• GoHome Professional
www.indomio.rs klima ekskluzivan što manji 190 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs klima ekskluzivan što manji 190 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs klima ekskluzivan što manji 190 m2

  • Za upit "www.indomio.rs klima ekskluzivan što manji 190 m2" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 2.057 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BISTRICA, 278.100 €, 203,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2023.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Betanija,luxuzno opremljen 5-soban stan 202,29 m2, u dva nivoa, bez kosina, 2 terase 9m2 i 30m2 ( na vecu se izlazi iz gornjeg dela stana), 3 sobe, dnevni boravak sa trp.i kuh., garderober sa prozorom, donje kupatilo sa tus kabinom, gornje 18,96 m2 sa kabinom sa parnim kupatilom,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 2.500 €, 180,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

REPREZENTATIVAN POSLOVNI PROSTOR U CENTRU GRADA Izdaje se ekskluzivan, potpuno nov i moderan poslovni prostor u vrhunskoj zgradi, na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada. Prostor odiše funkcionalnošću, elegancijom i visokim standardima, što ga čini idealnim izborom za zahtevne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 772.500 €, 194,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetan, luksuzno opremljen dupleks stan površine 234 m², koji spaja udobnost porodičnog doma i prestiž savremenog urbanog života. Nalazi se na Sajmištu na svega nekoliko minuta hoda od centra Novog Sada, u mirnoj, ali izuzetno povezanoj zoni u blizini Bulevara oslobođenja,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs klima ekskluzivan što manji 190 m2'
855.000 €
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 550.000 €, 200,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Lux nova kuća Pr+Sp 200m plac 738m Veternik -novi deo useljivo Lokacija: Veternik (Srbija, Novi Sad) Ulica i broj: Veternik novi deo Kvadratura: 200m2 Površina zemljišta: 730m2 Broj soba: 5 sobe Spratnost: Jedan sprat Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Kombinovano Dodatne informacije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 3.100 €, 200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se ekskluzivan petosoban stan površine 200 m2 u jednom od najprestižnijih i najmirnijih delova Beograda - na Senjaku. Stan se nalazi u luksuznom novom kompleksu sa svega četiri stambene jedinice, što budućim zakupcima pruža maksimalnu privatnost, sigurnost i komfor.Stan je....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>