• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan što veći 1.sprat - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • www.indomio.rs luksuzan što veći 1.sprat - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan što veći 1.sprat

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan što veći 1.sprat" pronađeno 305 nekretnina - prosečna cena 1.586 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 99000 eura
    • do 120000 eura (prosečna cena)
    • do 140000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 650 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen stan površine 62 m2 u blizini Autokomande, na Voždovcu. Stan se nalazi na prvom spratu novogradnje i spreman je odmah za useljenje. Stan je svetao i funkcionalno organizovan, sastoji se od prostranog dnevnog boravka, odvojene spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 274.500 €, 61,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude luksuzan, delimično namešten, trosoban stan u Gramšijevoj ulici. U ponudi je izuzetno atraktivan trosoban stan u novijoj zgradi, ukupne površine 61 m², smešten na prvom spratu od četiri, u mirnoj i veoma traženoj ulici Gramsijeva. Stan je luksuzno namešten,....

 
 
 
  Stan, DESPOTOVAC, 55.000 €, 60,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Iskoristite specijalnu ponudu i postanite vlasnik luksuznog stana u prestižnom kompleksu Despot Lux, u samom centru Despotovca! *Lokacija: Despot Lux se nalazi na idealnoj lokaciji – u zgradi u kojoj je otvoren Univerexport, a pored je zelena pijaca. *U blizini: manastir Manasija,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 500 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno prijatan i luksuzno opremljen dvosoban stan površine 60 m² na Limanu 1. Ova lokacija je savršen izbor za sve koji žele da budu u blizini reke i zelenila, ali i nadomak svih gradskih dešavanja. Kej, Štrand i SPENS nalaze se na svega nekoliko minuta hoda, što svakodnevni....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 1.000 € na 1.100 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 1.100 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 1.000 €
25.03.2026 - 1.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, potpuno nov stan u naselju Trešnjinog cveta (blok 67a), na prvom spratu moderne zgrade sa liftom (ukupno 5 spratova). Površina: 60 m² Struktura: Dvosoban (dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, terasa) Grejanje: centralno kalorimetri....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 302.000 €, 60,00 m2 cca 5030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni apartman na 1. spratu. Lux novogradnja na Čuburi. Useljenje do kraja 2026. PROSTORIJE: hodnik, kupatilo, kuhinja, dnevna soba i trpezarija, spavaća soba, ostava i terasa. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 130.000 €, 59,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2025.,

www.indomio.rs

VIŠNJICA - LUX NOVOGRADNJA - STAN KOJI SE PRILAGOĐAVA VAŠEM ŽIVOTU U srcu mirne i uređene a na početku Višnjičke banje, na korak od PerSu marketa i pumpe, nalazi se stan koji nudi više od kvadrata — nudi stil, komfor i dugoročnu vrednost. * 59 m² savršeno iskorišćenog prostora * 1.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 137.000 €, 59,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prelep dvoiposoban stan na prvom spratu stambene zgrade, novije gradnje LUX kvaliteta.Odličan porodičan stan, svetao, funkcionalan i potpuno opremljen modernim nameštajem i belom tehnikom koja se prodaje zajedno sa stanom. Centralni deo stana je otvoreni koncept; kuhinja, trpezarija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 233.000 €, 59,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan sa garažnim mestom po ceni od 25000, u kompleksu Lux 51, na Bežanijskoj kosi.Garažno mesto na -2 nivou.Ukupna površina stana iznosi 59 m², a raspored prostorija je logično i praktično organizovan. Ulazni hodnik povezuje sve delove stana i vodi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 700 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan kod Hotela Moskva - TerazijeIzdaje se luksuzan, potpuno renoviran dvosoban stan površine 58 m2 u samom centru Beograda, u blizini Hotel Moskva na Terazije. Stan se nalazi u ulici Lomina, na prvom spratu zgrade novije gradnje sa liftom.Stan je moderno uređen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno opremljen dvosoban stan površine 57m², smešten u srcu Novog Sada, sa neposrednim izlazom na novi trg, pešačku zonu i Riblju pijacu. Stan se sastoji od dve prostrane sobe, velikog hodnika, kupatila, kuhinje sa trpezarijom i zatvorene terase koja je opremljena infracrvenom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 700 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.indomio.rs

