• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan - GoHome traženje oglasa na webu
  • www.indomio.rs luksuzan - GoHome traženje oglasa na webu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan" pronađeno 3 881 nekretnina - prosečna cena 1.869 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • podno grejanje
    • 1.sprat
    • namešten
    • lođa
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 129.400 €, 52,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.indomio.rs

LUX novogradnja u samom centru garda, u mirnoj ulici u neposrednoj blizini suda. Stanovi kvadratura od 36m2, do 104m2. Zgrada kvalitetne izrade, kako stanova, tako i celokupnog objekta, zgrada sa dva lifta. Projektovani Stanovi odlicnog rasporeda sa jednom, dve ili tri spavace sobe.....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 500.000 €, 320,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.09.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju lux uknjižena vila na Fruškoj Gori, kod Ležimira, opština Sremska Mitrovica, novogradnja na 55 ari zemljišta i kuće od 320m2 sa više mokrih čvorova, saunom, grejanjem na čvrsta goriva i centralno gr, video nadzor, struja, voda, kanalizacija sa pomoćnim objektom / vajat.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 169.950 €, 101,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U veoma mirnoj ulici, sagrađena je ova prelepa luksuzna vila, koja će Vas svojim kvalitetom i izgledom oboriti sa nogu! Građena po najvišim arhitektonskim i tehnološkim standardima. Projektovana kao objekat sa svega 3 stana u zgradi! Ograđeno dvorište sa video nadzorom. Bez gužve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 2.000 €, 136,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2024.,

www.indomio.rs

4.0, VRAČAR, Novopazarska, 136m2, LUX. Izdajemo, odličan, četvorosoban stan, na izuzetnoj lokaciji na Vračaru, u Novopazarskoj ulici. Nalazi se na petom spratu u novoj , luksuznoj zgradi, u neposrednoj blizini, škole, obdaništa, Kalenić pijace, gradskog prevoza..Izuzetno funkcionalan,....

 
 
 
  Kuća, IVANČA, 340.000 €, 250,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Ripanj, Put za Malu Ivanču, 250m2, 20a .. 250m2, 20ari, 3.0, podno grejanje, terasa, garaža, podrum, lux, uknjižena. Nova, nameštena, prelepa kuća tradicionalnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 581.000 €, 120,00 m2 cca 4840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.indomio.rs

Lux novogradnja na Čuburi. Useljenje do kraja 2026. PROSTORIJE: ulaz, hodnik, toalet, 2xkupatilo, kuhinja, dnevna soba i trpezarija, 3xspavaća soba + garderoba. agencijska provizija 2% .

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 2.300 € na 2.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 2.000 €, 170,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 2.300 €
13.05.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno luksuzan petosoban stan u prestižnom rezidencijalnom delu Senjaka, u ulici Milovana Glišića. Stan se nalazi u modernoj novogradnji sa svega četiri stambene jedinice, organizovane kao ekskluzivan rezidencijalni koncept sa recepcijom, zajedničkim dvorištem, dečijim....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 62.000 €, 31,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Na atraktivnoj lokaciji, na samom ulazu u urbani deo Zlatibora, u blizini magistrale, a opet dovoljno izdvojeno od turističke verve, nalazi se ekološko naselje “Jelena Anžujska” u kome je smešten ovaj jednoiposoban stan. Naselje je izgrađeno u tradicionalnom planinskom stilu, sa kamenim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 788.000 €, 114,00 m2 cca 6910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

4,0 Vozdovac , Save Maskovica , 114m2 , 8 / 8 , lift , podno grejanje / toplotna pumpa Daikin - fan coil , ultra luksuzan penthouse , istocno orijentisan , izrazito svetao , visina plafona 2,8m , Alu stolarija , Hrastov parket extra klase , Hans Grohe , Geberit sanitarije , vrhunska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 247.500 €, 55,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Na ekskluzivnoj lokaciji na Novom Beogradu, u blizini West 65, optimalno udaljenoj od svih neophodnih infrastrukturnih sadržaja i najvažnijih saobraćajnica, u izgradnji je arhitektonski impresivan, estetski atraktivan i funkcionalno superioran rezidencijalni kompleks Airport Garden.....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 120.180 €, 81,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1500 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 430.000 €, 122,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju četvorosoban dupleks stan 122 m2, na sedmom spratu u stambeno poslovnoj zgradi u ulici Danila Kiša, Grbavica. Stan je kompletno renoviran i luksuzno opremljen. Prodaje se namešten. Strukturu stana čine na prvom nivou prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, master....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 430.000 €, 72,00 m2 cca 5970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.12.2022.,

www.indomio.rs

Savski venac, BW Simfonija 1, Hercegovačka, 72m2 ----------------------------------------------------------------------- 72m2, 3.0, 12/16, CG, lift, terasa, lođa, garaža, parking, podrum, interon, telefon, lux Energetski pasoš, nije poslednji sprat. Klima, video nadzor. Dvostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 97.900 €, 38,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

