• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan što veći podrum pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs luksuzan što veći podrum pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan što veći podrum pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan što veći podrum pala cena" pronađeno 27 nekretnina - prosečna cena 2.751 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosečna cena)
    • do 330000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 335.000 € na 320.000 € dana 15.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 320.000 €, 60,00 m2 cca 5330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 335.000 €
15.02.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Stari Grad, Centar - Kondina 2.0, 60m2, 2/7, CG, lift, parking, interfon, telefon, klima, video nadzor. Luksuzan, kompletno renoviran dvosoban stan, u samom srcu Beograda, u mirnoj i tihoj Kondinoj ulici, u delu između Kosovske i Majke Jevrosime. Nalazi se na drugom od sedam spratova....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 1.496.000 € na 1.190.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 1.190.000 €, 765,00 m2 cca 1560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 1.496.000 €
24.04.2026 - 1.190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2025.,

www.indomio.rs

Zemun - Pregrevica kuća, 765m2 (tri terase 76m2), Po+SUT+PR+I+Ptk, grafitno podno grejanje, telefon, interfon, podrum, šest parking mesta, četiri ostave, struja voda, kanalizacija, asfalt, plac 757m2, letnjikovac U ponudi luksuzna kuća u mirnoj ulici sa pogledom na Dunav, za udoban....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 6.900 € na 6.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 6.500 €, 500,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 6.900 €
01.05.2026 - 6.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica - Golf naselje kuća, 500m2, terase, SUT+PR+II, pogno grejanje na gas, interfon, video nadzor, alarm, podrum, parking, bazen, garaža, struja, voda, kanalizacija, plac 274m2 U ekskluzivnom delu Beograd, u prestižnom Golf naselju, na samo stotinak metara od šume Košutnjak, izdaje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs luksuzan što veći podrum pala cena'
159.900 €
2.000 €
399.000 €
 
-6%

Promena cene sa 1.637.700 € na 1.534.700 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KAMENICA, 1.534.700 €, 400,00 m2 cca 3840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 1.637.700 €
17.04.2026 - 1.534.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Ova impresivna nekretnina predstavlja pravu retkost na tržištu, jer objedinjuje vrhunsku gradnju, savremene tehnologije, potpunu privatnost i netaknutu prirodu Fruške gore. Kuća je samostalni objekat spratnosti Su+Pr+1, ukupne površine oko 400 m², uknjižena i u vlasništvu 1/1. Izgrađena....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600.000 € na 550.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 550.000 €, 350,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 600.000 €
29.03.2026 - 550.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

SIGNATURE LUXURY VILLA – KOSMAJ | NEMENIKUĆE Privatni wellness, bazen, pogled na prirodu – 300 m² luksuza na 14 ari Na prodaju reprezentativna luksuzna vila smeštena na prestižnoj poziciji u Nemenikućama, u samom srcu Kosmaja, uz glavni put, sa savršenim balansom privatnosti, prirode....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900.000 € na 850.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 850.000 €, 159,00 m2 cca 5350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 900.000 €
11.05.2026 - 850.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzna kuća na jednoj od najlepših i mirnih lokacija na Zvezdari, u ulici Lukijana Mušickog nadomak Zvezdarske Sume. Nekretnina je izuzetno kvalitetne gradnje, sa velikom kvadraturom, funkcionalnim rasporedom i privatnim dvorištem. Ukupna površina objekta iznosi oko 298m2,....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 1.800 € na 1.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 1.500 €, 121,00 m2 cca 12 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.800 €
08.05.2026 - 1.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor za izdavanje , Beograd (Vra��ar), Kod crkve Sv.Marka Povr��ina: 120 m2 Osnovne informacije: Tip: Poslovni prostor Stanje: Luksuzno renoviran Name��tenost: Prazan Sprat: 1 Re��ije: od 7.500 RSD Depozit: obavezan Prostorije: Dva kupatila Dva toaleta Kuhinja Ostava Dve....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 440.000 € na 430.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 430.000 €, 120,00 m2 cca 3580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 440.000 €
13.03.2026 - 430.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

EKSLUZIVNA PRODAJA!!! 4.0, 120m2(Galerija 10m2), EG, I/II, podrum, telefon, interfon. Uknjiženo 110m2. Luksuzan salonac u samom centru Zemuna, u Ulici Glavna, u delu kod trga ,,Muhar,,. Visina do plafona od 4m stanu daje glamur i monumentalan izgled koji je dodatno pojačan arhitektonskim....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 450.000 € na 435.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 435.000 €, 113,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 450.000 €
19.04.2026 - 435.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

