• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • www.indomio.rs luksuzan - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan" pronađeno 3 873 nekretnina - prosečna cena 1.867 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.300 €, 103,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2025.,

www.indomio.rs

ponuda br. 11193 – 3-soban, lux, 103m2, Dedinje, Baja Pivljanina, 2.sprat BEZ LIFTA 1.sprat (lift) Odličan stan u luksuznoj zgradi sa samo 6 stanova. Prostor izuzetno kvalitetan, opremljen modernim nameštajem. Vrlo svetao. Sastoji se iz antrea sa tuš kupatilom, prostranog dnevnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 800 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov i luksuzan stan za najam u centru Beograda u Savskoj ulici. Stan se izdaje namešten. Nalazi u blizini Kliničkog centra, Palate pravde, kule Beograd, tržnog centra Galerija, parka Beograd, Savskog trga, Savskog šetališta, Ekonomskog fakulteta.. U bloku postoji veliki Maxi diskont....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 329.600 €, 115,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2022.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE LUX ČETVOROSOBAN STAN NA BULEVARU PATRIJARHA PAVLA--- Agencijska šifra 1006016. Stan se nalazi na trećem spratu novije zgrade sa 2 lifta na odličnoj lokaciji. Renoviran je i opremljen kvalitetnim savremenim materijalima i opremom, veliki garderober u spavaćoj sobi, sve....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Telep, 1.300 €, 250,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 109892. Izdaje se LUX VILA - TELEP na 1 km od LIMANA IV na najlepsoj lokaciji, juzni Telep, u urbanom delu. Namestaj potpuno nov.Moderna VILA od 250m2, na sprat, cetvorosobna, sa dva sanitarna cvora Dve terase natkrivene. Gas razveden u celoj vili i u kuhinji. Led rasveta....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 1.000 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Ovaj svetao stambeni prostor je do detalja estetski osmišljen i luksuzno dizajniran upotrebom vrhunskih materijala i opreme prve klase. Čine ga dnevni boravak sa trpezarijom, savremeno opremljena kuhinja, spavaća soba, kupatilo i terasa. - Grbavica/Bulevar oslobođenja - novija stambena....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 850 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

Izdavanje stana, Svetozara Miletića, Kalvaria residence, Zemun. Nov, luksuzno opremljen stan od 50 m2 u modernom stambenom kompleksu koji se nalazi u elitnom Zemunskom naselju Kalvarija. Podno i zidno grejanje/hladjenje je uračunato u cenu zakupa! Jedinstven objekat sa maksimalnom....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Salajka, 390.000 €, 130,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122667, 1.3a, prizemna, struja, klima, terasa, uknjižen, parking, dvorište/bašta. Na prodaju je potpuno renovirana i moderno opremljena kuća na Salajci, na samo 300 metara od centra Novog Sada. Kuća ima površinu od 130 m² i pruža sve pogodnosti za udoban porodični život.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 249.300 €, 106,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Fantastičan uknjižen lux trosoban stan, dvorišno orijentisan, sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Nekretnina za svaku preporuku. .

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 117.785 €, 55,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u izgradnji u LUX gradnji na 1. spratu, gas podno grejanje, mogućnost kupovine garažnog ili parking mesta, cena je 2150 e/m2 + PDV. Rok završetka je 01.09.2026. godine... .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PADINSKA SKELA, 2.500 €, 127,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran lux salonski stan . Idealan za poslovni prostor. Nenamešten . Trostrano orjentisan. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 130.000 €, 97,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju celokupno luksuzno domacinstvo u Gracacu nadomak Vrnjacke Banje koje se prostire na 1 hektar zemljista Domacinstvo poseduje kucu za odmor u kojoj se nalazi sauna koja dostize 100stepeni, sobu za odmor i tus kabinu. Unutra je sve od hrastovog drveta Druga kuca je nova i....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 87.804 €, 48,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2024.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam neverovatnu priliku da postanete deo ekskluzivne zajednice koja će uživati u luksuzu i udobnosti modernog kompleksa u izgradnji, koji se prostire na 75 ari placa, i nalazi na samo 700m od pijace, pružajući savršen balans između urbanog i luksuznog života u mirnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.600 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Naselje A blok predstavlja jedinstvenu arhitektonsko-ambijentalnu celinu, koja predstavlja spoj savremene umetnosti i pejzažnog uređenja. Stanari i posetioci ovog kompleksa osećaju se zaštićeno i sigurno jer u kompleksu postoji 24h obezbeđenje. Kompleks se dnevno održava - zelenilo,....