U novogradnji na dobroj lokaciji Ledina, lux stanovi. Na trećem spratu izuzetno kvalitetne zgrade, sa liftom, EG-podno grejanje, šestokomorna PVC i aluminijumska stolarija, na podovima je višeslojni hrastov parket, granitna keramika, klima, odlična izolacija između soba i stanova,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.200 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Lux stan na odlicnoj lokaciji..Vojislava Ilića. Stan je kompletno namesten i za svaku preporuku.. Depozit je obavezan. Ag provizija 50% .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 1.100.000 € na 1.049.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Hotel, BEOGRAD, 1.049.000 €, 220,00 m2 cca 4770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.100.000 €
01.05.2026 - 1.049.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Eksluzivno u agenciji ZidArt SPA hotel na Vračaru, u radu Prodaje se objekat ili biznis Uknjiženo, opremljeno lux opremom Šest smeštajnih jedinica različite površine SPA zona Recepcija Dva parking mesta na ulici ispred objekta. Mogućnost zakupa garažnih mesta u zgradi (opciono) Posao....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 49.000 €, 26,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2023.,

www.indomio.rs

LUX Apartman na Kopaoniku u Vikend naselju, NOV u novoj vili, Vila Harmonija na odlicnoj lokaciji do glavnog puta. Apartman je kompletno opremljen, po strukturi jednosoban, povrsine 26 m2. Ulazni hodnik, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom. Etazno grejanje sa norveskim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 585.000 €, 167,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Park city, 167m² ++|++ Luksuzno opremljen stan u Park city-u na Limanu III sa poglednom na park. Veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe od kojih je jedna master sa kupatilom i garderoberom. Ima odvojenu prostoriju za vešeraj. Velika terasa sa pogledom na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 595.000 €, 123,00 m2 cca 4840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzan namesten stan u strogom centru Beograda. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, dve spavace sobe , kuhinje i kupatila. Stan poseduje i dva parking mesta u dvoristu zgrade. Enterijerski veoma lepo sredjen. Za preporuku. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 790 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Lux, Smart Home sa parking mestom. Svetao stan idealan za stanovanje kao i poslovni prostor. Izgradnja visokog kvaliteta, aluminijumska stolarija, hrastov parket, smart home, nova kuhinja. Parking mesto- Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 100.800 €, 72,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Lux novogradnja 3.0 stan 72m2 pored Aviv Parka , na 2 spratu od 6 , 2 lifta , cg , terasa , kupatilo , toalet , 2 spavaće sobe , dnevna soba , kuhinja i trpezarija . Cena 1400 e + pdv . Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta . Za svaku preporuku ! Kontakt agent : Jelena. Opšte....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 208.147 €, 76,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129904, IV/VI, ulaz mermerni, novogradnja. *SAJAM - LUX* - 75, 69 m2, 3,0-soban,u izgradnji. ODLIČNA POZICIJA. Povrat PDV. LIFT. Podovi: toplotna i zvucna i hidroizolacija. Podovi: višeslojni parket. Pregradni zidovi 30 cm, termoblok. Klima. Grejanje gradsko. Termostat....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 371.850 €, 74,00 m2 cca 5030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog centra grada Airport Citxy-ja. U izdradnji su korišćeni prirodni materijali - kamen, terakota, kao i oplemenjeni malter, cementne ploče,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 1.000 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se atraktivan, moderan i luksuzno opremljen stan u centru Novog Sada. Nalazi se u novijoj zgradi visokog kvaliteta gradnje. Stan je dvorišno orijentisan, što obezbeđuje miran i tih ambijent, zaštićen od gradske buke. Opremljen je savremenim nameštajem i kvalitetnim uređajima....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, PARAĆIN, 425 €, 425,00 m2 cca 1 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.indomio.rs

Na ekskluzivnoj lokaciji u samom centru Paraćina, izdaje se luksuzno opremljen poslovni prostor površine 255m² raspoređen u dva nivoa, idealan za kafić, kafeteriju, piceriju ili slične ugostiteljske delatnosti. Opis lokala: -Površina: 255m² (dva nivoa); -Dva zasebna ulaza, što omogućava....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 111.496 €, 51,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 50.68m2 u izgradnji, na 1.spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.500 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi izuzetan, luksuzno opremljen stan u bloku 65. Stan se nalazi na 7.spratu u potpuno novoj zgradi i nudi visok nivo kvaliteta i udobnosti za svoje stanare. Stan se sastoji od dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, dve spavaće, kupatila, toaleta i terase. Ovaj prostrani stan....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 1.350.000 €, 300,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.indomio.rs

