• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan što veći podrum pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs luksuzan što veći podrum pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan što veći podrum pala cena do 2800 eura/m2 do 78000 eura

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan što veći podrum pala cena do 2800 eura/m2 do 78000 eura" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 12 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 959 eura
    • do 1100 eura (prosečna cena)
    • do 1400 eura
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 6.900 € na 6.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 6.500 €, 500,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 6.900 €
01.05.2026 - 6.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica - Golf naselje kuća, 500m2, terase, SUT+PR+II, pogno grejanje na gas, interfon, video nadzor, alarm, podrum, parking, bazen, garaža, struja, voda, kanalizacija, plac 274m2 U ekskluzivnom delu Beograd, u prestižnom Golf naselju, na samo stotinak metara od šume Košutnjak, izdaje....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 2.200 € na 2.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 2.000 €, 200,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 2.200 €
22.02.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128252, III/III, klima, lift, terasa, podrum. Izdaje se lux stan od 200 m2 u mirnom kraju u centru grada, kod Stadarlije. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901.....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 1.800 € na 1.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 1.500 €, 121,00 m2 cca 12 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.800 €
08.05.2026 - 1.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor za izdavanje , Beograd (Vra��ar), Kod crkve Sv.Marka Povr��ina: 120 m2 Osnovne informacije: Tip: Poslovni prostor Stanje: Luksuzno renoviran Name��tenost: Prazan Sprat: 1 Re��ije: od 7.500 RSD Depozit: obavezan Prostorije: Dva kupatila Dva toaleta Kuhinja Ostava Dve....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs luksuzan što veći podrum pala cena do 2800 eura/m2 do 78000 eura'
800 €
630 €
650 €
 
-6%

Promena cene sa 1.800 € na 1.700 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 1.700 €, 90,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 1.800 €
01.04.2026 - 1.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, namešten stan u jednom od najlepših kompleksa na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Hrama sv. Dimitrija i TC Novi Merkator. Stan poseduje dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, dva kupatila, terasu, podrum. Parking mesto po ceni od 100 e.....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 450 €, 37,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 500 €
05.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Karaburma - Marijane Gregoran 1.0, 37m2, 2/6, klima, lift, telefon, interfon, podrum, parking U centru Karaburme, na par minuta od mnogobrojnih marketa, kafića, škole, Doma zdravlja, tržnog centra i pijace izdaje se jednosoban stan. Orijentisan je suprotno od ulice, tako....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>