LUKSUZAN DVOSOBAN STAN, PET FRIENDLY, CENTAR---Agencijska šifra: 9111678.Izdaje se luksuzan dvosoban stan (56 m2) na 1. spratu stambene zgrade koji se nalazi u strogom Centru Novog Sada. Potpuno je namešten savremenim nameštajem, kuhinjskom i kupatilskom opremom i galanterijom. Idealan....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 1.000 €, 57,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 1.100 €
03.04.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, Kej - Luksuzan salonski stan na odličnoj lokacijiIzdaje se luksuzno opremljen, kompletno renoviran dvosoban salonski stan na izuzetnoj lokaciji, na samom keju u Zemunu. Nalazi se u starogradnji, na prvom spratu od ukupno dva, dvostrano je orijentisan, svetao i miran. Idealan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 750 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi! Izdaje se kompletno, luksuzno i moderno opremljen dvosoban stan na 1. spratu u pešačkoj zoni u samom centru grada. Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba sa sopstvenim- otvorenim kupatilom, kupatilo, hodnik. Useljivo od 01.06. Potreban depozit u visini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 288.000 €, 56,00 m2 cca 5140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je svetao, moderan dvosoban stan smešten na prvom spratu ekskluzivne zgrade King’s Park Residences, na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu na vodi. Stan odlikuje izuzetno funkcionalan raspored: prostrana dnevna zona sa velikim staklenim površinama obezbeđuje obilje....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 101.000 €, 56,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Na dvadesetak minuta vožnje od Beograda, u centru Pančeva, u ulici Moše Pijade, nalazi se ovaj dvosoban stan. Smešten je na prvom spratu dobro pozicionirane novogradnje (u izgradnji) sa liftom. Infrastruktura je kompletna, u blizini su svi neophodni sadržaji za udobno stanovanje:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 288.000 €, 56,00 m2 cca 5140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je moderan i luksuzno opremljen 2.0 stan od 56 m², smešten na prvom spratu ekskluzivnog kompleksa Kings Park. Stan je novogradnja, odmah useljiv i nije u prizemlju. Raspored i opremljenost Stan obuhvata: dnevnu sobu sa trpezarijom, moderno opremljenu kuhinju, spavaću sobu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 223.520 €, 56,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN PROJEKAT NA VRAČARU – LUKSUZNI STANOVI U SRCU GRADA! Cena kvadrata: 4000 € + PDV, cena garažnog mesta: 30.000 + PDV. Cena u oglasu je bez PDV-a koji iznosi 10% i na koji imate pravo na povrat ukoliko ste kupac prvog stana. U ponudi su stanovi različitih kvadratura, smešteni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.100 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno namešten dvosoban stan površine 55 m2 u Bloku 65, Novi Beograd. Stan se nalazi na 1. spratu od ukupno 9 i odmah je useljiv. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na terasu, spavaće sobe sa izlazom na terasu i kupatila. Potpuno je opremljen novom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep i luksuzno opremljen dvoipooban stan u centru grada u neposrednoj blizini TC Kalča. Stan se nalazi na 1. spratu nove stambene zgrade sa liftom. Stan je površine 55m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom 2 spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 800 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Takovska -lep dvosoban stan, 55 m2, dve terase Izdaje se luksuzno uređen i kompletno renoviran dvosoban stan u Takovskoj ulici, u neposrednoj blizini Botaničke bašte. Stan ima 55 m2 i nalazi se na 1. spratu zgrade sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, kupatila....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 800 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban luksuzan stan na odličnoj lokaciji u Beogradu, u neposrednoj blizini Hale Pionir. Stan se nalazi na prvom spratu dobro održavane zgrade i idealan je za stanovanje, ali i za poslovne ljude koji traže komfor, mir i vrhunski kvalitet. Ovaj moderno uređen dvosoban stan....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 117.785 €, 55,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u izgradnji u LUX gradnji na 1. spratu, gas podno grejanje, mogućnost kupovine garažnog ili parking mesta, cena je 2150 e/m2 + PDV. Rok završetka je 01.09.2026. godine... .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan u novijoj zgradi u naselju Retenzija, u ulici Radnička, na odličnoj lokaciji između Zemunskog keja i centra Zemuna.Stan površine 55 m2 nalazi se na 1. spratu zgrade sa liftom i video nadzorom. Orijentisan je ka mirnoj dvorišnoj strani, veoma....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 900 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