4.5, 113m² (terasa), 2/5, CG, lift, salonac, interfon, internet, KTV, klima, ostava, podrum Kneza Miloša, neposredno uz Andrićev venac, predstavlja jednu od najelitnijih i najreprezentativnijih lokacija u užem centru Beograda. Mirna gradska zona sa mnogo zelenila, u neposrednoj blizini....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 214.000 € na 209.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Železnik, 209.000 €, 102,00 m2 cca 2050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 214.000 €
29.04.2026 - 209.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan duplex stan 102m² (uknjiženih 59m2 )– kompletno renoviran, 4.5 soba, terasa,podrum,ostava u ulici Radnih Akcija. Na prodaju moderan duplex stan površine 102m², smešten na 5. spratu stambene zgrade. Stan je funkcionalno organizovan, svetao i kompletno renoviran visokokvalitetnim....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 450.000 € na 415.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 415.000 €, 98,00 m2 cca 4240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 450.000 €
08.05.2026 - 415.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan je lux namesten i sredjen. Podrum 12m2, 2 mokra cvora. Blizu prevoza, skole, vrtica, Belog dvora. Ima svoj parking, Uknjizen. Prikaz na mapi je informativnog karaktera, ne prikazuje tacnu lokaciju. Ag provizija 2% .

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 1.800 € na 1.700 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 1.700 €, 90,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 1.800 €
01.04.2026 - 1.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, namešten stan u jednom od najlepših kompleksa na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Hrama sv. Dimitrija i TC Novi Merkator. Stan poseduje dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, dva kupatila, terasu, podrum. Parking mesto po ceni od 100 e.....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 298.240 € na 272.412 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 272.412 €, 86,00 m2 cca 3170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2023 - 211.500 €
11.10.2024 - 220.916 €
01.12.2024 - 225.425 €
31.08.2025 - 277.300 €
06.02.2026 - 298.240 €
22.03.2026 - 272.412 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2023.,

www.indomio.rs

Zemun - Gornji grad 3.0, 86m2 (terasa), 1/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking, video nadzor Odlično pozicioniran, lux trosoban stan u najlepšem delu Zemuna, okružen zelenilom. U izgradnji se koristio vrhunski kvalitet materijala i završne obrade objekta podrazumevaju:....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 850 € na 800 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 800 €, 79,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 850 €
15.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA---Agencijska šifra: 9111557.Izdaje se luksuzno opremljen četvorosoban stan (79 m2) na 4. spratu stambene zgrade sa liftom na Bulevaru Patrijarha Pavla. Idealan je za porodice sa decom, prostran i dobro osvetljen, sa dosta prostora....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 439.000 € na 409.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 409.000 €, 73,00 m2 cca 5600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 449.000 €
27.02.2026 - 439.000 €
03.04.2026 - 409.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Stari Grad, Topličin venac - Čika Ljubina 3.0, uknjižen na 69m2 mereno 73m2, norveški radijatori, 4/4, klima, interfon, podrum Kompletno renoviran i luksuzno opremljen 3,0 stan na najprestižnijoj lokaciji u Beogradu u pešačkoj zoni, tik uz Knez Mihailovu, Trg Republike, Narodni muzej....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 650 € na 630 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BELE VODE, 630 €, 58,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 650 €
06.05.2026 - 630 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

2.5, 58m2, VRP/11, CG, lift, LUX, interfon, internet, ktv, podrum. Banovo brdo je urbano naselje i centar oštine Čukarica. Povezano je Požeškom ulicom sa centrom Beograda. Sama Požeška važi za najatraktivniju lokaciju za stanovanje tog dela grada, na pet minuta hoda od Ade, par minuta....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 165.000 € na 159.900 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 159.900 €, 57,00 m2 cca 2810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 175.000 €
23.07.2025 - 170.000 €
06.08.2025 - 165.000 €
17.04.2026 - 159.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.indomio.rs

Palilula - Karaburma 3.0, 57m2, pr/4, norveški radijatori, podrum Na samo 3 km od Trga Republike, u zelenom i mirnom delu Karaburme, prodaje se kompletno renoviran trosoban stan površine 57 m², u visokom prizemlju uredne zgrade sa četiri sprata. Lokacija: Karaburma, opština Palilula....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 126.000 € na 119.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 119.000 €, 56,00 m2 cca 2130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.05.2025 - 160.000 €
22.06.2025 - 130.000 €
20.07.2025 - 128.000 €
10.12.2025 - 126.000 €
08.05.2026 - 119.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.indomio.rs

