• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan što veći 2.sprat 90 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs luksuzan što veći 2.sprat 90 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan što veći 2.sprat 90 m2

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan što veći 2.sprat 90 m2" pronađeno 21 nekretnina - prosečna cena 2.080 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Kluz, 250.000 €, 88,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2024.,

www.indomio.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam predstavimo uknjizen lux dupleks na drugom spratu u novogradnji iz 2023. godine u blizini Olimpa i Zvezdarske sume. Uknjizen je na 54m2 a sa gornjim nivoom za koje se ovih dana ocekuje upotrebna dozvola ukupna povrsina iznosi 88m2. ( dodatnih 15....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 150.000 €, 96,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2024.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s480 Predstavljamo vam ekskluzivnu priliku za kupovinu modernog dupleks stana sa vrhunskom opremom i inovativnim tehnologijama. Ovaj stan se nalazi na 2. spratu i 3. spratu i nudi luksuzan životni prostor u svakom smislu. Prodaje se kompletno namešten stan površine 96 m² u....

 
 
 
  Stan, VRANJE, 156.000 €, 96,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju Lux stan u širem centru Vranja. Stan je nov na tržištu, nalazi se na drugom spratu zgrade sa 96 kvadratnih metara premium životnog prostora. Stan nudi savršenu kombinaciju udobnosti i stila, sa dve prostrane spavaće sobe i jednim kupatilom opremljenim modernom tuš kabinom.Prostrana....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs luksuzan što veći 2.sprat 90 m2'
1.300 €
360.000 €
260.000 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.000 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, kompletno opremljen stan od 95 m2 na drugom spratu u održavanoj zgradi iz 2005. godine sa liftom i dvorištem. Stan se sastoji od dnevne sobe, kuhinje, kupatila, toaleta, ostave i terase. Spavaće sobe su orijentisane ka istoku, dok dnevni boravak i kuhinja gledaju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 394.500 €, 93,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Pronađite svoje mesto pod suncem, LANDMARK RESIDENCE! Priuštite sebi život u centru Beograd, na Vračaru, na jednoj od najprestižnijih lokacija u gradu,na lokaciji bivšeg Depoa,u ul. Bulevar Kralja Aleksandra 142. Ne propustite jedinstvenu priliku za kupovinu eksluzivnog trosobnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 330.000 €, 92,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Dragana Raki��a, 2/2, eg, dupleks-Stvarna povr��ina-92m2 , ugovorna povr��ina-92.00m2, EKSKLUZIVNA NEKRETNINA LUKSUZAN DUPLEX SA PARKING MESTOM U ponudi je reprezentativan lux duplex stan povr��ine 92m2, trosobne strukture, sme��ten u mirnom i ure��enom delu ulice Dragana Raki��a.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 414.000 €, 90,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan 3.0 stan (90m2, lodja, 2 francuska balkona) na 2. spratu. Stan je na prestiznoj lokaciji, izuzetno funkcionalan, svetao. Uknjizen. Prikaz na mapi je informativnog karaktera. Ag provizija 2% .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 205.000 €, 90,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2025.,

www.indomio.rs

LUX novogradnja u neposrednoj blizini reke Nišave, gimnazije 9. Maj, Gradske kuće, parka, Tvrđave Konkretan stan na 2. spratu povrsine 89,33m2, po strukturi stan je troiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, veliki dnevni boravak sa terasom, kuhinjom, trpezarijom i tri prostrane....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.250 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi za izdavanje luksuzan trosoban stan na drugom spratu. Stan opremljen sa veoma kvalitetnim nameštajem i odličnom belom tehnikom. Sve tri sobe imaju klima uređaj. Stan u mirnom kraju, blizu Američke ambasade, tako da je bezbednost stanara podignuta na viši nivo. Sasatav prostora;....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 205.000 €, 89,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju LUX trosoban stan, u izgradnji, na drugom spratu stambenog objekta PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika, 2 spavaće sobe, sobe za garderobu koja može imati funkciju spavaće sobe, kupatila, wc-a i terase.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 310.000 €, 89,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Banjica, 89m2, 4.0, 2/5, EG, Lux. Struktura: Veliki dnevni boravak, 3 spavaće sobe, hodnik, kupatilo, toalet, terasa. U ponudi uz stan idu i 2 garažna parking mesta po ceni od po 20000 eur. Stan je trostrano orijentisan, svetao u kvalitetnoj zgradi iz 2021. god. Prodaje se polunamešten....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 294.780 € na 293.250 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Spens, 293.250 €, 86,00 m2 cca 3410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 296.820 €
29.03.2026 - 294.780 €
10.04.2026 - 293.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzno renoviran trosoban stan površine 86m2 smešten u mirnom delu centra Novog Sada. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade sa ukupno četiri sprata i predstavlja savršen spoj modernog dizajna, komfora i funkcionalnosti. Stan je potpuno renoviran 2025. godine....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.500 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.01.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji, okružen zelenilom, izdaje se luksuzan trosoban stan na drugom spratu zgrade sa garažnim mestom. Zgrada je novije gradnje, izuzetnog kvaliteta, dobro održavana. Stan je dvostran, ima pogled na šumu koje se nalazi i blizini. Sastoji se od velikog dnevnog boravka,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 1.300 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi stan vrhunskog kvaliteta i stila. Nalazi se u samom centru grada, udaljen minut od Kalče. Nalazi se na drugom spratu novije zgrade koja poseduje lift i koja nije priključena na centalno grejanje. Površina stan je 85m2 i predstavlja trosoban stan. Sastoji se od ulaznog predsoblje,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 85,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 900 €
06.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lux sređen, izuzetan stan, kvalitetan, potpuno namešten, dve spavaće sobe, dva kupatila, dve terase, parking mesto sa fizičkim obezbeđenjem uz doplatu, odmah useljiv. Obavezan depozit u iznosu od 800 eura. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosi od 50% + PDV dogovorene jednomesečne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 850 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Naselje Stepa Stepanović - Generala Štefanika 3.0, 83m2, dve terase 4m2, CG, dve klime, lift, 2/6, interfon, internet, KATV Izdaje se prostran i svetao stan površine 83m² u naselju Stepa Stepanović, u ulici Generala Štefanika. Stan se nalazi na 2. spratu od ukupno 6 spratova....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 900 €, 82,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na Lionu, u modernoj luksuzno opremljenoj zgradi na 2 spratu. Orjentisan je ka dvorištu i ima predivan pogled sa obe terase. Stan je trosoban 82m2 sa odvojenim spavacim blokom, dva kupatila i dve terase. Stan je potpuno opremljen najsavremenijim luksuznim nameštajem,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 260.000 €, 82,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lux,,uknjižen, trosoban stan u ulici Branka Bajića u Novom Sadu.Sve u stanu ,od poda do plafona je rađeno sa najkvalitetnijim materijalima. 2. sprat 82m2 260000e Siniša 060-023-5707 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 320.000 €, 82,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renoviran i luksuzno opremljen trosoban stan 82 m u mirnoj i prestižnoj Topolskoj ulici na Vračaru. Stan se nalazi na drugom spratu porodične vile sa samo 4 stana, što pruža mir i privatnost. Trostrano orijentisan, , sa terasom i odličnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 295.200 €, 82,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE Vam predstavlja izuzetan stan na atraktivnoj lokaciji – Lekino brdo, Voždovac. U ponudi je luksuzan trosoban stan površine 82m², smešten na 2. spratu manje, kvalitetne zgrade novogradnje (2020. godina) sa ukupno 12 stanova. Stan je izuzetno svetao, komforan i....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 20)

<< <1> >>