 
 
 
  Stan, IRIG, 226.600 €, 55,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam prelep apartman uknjizen kao stan u novoizgradjenom luksuznom kompleksu banje Vrdnik.Izuzetno funkcionalan dvosobni stan, sa pogledom na Frušku Goru, svetao, predstavljaće vašu oazu mira i beg iz svakodnevne gradske gužve.Prodaje se polunamešten, sa ugradnim elementima,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

LUX DVOSOBAN STAN U BELVILU ZA IZDAVANJE! Kontakt: +381668091211 Cena: 700 EURA Lokacija: Beograd, Belvil, sprat 3/13 Površina: 53 m2 Struktura: Luxuzan dvosoban stan, kompletno namešten, koji se sastoji od: - komotnog dnevnog boravka; - kuhinje; - trpezarije; - spavaće sobe; - terase.....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Staro Groblje, 400 €, 53,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 450 €
27.04.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, luksuzno opremljen, jednoiposoban stan u novogradnji na Panteleju. Površina stana je 50m2 i nalazi se na III spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 419.000 €, 108,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lux salonski stan, u urednoj, lepo održavanoj stambenoj zgradi. Uknjižen na 103m2, sa terasom 108m2. Odmah useljiv. U zgradu se ulazi iz dvorišta koje je puno zelenila i okružuje zgradu sa svih strana, što dadatno izoluje od gužve, saobraćaja i zagađenja. Stan se sastoji....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 320.000 €, 273,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se predivna kuća u Sremčici na placu od preko 6ari. Kuća je potpuno sredjena, lux. Sastoji se od prizemlja i dve etaže i potkrovlje. Prizemlje zgrade se sastoji od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, špajza, kupatila. U prizemlju je i garaža od 18m2 i prostorija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 669.500 €, 359,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Miše Dimitrijevića. Izdvajamo iz ponude luksuzan, po strukturi petosoban penthouse stan u neposrednoj blizini Limanske pijace, Osnovne škole ´ Sonja Marinković´, TC Promenada, fakulteta. Ovaj lep i svetao stambeni prostor izgrađen je u zgradi novije gradnje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 379.000 €, 82,00 m2 cca 4620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lux stan u prestižnom kompleksu Lastavica nudi jedinstvenu kombinaciju luksuza, sigurnosti i prirodne lepote. Smešten u blizini reke, ovaj stan pruža miran i opuštajući ambijent, idealan za sve koji žele uživati u prirodi, a opet biti u neposrednoj blizini urbanog života. Zgrada je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.500 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan i svetao stan od 80m2 na 1. spratu u kompleksu Central Garden. Struktura 3.0: dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, dva kupatila i terasa. Luksuzno opremljen, potpuno namešten, bez dodatnih ulaganja. Garažno mesto uključeno u cenu. Idealan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 296.933 €, 72,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2024.,

www.indomio.rs

Savremeni poslovno-stambeni kompleks useljiv u Septembru 2025, spratnosti 4G+P+7+Ps, koji se sastoji od dve lamele sa ukupno 208 stambenih jedinica koje su projektovane sa posebnom pažnjom u cilju postizanja što efikasnije funkcionalnosti prostora, osvetljenosti i tehničke opremljenosti....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 90.225 €, 61,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1500 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji i....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 82.000 €, 44,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2023.,

www.indomio.rs

Čajetina, Zlatibor - Bele vode 2.0, 44m2 (terasa 3.87m2), EG, PR/5, lift, parking Luksuzno opremljen dvosoban stan u okviru apartmanskog naselja "Zlatiborski konaci". Udaljen 1.3km od centra Zlatibora. Prodaje se kompletno namešten nameštajem vrhunskog kvaliteta. Poseduje....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 41.600 €, 23,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2023.,

www.indomio.rs

Odlicna ponuda! U okviru novog dela Milmari Resorta prodaje se apartman moderno opremljen, površine 23m2. Sastoji se iz kuhinje sa prostranim dnevnim boravkom, hodnikom, kupatilom (king size bračni krevet i garnitura na razvlačenje). Luksuzno i funkcionalno opremljen studio apartman....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 320.000 €, 171,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se ekskluzivna, kompletno opremljena kuća na vrhu Čigote, u srcu parka prirode na Zlatiboru. Napravljena od sibirskog ariša, sa vrhunskom izolacijom i projektovana u Moskvi, ova kuća pruža neponovljiv osećaj udobnosti i harmonije sa prirodom. Uknjižena je na 171m2 građevinske....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 2.000 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2022.,

www.indomio.rs

Novopazarska ulica, stan za izdavanje, Lux, Cena sa uključenim grejanjem. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 108.300 €, 57,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u kompleksu Titova Vila Apartments & SPA na Zlatiboru, na deset minuta šetnje od jezera. Kompleks se sastoji od prostranog SPA centra, teretane, konferencijske sale, igrališta za decu, dečije igraonice, kao i brojnih drugih sadržaja za odmor i uživanje u prirodi.....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 170.000 €, 70,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128282, I/III, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Lux stan, izuzetna prilika. Osuncan, kompletno kvalitetno opremljen namestajem. Miran porodican kraj. Blizina Ade Ciganlije i u blizini centra Zarkova. Obezbedjen....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 850.000 €, 360,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2024.,

