• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan što veći 70 m2 podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs luksuzan što veći 70 m2 podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan što veći 70 m2 podrum

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan što veći 70 m2 podrum" pronađeno 17 nekretnina - prosečna cena 3.938 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 320000 eura
    • do 410000 eura (prosečna cena)
    • do 490000 eura
    • do 4100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 265.000 €, 72,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 94521, I/IV, klima, lift, telefon, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Prelep LUX trosoban stan 72 kvm - KošutnjakStan se nalazi na prvom spratu u manjoj zgradi sa svega 12 stanova u naselju Filmski grad, u prelepom delu....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 294.900 € na 298.900 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 298.900 €, 75,00 m2 cca 3990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 294.900 €
10.04.2026 - 298.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, kompletno lux renoviran, trosoban stan na petom spratu dobro održavane zgrade sa CG, 2 lifta (parni/neparni), interfonom… Na odličnoj poziciji, blizu pijace i svih drugih objekata infrastrukture. Stan je miran, svetao, zapadno orijentisan, vrlo funkcionalan. Građevinske....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 377.000 €, 74,00 m2 cca 5100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Dubrova��ka, 3/10, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-74m2 , ugovorna povr��ina-74.00m2, Stan se nalazi na Donjem Dor��olu, na tre��em spratu od deset. Stan je ��etvorosoban sa velikom trpezarijom, dnevnom sobom i kuhinjom u celini, jednom velikom spava��om sobom i dve de��je. U svakoj....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs luksuzan što veći 70 m2 podrum'
310.000 €
430.000 €
194.900 €
 
-7%

Promena cene sa 439.000 € na 409.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 409.000 €, 73,00 m2 cca 5600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 449.000 €
27.02.2026 - 439.000 €
03.04.2026 - 409.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Stari Grad, Topličin venac - Čika Ljubina 3.0, uknjižen na 69m2 mereno 73m2, norveški radijatori, 4/4, klima, interfon, podrum Kompletno renoviran i luksuzno opremljen 3,0 stan na najprestižnijoj lokaciji u Beogradu u pešačkoj zoni, tik uz Knez Mihailovu, Trg Republike, Narodni muzej....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 310.000 €, 73,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128358, III/IV, klima, lift, terasa(3), renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Predivan, osunčan 2.5 stan sa parkingom u centru Vračara, u blizini Kalenić pijace. Dvostrano je orijentisan, odličnog rasporeda, na 3.spratu uredno održavane zgrade sa liftom iz 60-ih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.300 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 93329, IV/IV, luks renoviran, ulaz mermerni, podrum. U ponudi za izdavanje je kompletno namešen, upravo renoviran i luksuzan stan u strogom centru grada. Dvostrano je orijentisan, salonskog tipa, sa italijanskom i španskom keramikom, sanitarijama. Pored sigurnosnih....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 329.000 € na 325.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 325.000 €, 70,00 m2 cca 4640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 329.000 €
27.03.2026 - 325.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo dvosoban - lux stan na prestižnoj lokaciji, Beograd na vodi. Uknjižen na 70m2 bez tereta i zabeležbi. Nalazi se na sedmom spratu, sa čije se terase pruža prelep pogled. Prodaje se kompletno opremljen a po želji kupca i bez nameštaja. Poseduje podrum.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 280.000 €, 70,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

- Stan je svetao, odličnog rasporeda prostorija, sa dve spavaće sobe, na idealnom drugom spratu, u zgradi bez lifta. - Uknjižen je na 69.5m2, (63.5m2 + terasa 6m2). - Zgrada je kvalitetne stare gradnje, sa atomskim, betonskim skloništem, što daje dodatnu stabilnost i sigurnost. -....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 224.400 €, 67,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Lux renoviran stan na odličnoj lokaciji. 2 sprat, 3 spavaće sobe, kupatilo + toalet, terasa, podrum. Uknjižen i odmah useljiv. Retko u ponudi. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 298.000 €, 67,00 m2 cca 4450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u ulici 27.marta, jednoj od najtrazenijih lokacija u centru Beograda. Stan se nalazi na samo par minuta hoda od Tasmajdanskog parka, Palilulske pijace, Pravnog fakulteta i Masinskog fakulteta, Botanicke baste, dok su sve centralne gradske institucije i sadrzaji u neposrednoj....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, Medijana, 900 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, luksuzno opremljen stan Površine 64m², dvoiposobne je strukture, sa odličnom orijentacijom (jugozapad–zapad, severozapad), što obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom dana. Enterijer je rađen po najvišim standardima, uz korišćenje vrhunskih materijala i pažljivo....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 188.400 €, 65,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122100, IX/XI, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, parking, podrum, stambena zgrada. prilici smo da Vam ponudimo kompletno renoviran LUX stan u mirnom delu naselja Braće Jerković. Dvosoban,uknjižen na punu kvadraturu na vlasnika 1/1, bez ikakvih tereta i zabeležbi.....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 257.000 € na 253.500 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 253.500 €, 65,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 282.000 €
27.02.2026 - 257.000 €
22.04.2026 - 253.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Blok 64 - Đorđa Stanojevića 2.0, 65m2 (terasa 4m2), 1/10, toplotne pumpe, dva lifta, telefon, interfon, podrum, parking, garaža U ponudi luksuzan dvosoban stan u novogradnji, koji se nalazi na prvom spratu novoizgrađene zgrade, u luksuznom stambenom kompleksu u Bloku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 319.000 €, 65,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, Gornji Dorćol - Strahinjića Bana 3.0, 65m2 (terasa + lođa 3m2), 3/6, EG/norveški radijatori, klime, lift, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi trosoban kompletno renoviran, luksuzan stan, salonac, na prestižnoj lokaciji, u ulici Strahinjića Bana, u centru Beograda.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 319.000 €, 65,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, Gornji Dorćol - Strahinjića Bana poslovni prostor, 3.0, 65m2 (terasa + lođa 3m2), 3/6, EG/norveški radijatori, klime, lift, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi trosoban kompletno renoviran, luksuzan stan, salonac, na prestižnoj lokaciji, u ulici Strahinjića Bana,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 250.000 €, 65,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi LUX, kompletno sređen dvosoban stan koji se izdvaja kvalitetom uređenja i lokacijom. Osnovne informacije - Lokacija: Blok 62, Novi Beograd - Adresa: Dušana Vukasovića - Kvadratura: 65m² - Struktura: Dvosoban (2.0) - Spratnost: 4. sprat od 11 - Lift: Da - Pripadajući podrum....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 16)

<< <1> >>