• GoHome Professional
www.indomio.rs klima lift Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs klima lift Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs klima lift Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs klima lift najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića 2.0, 63m2 (terasa 3m2), 1/3, podno grejanje, lift, inverter klima, interfon, parking, garaža U ponudi stan u novogradnji, u lepoj i funkcionalnoj zgradi sa tri sprata. U istoj zgradi prodaju se i ostali stanovi kako iste, tako i različite....

 
 
 
  Stan, ODŽACI, 59.900 €, 78,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran i funkcionalan stan u Odžacima, ukupne površine 78 m² plus terasa, smešten na 4. spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je dobro organizovan i pogodan za porodično stanovanje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, hodnika, kupatila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 172.480 €, 63,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.indomio.rs

Zemun, Sutjeska - Pazovački put 2.5, 63m2, podno grejanje/struja, inverter klima, lift, 1/4, interfon, parking, garaža Na Pazovačkom putu gradi se zgrada sa tri sprata + povučeni sprat. Zgrada ima i garažu. Stan je funkcionalan i sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.250 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 85120, IV/IX, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji, nadomak tržnog centra Galerija, Kule Beograd, Kliničkog centra, Savskog Trga. Stan je moderno opremljen, strukturno....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 71.860 €, 41,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.indomio.rs

Rok završetka: mart 2026. Moguć povraćaj PDV-a Predstavljamo odličnu priliku za kupovinu jednosobnog stana u modernoj zgradi u izgradnji, smeštenoj u jednoj od najtraženijih zona Vrnjačke Banje. Grad sa tradicijom, lekovitim izvorima i turistima tokom cele godine čini ovu nekretninu....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 103.100 €, 48,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su stan u izgradnji stambenog objekta u blizini Glavne crkve, Kragujevačke gimnazije, Velikog parka i gradske pijace. Stan br.10 sa površinom od 47,65 m dostupan je na prvom spratu, a cena je sa PDV-om. Postoji mogućnost povraćaja PDV-a, kao i kupovina putem stambenih kredita....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 155.000 €, 100,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2024.,

www.indomio.rs

DELIJSKI VIS 100 V CG 155.000 Prodaje se komforan cetvorosoban stan ukupne povrsine 100mkv sa dve lodje, na V spratu stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog predsoblja, dnevne sobe, velike trpezarije, tri klasicne spavace sobe, reso kuhinje, spajza, kupatila sa WC-om (sa prirodnom....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 71.040 €, 38,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je moderan jednosoban stan u vrhunskoj novogradnji u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom centru Srbije koji vrvi od posetilaca tokom cele godine! Bilo da želite sigurno mesto za život, idealan stan za odmor ili investiciju koja se isplati već od prvog meseca –....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 950 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se 3.0 konforan stan sa terasom, renoviran, kompletno namesten, lift, cg, klima, katv, internet. .

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 690 € na 600 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 600 €, 110,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 690 €
29.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam izuzetno atraktivan stan u novoj zgradi na Zvezdari, u neposrednoj blizini Batutove i Gradske bolnice. Ova nekretnina nudi kombinaciju izuzetnog kvaliteta, funkcionalnosti i predivnih panoramskih pogleda, što je čini neodoljivom opcijom za one koji traže vrhunski....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs klima lift (1900)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>