• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan što veći 70 m2 4.sprat por - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs luksuzan što veći 70 m2 4.sprat por - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan što veći 70 m2 4.sprat porasla cena

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan što veći 70 m2 4.sprat porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+8%

Promena cene sa 123.600 € na 133.900 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 133.900 €, 68,00 m2 cca 1970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.12.2024 - 133.900 €
28.05.2025 - 123.600 €
04.03.2026 - 133.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2024.,

www.indomio.rs

Odličan troiposoban stan na Novom naselju, Bistrica, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje prelep troiposoban stan na prelepom mestu u Novom Sadu. Nekretnina je površine 68m2, raspoređenih u dupleks varijantu, nalazi se na četvrtom spratu zgrade bez lifta. Sastoji se od odvojene kuhinje,....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 118.206 € na 126.086 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, STARA PAZOVA, 126.086 €, 72,00 m2 cca 1750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 118.206 €
22.03.2026 - 126.086 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.indomio.rs

Novogradnja u strogom centru Stare Pazove, u izgradnji, nalazi se na 4. spratu, dvostrana orijentacija - istočna i zapadna, dobro osvetljen stan. Stan ima hodnik, dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, 3 spavaće sobe, kupatilo, wc i lođu. U strogom centru, u blizini vrtića, parka....

 
 
 
 
+22%

Promena cene sa 133.900 € na 164.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 164.000 €, 65,00 m2 cca 2520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 133.900 €
20.02.2026 - 144.200 €
05.04.2026 - 133.900 €
04.05.2026 - 164.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN TROSOBAN STAN, KOMPLETNO NAMEŠTEN, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA 8--- Agencijska šifra 1006044.  Prodaje se odličan trosoban, dvoetažni, stan na traženoj lokaciji na Bulevaru patrijarha Pavla, nedaleko od kružnog toka sa Limanima. Stan se nalazi na četvrtom spratu u novijoj....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 254.600 € na 299.925 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 299.925 €, 67,00 m2 cca 4480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 235.275 €
16.11.2025 - 254.600 €
19.04.2026 - 299.925 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2024.,

www.indomio.rs

Voždovac, Autokomanda - Ustanička 3.0, 67m2 (terasa 5m2), 4/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi stanovi u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu, u Ustaničkoj ulici na 5 minuta vožnje od Hrama Svetog Save. Navedeni stan se nalazi na četvrtom spratu i jugozapadno je orijentisan.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs što veći 70 m2 4.sprat porasla cena (4)
  • www.indomio.rs luksuzan što veći 4.sprat porasla cena (3)
  • www.indomio.rs luksuzan što veći 70 m2 porasla cena (16)
  • www.indomio.rs luksuzan što veći 70 m2 4.sprat (20)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>