• GoHome Professional
www.indomio.rs lođa najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs lođa najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs lođa najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs lođa najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zemun, 215.000 €, 71,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Topla preporuka - komforan dvoiposoban stan, korisne površine 71 m2 + lepa prostrana lođa 10 m2 na prvom spratu zgrade od 6 spratova sa liftom + pripadajuci podrum. Funkcionalne je strukture: ulazni hodnik, kuhinja, trpezarija, prostrana dnevna soba i odvojen spavaći blok sa predsobljem,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 150.000 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Zemun polje, dvosoban, bez ulaganja. Odlično pozicioniran, u mirnoj ulici ovog porodičnog naselja, stan se nalazi na prvom spratu od ukupno 2, u maloj zgradi sa samo 6 stanova. Uknjižen, grejna 52 m , plus lođa 7 m2, ( građevinska 55 m2). Stan je renoviran, sređen i čine ga: predsoblje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 375.000 €, 90,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Izuzetno svetao, funkcionalan i kompletno renoviran stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru. Odlikuje ga odličan raspored prostorija, prijatna atmosfera i obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Stan se nalazi u mirnoj i lepo uređenoj ulici, idealnoj za porodičan život,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 255.000 €, 85,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se lep i jako funkcionalan stan na Banjici. Nalazi se u zgradi od fasadne cigle od 6 spratova sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe, odvojene kuhinje i trpezarije, 3 spavaće sobe, 2 mokra čvora i 2 lođe. Jako funkcionalan jer se iz dnevne sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 310.000 €, 68,00 m2 cca 4560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se svetao i funkcionalan dvosoban stan površine 68 m², na odličnoj lokaciji u mirnom delu Čubure, u blizini Patrijarha Varnave. Stan je dvostrano orijentisan, sa puno prirodne svetlosti tokom celog dana i veoma dobrim rasporedom prostorija. Stan se sastoji od: predsoblja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 230.000 €, 61,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se uknjižen stan preko puta Carine na Novom Beogradu.Odlična lokacija,blizina Fontane,Novog merkatora,autoputa. Nalazi se na 8.spratu od 9,u izvornom stanju. Uknjižen na 51m2,sa lođom ima 61m2. Agencijska provizija 2% za kupca. Oglas za: Prodaju Grejanje: cg Kvadratura: 61....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • lođa najnovije (6)
  • www.indomio.rs lođa (1425)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>