Rotkvarija, stambene površine 56m2, 30m2 tavana, 20m2 podruma. Na prodaju fantastična nekretnina sa ogromnim potencijalom, u mirnoj i odlično povezanoj ulici Lukijana Mušickog, u Rotkvariji, na samo nekoliko minuta hoda od strogog centra Novog Sada. Stan je salonskog tipa, ukniženih....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 235.000 € na 218.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 218.000 €, 56,00 m2 cca 3890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 215.000 €
06.02.2026 - 235.000 €
01.05.2026 - 218.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

2,0 Vracar , Juzni Bulevar , 56m2 ( 52m2 merena kvadratura + 2 terase ) , uknjizena kvadratura 44m2 , 1 / 4 , bez lifta , eg / mermerni radijatori , perfektan , kompletno , luksuzno renoviran stan , odmah useljiv ( neuseljavan posle renoviranja ) , dvostrano orijentisan jug - zapad....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 650 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 800 €
01.04.2026 - 700 €
29.04.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, centar - Majke Jevrosime 2.0, 55m2 (lođa 2m2), 3/5, kaljeva peć, tri klime, telefon, interfon, podrum Izdaje se stan u strogom centru grada, kompletno renoviran visoko kvalitetnim materijalima. Stan je izuzetno funkcionalan, dvostrano orijentisan, u mirnom delu ulice.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 320.000 € na 300.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 300.000 €, 55,00 m2 cca 5460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.01.2026 - 335.000 €
13.02.2026 - 320.000 €
10.04.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude luksuzan, kompletno renoviran dvosoban stan, u samom srcu Beograda, u mirnoj i tihoj Kondinoj ulici, u delu između Kosovske i Majke Jevrosime. Uknjižen je 1/1 na ime vlasnika, na 55m² korisnog prostora (sa lođom koja je ušla u površinu stana, sad ima 60m²),....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 450 €, 37,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 500 €
05.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Karaburma - Marijane Gregoran 1.0, 37m2, 2/6, klima, lift, telefon, interfon, podrum, parking U centru Karaburme, na par minuta od mnogobrojnih marketa, kafića, škole, Doma zdravlja, tržnog centra i pijace izdaje se jednosoban stan. Orijentisan je suprotno od ulice, tako....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 190.000 € na 170.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 170.000 €, 33,00 m2 cca 5150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 190.000 €
29.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 33m2 sa terasom, 3/5, LUX, inverter/podno grejanje, interfon, internet, podrum, ktv. Nepokretnost se nalazi u epicentru grada, na Dorćolu, u ulici Cara Dušana. Kao centralna lokacija, infrastrukturno je kompletno pokrivena u svim aspektima. U neposrednoj blizini je sve što je....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 190.000 € na 170.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 170.000 €, 33,00 m2 cca 5150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.11.2025 - 220.000 €
02.01.2026 - 199.000 €
11.01.2026 - 190.000 €
01.05.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

1,5 Stari grad , blizina Kalemegdana , 33m2 ( 30m2 + terasa 3m2 ) , 27m2 uknjizena kvadratura , 3 / 4 , bez lifta , eg / struja , podno grejanje u kupatilu , luksuzan salonski stan , kompletno renoviran 2025. godine , severoistocno orijentisan , svetao , velike staklene povrsine ,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 124.900 € na 122.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 122.000 €, 30,00 m2 cca 4070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.10.2025 - 140.000 €
10.12.2025 - 135.000 €
26.12.2025 - 130.000 €
30.01.2026 - 129.900 €
04.02.2026 - 129.000 €
08.02.2026 - 126.900 €
04.03.2026 - 125.000 €
17.04.2026 - 124.900 €
24.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

Palilula, Tašmajdan - Ilije Garašanina 1.0, 30m2, PR/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, KATV, internet, podrum, parking, ostava (10m2), dvorište U ponudi je funkcionalan jednosoban stan od 20 m² sa dodatnom uknjiženom prostorijom (ostavom) od 10 m², koja može služiti kao....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 190.000 € na 170.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 170.000 €, 30,00 m2 cca 5670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 190.000 €
19.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renoviran 1.5 lux stan koji se nalazi u najlepšem delu Dorćola, nedaleko od Narodnog pozorišta i Kalemegdana. Prilikom renoviranja zamenjene su instalacije, parket i keramika. Stan se sastoji od dnevne sobe koja sa kuhinjom i trpezarijom čini skladnu celinu, spavaće....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-26 (od ukupno 26)

<< <1> >>