• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan 100 m2 što veći prizemlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs luksuzan 100 m2 što veći prizemlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan 100 m2 što veći prizemlje

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan 100 m2 što veći prizemlje" pronađeno 29 nekretnina - prosečna cena 2.075 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosečna cena)
    • do 310000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRNJAČKA BANJA, 130.000 €, 97,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju celokupno luksuzno domacinstvo u Gracacu nadomak Vrnjacke Banje koje se prostire na 1 hektar zemljista Domacinstvo poseduje kucu za odmor u kojoj se nalazi sauna koja dostize 100stepeni, sobu za odmor i tus kabinu. Unutra je sve od hrastovog drveta Druga kuca je nova i....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 430.000 € na 410.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 410.000 €, 109,00 m2 cca 3760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.06.2025 - 450.000 €
10.09.2025 - 430.000 €
13.03.2026 - 410.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan za prodaju – Hram Svetog Save, Vračar, 109 m² Na prodaju ekskluzivan, kompletno renoviran i moderno namešten stan u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save, u jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija u Beogradu – Vračar. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi, ukupne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 1.100 €, 108,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Lux namešten i kompletno opremljen, prizemlje , blindirana vrata i alarm ,visina od poda do plafona 3,5 m , troiposoban , sa trpezarijom i velikim dnevnim boravkom,kuhinjom, spavacom sobom, decijom sobim i radnom sobom, dva kupatila i WC, terasa sa predivnom bastom od 25 m2, parking....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs luksuzan 100 m2 što veći prizemlje'
215.580 €
2.000 €
2.099 €
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 317.800 €, 107,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

NOVOGRADNJA - 4.0 LUX STAN NA NAJCENJENIJOJ LOKACIJI U BEOGRADU, STARI KOŠUTNJAK, PRODAJA BEZ PROVIZIJE! Kontakt: +381668091211 Cena: 317.800 € + PDV Lokacija: Rakovica, Stari Košutnjak, prizemlje Površina: 107.73 m2 Struktura: Četvorosoban stan koji se sastoji od: - Prostrane open....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 330.000 €, 106,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2023.,

www.indomio.rs

Šifra: K642 Kuća na planini Kosmaj za ljubitelje luksuznog stanovanja! Predstavljamo vam ovu jedinstvenu nekretninu koja kombinuje eleganciju, udobnost i predivno prirodno okruženje. Ova moderna kuća sa SMART home sistemom pruža izuzetan kvalitet života, idealan za one koji cene komfor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 360.000 €, 104,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prelepa, svetla i funcionalna nekretnina sa jako dobro iskoriscenim rasporedom idealna kako za poslovni prostor ,poput ordinacije ili slicno,tako i za konforno i kvalitetno stanovanje veće porodice. Kompletno LUX renoviran najsavremenijim materijalima: alu stolarija, centralna klima,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KAMENICA, 1.600 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno komforan i luksuzno opremljen stan u modernoj stambenoj zgradi u Sremskoj Kamenici, na samo 4 km od centra Novog Sada. Objekat je orijentisan ka gradu, sa otvorenim panoramskim pogledom, u mirnom i prestižnom okruženju. Zgrada se sastoji od tri posebne stambene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 365.000 €, 100,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

Na izuzetnoj lokaciji, u mirnoj i zelenilom okruženoj ulici nadomak Bulevara Kralja Aleksandra, nalazi se ovaj moderan, luksuzan stan upisane površine 68m2, merene površine 100m² u novoizgrađenom objektu čije je useljenje planirano do kraja decembra. Prostor odiše elegancijom i komforom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.000 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje: Lep Dupleks na Dedinju - Kod Pinka, 2. sprat Lokacija: Dedinje, Beograd Površina: Dupleks u privatnoj kući Spratnost: 2. sprat Grejanje: Centralno grejanje na gas Stanje: Novogradnja, luksuzno opremljeno Ovaj luksuzni dupleks se nalazi u privatnoj kući u starom delu Dedinja,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 489.000 €, 99,00 m2 cca 4940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

Palilula, Botanička bašta - Vojvode Dobrnjca lokal, 99m2, prizemlje, CG, podno grejanje, tri klime, internert, alarm, sigurnosne kamere, izlog Prodaje se moderan, luksuzan i opremljen lokal ukupne površine 99 m² (92 m² uknjiženo + 7 m² stakleni podest), sa dva ulaza i reprezentativnim....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 249.000 €, 99,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je luksuzna kuća završena 2024. godine, građena po najvišim standardima za život, ali je i odlična investicija za izdavanje i potencijalnu zaradu. Kuća poseduje aluminijumsku stolariju, krovnu građu najvišeg kvaliteta, koja garantuje otpornost i dugovečnost. Ugrađena je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 1.100 €, 97,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan Stan za Izdavanje - Vračar, Crveni Krst Površina: 97 m2 Broj soba: 3.5 Sprat: Prizemlje (od 4) Stanje: Luksuzan, novogradnja Grejanje: Centralno (CG) Nameštenost: Potpuno namešten Dostupnost: Odmah useljiv Depozit: Obavezan Ključne Karakteristike: Raspored: Prostrana dnevna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 377.999 €, 96,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U prodaji je izuzetna nekretnina u jednom od najtraženijih i najuređenijih kompleksa na Novom Beogradu - A Blok, u ulici Jurija Gagarina. U pitanju je luksuzan trosoban stan ukupne površine 96 m2, od čega je 61 m2 grejna površina, dok dodatnih 35 m2 čini uređena i ograđena privatna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 260.000 €, 95,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u širem centru, u blizini Doma zdravlja. Uknjižena povšina stana je prvi nivo, prizemlje. 44,78m2 i njega čine veliki dnevni boravak sa kuhinjom, gostinski toalet i stepenice. Drugi nivo, prvi sprat je 49.96m2. Na ovom nivou je zajednički prostor nalik hodniku ili....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Klinički Centar, 1.200 €, 95,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se Lux stan u funkciji poslovnog prostora. Pozicioniran u neposrednoj blizini Beograda na vodi u ulici ambasada, ministarstava, sudova. Iako je u poslovnoj gradskoj zoni, nudi mirnu atmosferu i dobru izolovanost. Odlično je povezan sa svim delovima grada i autoputem. Poslovni....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 250.000 €, 95,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovni prostor površine 95,12 m2, na ekskluzivnoj lokaciji u samom centru Kragujevca. Prostor se nalazi na prizemlju, sa direktnim ulazom sa ulice i velikim izlogom, što obezbeđuje odličnu vidljivost i prepoznatljivost brenda. Idealna za sve vrste poslovnih aktivnosti....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 279.144 €, 95,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prodaja lokala Novi Sad u modernom stambeno-poslovnom objektu projektovanom po meri savremenog kupca, koji nudi savršen spoj privatnosti, luksuza i funkcionalnosti. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje tako i kao investicija za izdavanje lokala....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 1.400 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, Gornji grad - Banatska 3.5, 95m2 (lođa 2.3m2), PR/6, CG, lift, telefon, interfon, garaža Izdaje se luksuzno namešten troiposoban stan u Zemunu, u Banatskoj ulici, u modernoj novogradnji završenoj 2025. godine. Stan se nalazi u prizemlju zgrade i prostire se na 95m². Prostor....

