• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan 1.sprat 100 m2 do 290000 e - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs luksuzan 1.sprat 100 m2 do 290000 e - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan 1.sprat 100 m2 do 290000 eura

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan 1.sprat 100 m2 do 290000 eura" pronađeno 25 nekretnina - prosečna cena 1.447 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 270000 eura (malo jeftiniji)
    • 300000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 290.000 €, 92,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

3.5, 92m2 + terasa, 1/7, CG, lift, klima, interfon, internet, KTV, podrum Vidikovac je urbano naselje u opštini Rakovica, poznato po odličnoj infrastrukturi i dobroj povezanosti sa svim delovima Beograda. U neposrednoj blizini nalaze se škole, vrtići, pijaca, prodavnice, kao i brojni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 278.810 €, 100,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo petosoban stan u Novom Sadu na odličnoj lokaciji. Luksuzan petosoban stan od 100 kvadratnih metara u mirnom delu grada, idealan za porodični život. Uknjižen na 100m2 dok je podna površina veća. Stan se prodaje namešten kao na slikama. Prvi sprat: prostran dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 260.000 €, 92,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

TROIPOSOBAN 92m , 86m, 77m Novi Sad-Veternik Dunavska 8 IZGRADNJA LUX Lokacija: Veternik (Srbija, Novi Sad) Ulica i broj: Dunavska 8 Sobnost: Troiposoban Kvadratura: 92m2 Stanje objekta: U izgradnji Grejanje: Podno Nivo u zgradi: 2. sprat Dodatne informacije Terasa, Parking, garaža,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs luksuzan 1.sprat 100 m2 do 290000 eura'
260.000 €
229.690 €
222.950 €
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 290.000 €, 92,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj i mirnoj lokaciji na Vidikovačkom vencu, u ponudi je luksuzno renoviran stan površine 92 m², uz dodatnih 6 m² lođe sa ostavom, smešten na prvom spratu uredne zgrade sa liftom. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za porodičan život, uz odličan odnos cene i kvaliteta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 290.000 €, 92,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzan, kompletno namešten stan na izuzetnoj lokaciji – Vidikovački venac. Stan se nalazi na prvom spratu i ima površinu od 92m². Po strukturi je 3.5-soban, izuzetno funkcionalan i moderno uređen, sa pažljivo odabranim nameštajem koji ostaje u stanu i uključen je u cenu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 250.000 €, 100,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Retkost u ponudi – komforan dupleks sa velikim dvorištem na Karaburmi! Ušuškana u mirnoj ulici Karaburme, bez saobraćajne gužve, a opet u neposrednoj blizini škole i svih važnih sadržaja, nalazi se novogradnja vrhunskog kvaliteta sa samo 4 stana. Ovaj jedinstveni dupleks od 100m2....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 300.000 €, 109,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Četvorosoban luksuzan stan sa dve terase i pogledom na Dunav, nalazi se na prvom spratu nove zgrade sa liftom.U skladu sa najsavremenijim trendovima, uređenje je u potpunosti podređeno potrebama savremene porodice. Otvoren prostor, izdvojena zona za odmor, veliki prozori svaki detalj....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 229.700 € na 222.100 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 222.100 €, 98,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 239.990 €
19.12.2025 - 236.900 €
06.02.2026 - 229.700 €
22.03.2026 - 222.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN SA PARKING MESTOM U PETROVARADINU---Agencijska šifra: 1007779. Prodaje se luksuzan četvorosoban stan na prvom spratu nove zgrade u Petrovaradinu. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka koji izlazi na terasu, kuhinje, tri spavaće sobe od kojih....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 227.630 € na 222.060 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 222.060 €, 98,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 229.690 €
06.03.2026 - 227.630 €
18.03.2026 - 222.060 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

