pantelejske crkve. Nalazi se na drugom spratu u novoj stambenoj zgradi, sa liftom. Stan je kompletno sređen i opremljen svim novim nameštajem i novim električnim uređajima i do sada neuseljavan. Površina....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 257)