• GoHome Professional
www.indomio.rs klima useljiv porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs klima useljiv porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs klima useljiv porasla cena

  • Za upit "www.indomio.rs klima useljiv porasla cena" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 1.290 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosečna cena)
    • do 180000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+30%

Promena cene sa 1.000 € na 1.300 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.300 €, 117,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.10.2025 - 1.350 €
29.10.2025 - 1.250 €
28.11.2025 - 1.000 €
04.03.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux 4,0 odmah useljiv, kompletno opremljen stan, na uglu Molerove i Kičevske ulice na Vračaru. Stan se sastoji od: prostranog dnevnog boravka, tri komforne spavaće sobe, kuhinje, trpezarije, dva kupatila. Centralno grejanje plus tri klima uređaja. Stan je zbog svoje izuzetne....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 257.500 € na 267.800 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 267.800 €, 74,00 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 257.500 €
25.03.2026 - 267.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar - Stari grad. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran, komforan, po strukturi trosoban stan koji se nalazi na jednoj od najlepših i najatraktivnijih lokacija za stanovanje. U neposrednoj blizini pešačke zone, Dunavskog parka, Izvršnog veća Ovaj stambeni prostor,....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.200 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 1.200 €, 115,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 1.300 €
03.04.2026 - 1.200 €
17.04.2026 - 1.100 €
06.05.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan i prostran stan sa prelepim pogledom - Hala PionirDobrodošli u pažljivo renoviran i luksuzno opremljen stan koji pruža maksimalan komfor i eleganciju na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu. Smešten na 15. spratu odlično održavane zgrade sa dva lifta, ovaj stan od....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs klima useljiv porasla cena'
390.000 €
950 €
142.000 €
 
+11%

Promena cene sa 180.000 € na 200.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KRAGUJEVAC, 200.000 €, 95,00 m2 cca 2110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 180.000 €
17.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.06.2022.,

www.indomio.rs

CENTAR + preko Lepenice + u blizini Centra grada + u blizini foto Soni-a Površina stana: 94m2 + Duplex Nivo 1: Predsoblje Kuhinja Trpezarija Dnevni boravak Spavaća soba Terasa Nivo 2: Hodnik 2x Spavaća soba Kupatilo Američki plakar Gardarober Sprat: 3. / od 3+Pt Grejanje: GAS Hlađenje:....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 370.000 € na 390.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 390.000 €, 157,00 m2 cca 2480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 370.000 €
03.05.2026 - 390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan penthouse kod Đerma, u mirnoj, jednosmernoj ulici, nadomak Zvezdara teatra. Na dva nivoa, odlično organizovan prostor. Prvi nivo je uređen kao open space-dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, kupatilo, terasa i balkon. Na drugom nivou je spavaći blok koji čine dve sobe, garderober....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 63.000 € na 72.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, IRIG, 72.000 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 58.000 €
02.11.2025 - 63.000 €
27.03.2026 - 72.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2024.,

www.indomio.rs

Vrdnik, centar - Mikice Lesjaka 0.5, 40m2 (terasa 11m2), PR/2, klima U najlepšem delu Vrdnika, u neposrednoj blizini hotela Premier Aqua i Fruške terme, prodaje se kompletno opremljen apartman koji je prava oaza za uživanje. Uknjižen na 31m2. Odmah useljiv. Agencijska provizija 2%....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 185.000 € na 220.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KRAGUJEVAC, 220.000 €, 151,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.02.2025 - 185.000 €
22.02.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.indomio.rs

VAŠARIŠTE - u neposrednoj blizini Velikog Parka - u neposrednoj blizini Restorana Neptun - u blizini Gradskih bazena (otvorenih i zatvorenih) - u blizini Mašinkog Fakulteta, PMF-a, Osnovnih i Srednih škola Površina stana: 151m2 (Duplex) - uknjižena celokupna kvadratura Etaža 1>....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 850 € na 1.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.000 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 850 €
10.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan sa garažom - Vračar, Sime Igumanova, 55 m2, 1000 euraIzdaje se potpuno opremljen dvoiposoban stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji u blizini Južnog bulevara.Stan se nalazi na 4. spratu zgrade sa liftom, odmah je useljiv i ima podno grejanje na toplotne pumpe, što....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 330 € na 350 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 36,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 350 €
15.05.2026 - 330 €
17.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Cara Dušana, u neposrednoj blizini Limana IV izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan od 36m2. Lep raspored, dvorišna strana mirno i tiho. Iz ulaznog predsoblja ulazi se u kupatilo, spavaću sobu i dnevni boravak koji je povezan sa radnim delom kuhinje.U stanu ima....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 550 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 600 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 550 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Mikrolokacija: Ruzveltova ulica, nadomak Bulevara živo urbano središte koje pruža sve pogodnosti stanovanja u gradskom centru. Na samo nekoliko minuta hoda udaljena je od Bulevara i Tašmajdanskog parka, pa je odlikuje blizina brojnih prodavnica, butika, restorana i kafića, državnih....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 230.000 € na 245.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 245.000 €, 103,00 m2 cca 2380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 230.000 €
15.05.2026 - 245.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Červorosoban 103m Novi Sad Nova Detelinara K.Stankovića PRODAJE SE Cena: 245000,00 EUR Lokacija: Nova Detelinara (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Kornelija stankovića Sobnost: Četvorosoban i više Kvadratura: 103m2 Stanje objekta: Starija gradnja Grejanje: Gradsko Nivo u....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 10)

<< <1> >>