U novoj dvospratnoj vili sa ukupno četiri stana, prodaje se nov, luksuzno projektovan i moderan četvorosoban stan. Nekretnina se nalazi na prvom spratu i pruža izvanredan pogled. Raspolaže sa tri spavaće sobe, dva kupatila, dve terase, kao i ostavom koja se nalazi na jednoj od terasa.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 229.690 € na 222.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, MAJUR, 222.000 €, 98,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 229.690 €
18.03.2026 - 222.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na uzdignutoj i izuzetno mirnoj lokaciji iznad Preradovićeve ulice, u savremenoj urbanoj vili sa svega četiri stambene jedinice, nalazi se ovaj novi, luksuzno projektovan četvorosoban stan koji se s pravom izdvaja kao jedna od najkvalitetnijih ponuda u gradu. Smešten na prvom spratu....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 148.000 € na 168.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ZRENJANIN, 168.000 €, 102,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.12.2024 - 148.000 €
20.02.2026 - 168.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2024.,

www.indomio.rs

Luksuzan trosoban stan nove zgrade (useljena 2021) površine 102m2 na prvom spratu. Sastoji se od hodnika koji vodi u manji toalet, dnevnog boravka sa trpezarijom iz koje se izlazi na veliku terasu, odvojene kuhinje sa ostavom. Spavaći deo je odvojen i čine ga dve spavaće sobe od kojih....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Golf Naselje, 2.400 €, 96,00 m2 cca 25 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno renoviran poslovni prostor na odličnoj lokaciji u Požeškoj ulici, Banovo Brdo. Prostor se nalazi na prvom spratu i pruža 96m² savršeno iskorišćenog prostora, idealnog za različite poslovne aktivnosti. Sastoji se od dve prostrane prostorije, koje mogu poslužiti kao....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 2.100 €, 106,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

BW TERRACES je ekskluzivna zgrada unutra projekta BW Waterfront-a, koja Vam nudi sve što ste oduvek želeli. Smeštena je na prvom redu do reke i poseduje luksuzan sadržaj za savremeni život. Izdaje se nov neuseljavan trosoban stan, dvostrano orientisan na visokom 1 spratu, ukupne površine....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 2.000 €, 104,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130741, I/VI, klima, lift, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. U ponudi je izuzetan dvosoban stan površine 104 m², sa garažnim mestom, smešten na prvom spratu moderne, visokokvalitetne zgrade novije gradnje, sa 24-časovnim obezbeđenjem, što garantuje maksimalnu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 1.999 €, 104,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Deluxe sređen stan sa garažom - Vračar Izdaje se izuzetan, luksuzno uređen i veoma komforan stan u kvalitetnoj novogradnji na Vračaru. Stan je nov, neuseljavan i potpuno opremljen vrhunskim nameštajem i tehnikom, sa kompletnim smart home sistemom . Stan se nalazi na 1. spratu zgrade....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 1.800 € na 1.700 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.700 €, 100,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 1.800 €
20.04.2026 - 1.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se Izuzetan lux salonac kod Narodnog Pozorišta u ulici Braće Jugovića. Stan je 100 m2, meren 125 m2 lux, kompletno renoviran, sa 5 soba, 2 kupatila, odvojena kuhinja,ostava, terasa. Stan se izdaje prazan, kuhinja je kompletno opremljena, mašina za sudove, frižider, šporet.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.600 €, 103,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan trosoban stan u novogradnji BW Quartet 1, Beograd na vodi, povrsine 75 m2. Stan je potpuno nov, namesten, sa centralnim grejanjem i terasom. Nalazi se na prvom spratu u zgradi sa 24/7 obezbedenjem i video nadzorom. Mesecna kirija iznosi 1.600E , a mesecni rezijski....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 1.500 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan i prostran stan u novoj zgradi u ulici Janisa Janulisa, na Lekinom brdu, preko puta Osme gimnazije. Stan se nalazi na prvom spratu moderne novogradnje i predstavlja idealan izbor za porodice koje traže komforan i kvalitetan životni prostor na odličnoj lokaciji.Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.500 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2023.,

www.indomio.rs

Cetvorosoban lux stan na Vračaru. Stan se nalazi na prvom spratu u jednoj od najmirnijih ulica na Vračaru. Stan je moderno opremljen, komforan i prostran. Sastoji se od velike dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, dve spavaće sobe, jedne radne sobe , terase, kupatila , toaleta . Kompletna....