www.indomio.rs

Dobrodošli u ekskluzivnu kuću u mirnom kraju Sremskih Karlovaca, nadomak Dvorske Bašte. Ovaj dom nudi jedinstvenu priliku za uživanje u vrhunskom kvalitetu života, pružajući vam hedonistički način života u jednom od najlepših delova Sremskih Karlovaca. Sa zadivljujućim pogledom na....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 54.000 € na 52.500 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 52.500 €, 36,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 54.000 €
20.02.2026 - 52.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno atraktivna garsonjera površine 36 m², smeštena u luksuznoj i savremeno projektovanoj zgradi sa bazenom na raspolaganju stanarima. Stan je kompletno namešten kvalitetnim nameštajem i tehnikom, pažljivo biranim do poslednjeg detalja, i spreman za useljenje bez ikakvih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 900 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

AUTOKOMANDA, VOŽDOVAC – LUKSUZAN STAN SA GARAŽNIM MESTOM Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi moderan i potpuno opremljen stan u novogradnji na odličnoj lokaciji na Voždovcu, u naselju Autokomanda. Stan je površine 70m², luksuzno je uređen i kompletno namešten, sa pažljivo....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 89.955 €, 38,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.indomio.rs

Predivana nekretnina koji se nalazi u stambeno-poslovnom objektu koji je dugo i temeljno pripreman projekat, kojim je predviđena izgradnja LUX objekta u skladu sa savremenim standardima i tehnologijama, uz upotrebu najkvalitetnijih materijala trenutno dostupnih na tržištu. Fasada....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 208.322 €, 117,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić , tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 111.840 €, 75,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 1.500 €, 200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Srpski Retka prilika: Petosoban luksuzni stan za dugoročni najam! Izdaje se izuzetno prostran i svetao stan na drugom spratu šestospratnice, sa jedinstvenim nameštajem vrhunskog kvaliteta i modernom tehnikom. Uz stan ide parking mesto. Šta stan nudi: Predsoblje i prostran dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 885.800 €, 240,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je luksuzno opremljen, kompletno završen duplex stan na odličnoj lokaciji. Stan ne zahteva nikakva dodatna ulaganja – prodaje se po principu „ključ i daljinski u ruke“. Izgrađen sa posebnom pažnjom i posvećenošću, prvobitno kao porodični dom, ovaj duplex sada se prodaje....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Šumice, 3.500 €, 256,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Nov, lux lokal smešten je u prizemlju prelepe, nove stambeno-poslovne zgrade iz 2024. godine. Sam kraj u kome se nalazi zgrada je potencijalno novi uređen moderni blok, namenjen za urbani život današnjice. Izgled zgrade u kojoj se lokal nalazi je veoma elegantan i upečatljiv, a kvalitet....

 
 
 
  Kuća, SVILAJNAC, 165.000 €, 123,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2025.,

www.indomio.rs

PRODAJA – LUKSUZNA KUĆA NA ODLIČNOJ LOKACIJI! Prodajemo luksuzno opremljenu kuću, spremnu za useljenje na placu od 5, 97 ari! Površina : 123 m² u osnovi Struktura: Podrum, visoko prizemlje i sprat Raspored prostorija ✅ Podrum – tri potpuno uređene prostorije, opremljene na nivou stambenog....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 440 € na 490 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 490 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.11.2025 - 440 €
24.04.2026 - 490 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan jednosoban stan kod MUP-a. Stan se nalazi na trećem spratu trospratne zgrade bez lifta. Sama zgrada sadrzi pet stanova i vlada porodična, mirna atmosfera. Stan ima izolaciju i grejanje je na struju (klima). Stan ima odvojenu dnevnu sobu, spavacu sobu, kuhinju sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 500 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Ratnih vojnih invalida, 1/1, podno-Stvarna povr��ina-51m2 , ugovorna povr��ina-51.00m2, Lux dizajnerski opremljen stan, izuzetno svetao i komforan, sa velikom prostranom terasom sa otvorenim pogledom. Stan je neuseljavan, sve je novo i u garanciji. Grejanje centralno, podno koje ulazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 550 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan dvosoban stan u potpuno novoj zgradi (2026) na izuzetnoj lokaciji – u neposrednoj blizini Kliničkog centra u Futoškoj ulici. Ako tražite stan u koji ćete prvi ući i odmah se osećati kao kod kuće – ovo je prava prilika za vas! Visoko prizemlje (zgrada sa ukupno 4....

 
 
 

Ustanovili ste grešku?