Čukarica - Košutnjak kuća, 300m2 (7 terasa) PR+I+II+III, gas/kotao, klima, KATV, internet, interfon, podrum, parking, 3 garaže, plac 1ar Jedinstvena kuća u nizu sa dvorištem 1,8a i direktnim pogledom na Košutnjak U ponudi je ekskluzivna vila u nizu na prestižnoj lokaciji u Košutnjaku,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 135.215 €, 55,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130731, VPR/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 55,19 m2, u izgradnji. Povrat PDV. 2 spavaće sobe 11,06 m2 i 8,18 m2. Dnevni boravak 13,84m2 i šarmantna kuhinja dvostrano zidana sa ulazom iz hodnika 5,87 m2. Svetlost u kuhinju dolazi od velikog....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Z.Stanica, 1.100 €, 120,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Površina: 120m² Sprat: I sprat / 2 Cena zakupa: 1.100 € Izdaje se luksuzno opremljen poslovni prostor površine 120m², smešten na prvom spratu poslovnog objekta novije gradnje (2007). Prostor se nalazi na izuzetnoj lokaciji, sa odličnom povezanošću i svim autobuskim linijama u neposrednoj....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 229.700 € na 222.100 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 222.100 €, 98,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 239.990 €
19.12.2025 - 236.900 €
06.02.2026 - 229.700 €
22.03.2026 - 222.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN SA PARKING MESTOM U PETROVARADINU---Agencijska šifra: 1007779. Prodaje se luksuzan četvorosoban stan na prvom spratu nove zgrade u Petrovaradinu. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka koji izlazi na terasu, kuhinje, tri spavaće sobe od kojih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 297.500 €, 85,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Lux zgrada.Zgrada ima lift.Lokacija savrsena blizu Bulevara kralja Aleksandra, Djeram pijace, Gradske bolnice, kao i stanica gradskog prevoza za sve destinacije u gradu.Prikaz na mapi je informativnog karaktera, ne prikazuje tacnu lokaciju.Stan je podeljen u dve stambene jedinice.Svaki....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 80.000 €, 2800,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Na sunčanoj padini pored asfaltnog puta, na obroncima Kosmaja u selu Nemenikuće u ponudi je ova građevinska parcela udaljena 40-ak minuta vožnje od Slavije (centra Beograda), na 4km od Sopota i u neposrednoj blizini Manastira Tresije kao i crkve Svetih Apostola Petra i Pavla sa svojim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.000 €, 100,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.indomio.rs

DIZAJNERSKI SAVRŠEN DUPLEKS NA NOVOJ DETELINARI - 100 m2, UKNJIŽEN 1/1Na prodaju luksuzno uređen dupleks stan površine 100 m2, smešten na atraktivnoj lokaciji u srcu Nove Detelinare. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi iz 2005. godine, u mirnoj i lepo povezanoj ulici, idealnoj za....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Studentski Grad, 17.745 €, 1365,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Poslovni kopleks je pozicioniran na najpristupačnijoj i najatraktivnijojlokaciji Beograda za poslovne aktivnosti. Kompleksa senalazi u atraktivnom delu Novog Beograda kojipredstavlja centralni poslovni zonu glavnog grada.Od aerodroma Nikola Tesla je udaljen svega desetminuta vožnje,....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 290.000 € na 320.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, VALJEVO, 320.000 €, 136,00 m2 cca 2350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.10.2025 - 290.000 €
01.03.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

U prekrasnom ambijentu netaknute prirode, a samo 500 m od centra Divčibara i ski staze, smeštena je ova zanimljiva kuća Zelena Nirvana. Kompletno renovirana, nameštena i opremljena, lux. U ostavi i podrumu su instalacije i struje i vode, a u planu je da bude sauna i parno kupatilo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 173.000 €, 56,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka 1057670 - Uknjižen LUX dvosoban stan na Grbavici u kvalitetnoj gradnji. Prodaje se komplet namešten. Pogodan za izdavanje, treći sprat, terasa, mogućnost kupovine garaže. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 85.500 €, 30,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126516, I/VII, ulaz mermerni. *SATELIT LUX* - 30 m2 SA PDV, NOVA LOKACIJA u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora sa iskustvom. Okrenuta ka dvoristu.. Stan sa terasom bice opremljen interfonom, sigurnosnim kamerama, centralnim grejanjem. Vrhunska....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 189.035 €, 68,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.indomio.rs

Predivana nekretnina koji se nalazi u stambeno-poslovnom objektu koji je dugo i temeljno pripreman projekat, kojim je predviđena izgradnja LUX objekta u skladu sa savremenim standardima i tehnologijama, uz upotrebu najkvalitetnijih materijala trenutno dostupnih na tržištu. Fasada....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.300 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 93329, IV/IV, luks renoviran, ulaz mermerni, podrum. U ponudi za izdavanje je kompletno namešen, upravo renoviran i luksuzan stan u strogom centru grada. Dvostrano je orijentisan, salonskog tipa, sa italijanskom i španskom keramikom, sanitarijama. Pored sigurnosnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 339.900 €, 101,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je nov, luksuzno opremljen četvorosoban stan ukupne površine 101 m², većinski namešten. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi izdvojenoj od gradske buke, ali opet blizu svih potrebnih sadržaja što dodatno olakšava život budućih stanara. Nekretnina je izuzetno funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 770.000 €, 176,00 m2 cca 4380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Lux novogradnja, na prestižnoj lokaciji, na 50m od Bulevara kralja Aleksandra. U blizini Đeram pijace, Vukovog spomenika, opštine Zvezdara, pozorišta, škole. Na 200m od novoizgrađenog Sportskog kompleksa Radnički. Rok završetka kraj 2026. Stan poseduje terasu 31m2, lođu 7m2, tri kupatila,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 631-672 (od ukupno 832)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>