 
 
 
  Kuća, IVANČA, 138.000 €, 95,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju vikend kuća sa prelepim pogledom na Dunav, na lepom šumovitom uzvišenju poviše Gročanske ade. Kuća je korisne površine 95 m², plus 70 m² u terasama, na prostranom placu od 11 ari, sa prelepo uređenim dvorištem. Pored kuće se nalazi i zidana ostava za alat i baštenski mobilijar.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.500 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Dedinje - luksuzan stan sa dvorištem, 93 m2, garaža za 2 automobila Izdaje se luksuzan stan u mirnom i zelenilom okruženom delu Dedinja, u kvalitetnoj novogradnji. Stan ima 93 m2 i nalazi se u prizemlju manje zgrade (ukupno dva sprata). Koncipiran je kao kuća i pruža visok nivo privatnosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 1.400 €, 94,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131576, PR/VI, uknjižen. Luksuzan četvorosoban stan u novogradnji – Zemun, Gornji grad.U ponudi je izuzetno funkcionalan i svetao četvorosoban stan površine 94m², smešten u mirnom delu Zemuna. Nalazi se u prizemlju moderne novogradnje, idealne za porodičan život.Stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 300.000 €, 93,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo poslovni prostor u novoj lux zgradi u Dravskoj ulici. Sastoji se iz dva nivoa. Prvi nivo (prizemlje) ima 73,14m2 a u nivou galerije ima 19,54m2. Podna površina je 135m2. U cenu nije uračunat PDV, a za kupca prvog stana postoji mogućnost povraćaja istog. Uknjižen. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 599.145 €, 93,00 m2 cca 6440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2024.,

www.indomio.rs

Savremeni poslovno-stambeni kompleks useljiv u Septembru 2025, spratnosti 4G+P+7+Ps, koji se sastoji od dve lamele sa ukupno 208 stambenih jedinica koje su projektovane sa posebnom pažnjom u cilju postizanja što efikasnije funkcionalnosti prostora, osvetljenosti i tehničke opremljenosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 260.000 €, 92,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

TROIPOSOBAN 92m , 86m, 77m Novi Sad-Veternik Dunavska 8 IZGRADNJA LUX Lokacija: Veternik (Srbija, Novi Sad) Ulica i broj: Dunavska 8 Sobnost: Troiposoban Kvadratura: 92m2 Stanje objekta: U izgradnji Grejanje: Podno Nivo u zgradi: 2. sprat Dodatne informacije Terasa, Parking, garaža,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, PANČEVO, 900 €, 92,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov lokal površine 92 m2 u strogom centru Pančeva. Lokal se nalazi u prizemlju nove stambene zgrade, u veoma prometnoj ulici. Dvostrano je orijentisan, glavni ulaz je sa ulice, a pomoćni ulaz iz dvorišta. Front lokala je u potpunosti u staklu, širine 8,5 m. Lokal je u lux opremi,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 268.450 €, 91,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličnu novogradnju. Stambeni kompleks koji se gradi na atraktivnoj lokaciji u Beogradu u dr Velizara Kosanovića. Luksuzni objekat projektovan je po najvišim standardima sa ciljem da zadovolji sve potrebe urbanog stanovanja, kao i sigurnost i komfor porodičnog....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 164.000 €, 91,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Na dvadesetak minuta vožnje od Beograda, u centru Pančeva, u ulici Moše Pijade, nalazi se ovaj četvorosoban stan. Smešten je na trećem spratu dobro pozicionirane novogradnje (u izgradnji) sa liftom. Infrastruktura je kompletna, u blizini su svi neophodni sadržaji za udobno stanovanje:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 344.999 €, 91,00 m2 cca 3790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzan stan u prestižnom kondominijumu Wellport, prvom pravom kompleksu sa akcentom na privatnost i sigurnost. Ovaj stan na prizemlju pruža jedinstven osećaj života u kući, zahvaljujući sopstvenom dvorištu, a istovremeno nudi sve prednosti modernog stanovanja u srcu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-28 (od ukupno 28)

<< <1> >>