LUX dvosoban stan u tek useljenoj zgradi, novogradnja iz 2023. godine, nadomak Hrama Sv. Save i Čuburskog parka. Nalazi se na 1. spratu, visina 2. sprata, zbog konfiguracije terena. Svetao, dvostrano orijentisan i vrlo funkcionalan prostor. Zakup na minimum godinu dana. Obavezan depozit....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 119.768 €, 54,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 54.44m2 u izgradnji, na 1.spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje, dve spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 800 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvoiposoban stan u Square2, odmah useljivIzdaje se nov, luksuzno opremljen dvoiposoban stan površine 54 m2 u moderno izgrađenom objektu Square 2, u ulici Vojvode Stepe na opštini Voždovac. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade sa ukupno osam spratova i poseduje lift.Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 900 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen, neuseljavan dvosoban stan površine 54 m2 u novogradnji iz 2025. godine, na Lekinom brdu. Stan se nalazi na 1. spratu zgrade sa ukupno 5 spratova i namešten je kvalitetnim i luksuznim nameštajem. Sastoji se od hodnika, kuhinje, dnevnog boravka, spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 800 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, luksuzno opremljen trosoban stan na Banovom brdu, u mirnoj ulici u blizini Ada Mola, Ade Ciganlije i Košutnjaka. Stan se nalazi na 1. spratu moderne novogradnje sa liftom i prostire se na 54 m2.Stan nikada nije bio useljavan i kompletno je opremljen novim, kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, NOVA VAROŠ, 59.000 €, 53,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131115, I/, klima, terasa, uknjižen, garaza, parking. *ČELAREVO NOVI - LUX** + GARAŽA (16 m2) 53 m2, veliki 2,0 - soban sa terasom koja gleda na dvorište. Odličan. Uknjižen. Klimatizovan. Podno grejanje na sopstveni gasni kotao. Stan je u maloj stambenoj zgradi sa 2....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 73.000 €, 52,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2023.,

www.indomio.rs

Zlatibor, naselje Zova, ulica Mijaila Jevremovića. Luksuzan namešten dvosoban apartman površine 52m² na prvom spratu. Podno grejanje, klima, internet, KATV, telefon. Apartman se nalazi na samo 2km od centra Zlatibora, pogodan je za boravak porodice , ali i kratkoročno izdavanje. Budući....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 900 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara kod Gradske bolnice luksuzan trosoban stan nov i kompletno opremljenIzdaje se potpuno nov, luksuzno opremljen trosoban stan površine 52 m2, smešten u mirnoj ulici na Zvezdari, u blizini Gradske bolnice, u Varovničkoj ulici.Stan se nalazi na 1. spratu moderne novogradnje sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 450 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje je odlican sredjen dvosoban stan u kuci 52m2, renoviran, dvostan, zbog konfiguracije terena delom visoko prizemlje, delom prvi sprat. Postoje stan i ispod i iznad. Tako da je stan ususkan. Grajanje na gas, Rezijski troskovi izuzetno mali. Infostan 1500din. Stan je moguce opremiti....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 104.450 €, 52,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Bulevar, luksuzno opremljen stan od 52.5m2 na prvom spratu u Aleksandrovoj zgradi (ugao Bulevara Oslobodjenja i Novosadskog sajma).Stan poseduje dnevni boravak sa trpezarijom, odvojenu vratima kuhinju, spavacu sobu, kupatilo i zatvorenu terasu.Postoji mogucnost kupovine i....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 233.900 € na 207.900 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 207.900 €, 52,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 233.900 €
13.05.2026 - 207.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

LUX + UKNJIŽEN STAN NA VIDIKOVCU! Kontakt: +381668091211 Cena: 207.900 € Lokacija: Rakovica - Vidikovac, sprat 1. Površina: 52 m2 Struktura: Dvosoban stan koji se sastoji od: - dnevnog boravka; - trpezarije; - kuhinje; - spavaće sobe; - kupatila; - ulaznog hodnika; - terase. OPIS:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 850 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan, svetao dvosoban stan na Vračaru, u delu kod Hrama Svetog Save. Nalazi se na prvom spratu zgrade od četiri sprata i ima 52 m². Stan je prijatno osvetljen i ima pogled na dvorište, što doprinosi mirnijem ambijentu. Raspored je funkcionalan, a prostor je pogodan za udoban svakodnevni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 600 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji, kod Čaira, u ulici Filipa Višnjića. Nalazi se na prvom spratu u stambenoj zgradi, bez lifta. Stan je kompletno renoviran i lux sređen i opremljen svim potrebnim novim nameštajem i novim električnim uređajima marke Bosch.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 700 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se 2.0. stan, centar, Gavrila Principa, 50kv, lux, prvi sprat. Sastoji se od: hodnika, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje, kupatila i male terase. Na odličnoj lokaciji, dvostrano orjentisan, kompletno namešten, salonac sa visokim plafonima, nov, neuseljavan, sa novom tehnikim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 111.496 €, 51,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 50.68m2 u izgradnji, na 1.spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje, dve spavaće sobe,....