• GoHome Professional
www.indomio.rs klima do 80 m2 ekskluzivan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs klima do 80 m2 ekskluzivan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs klima do 80 m2 ekskluzivan

  • Za upit "www.indomio.rs klima do 80 m2 ekskluzivan" pronađeno 22 nekretnina - prosečna cena 2.182 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NOVI SAD, Z.Stanica, 295.000 €, 75,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Ulični lokal 75m Novi Sad, ugao Rumenačka/J.Veselinovića U ZAKUPU Cena: 295.000,00 EUR Lokacija: Nova Detelinara (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Namena prostora: Lokal Kvadratura: 75m2 Nivo u zgradi: Prizemlje Dodatne informacije Rumenačka, Novogradnja, Internet, Telefon, Klima Tekst....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 219.000 €, 75,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PONUDA – ODMAH USELJIV, KOMPLETNO RENOVIRAN STAN NA CERAKU Na prodaju uknjižen, kompletno renoviran, odmah useljiv, trosoban stan, površine 75m², uknjižen kao prizemlje, a na terenu visine visokog prizemlja. ✨ Stan je kompletno renoviran: PVC stolarija Klasičan parket....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 250.000 €, 75,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je ekskluzivan penthouse u zgradi novije gradnje izgrađene 2022. godine, na odličnoj lokaciji na opštini Voždovac. Izdvaja po prelepom pogledu sa terase koja se prostire uz ceo stan u obliku slova L, orijentisan je severoistočno. Stan je polunamešten, poseduje ugradnu kuhinju,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs klima do 80 m2 ekskluzivan'
1.300 €
1.200 €
1.000 €
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 380.000 €, 80,00 m2 cca 4750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan trosoban stan u Beogradu na vodi – spoj prestiža, komfora i pogleda koji ostavlja bez daha U srcu modernog urbanog centra Beograd na vodi nalazi se ovaj izuzetan trosoban stan, osmišljen za one koji žele više od prostora – žele stil života. Nalazi se u jedinstvenom kvartu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.200 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan salonac 76m² + terasa 27m² – Zeleni venac, Mirna strana 2.5, 76m2, terasa 27m2 , 1/4, CG , lift, interfon, telefon, KATV, brzi internet, klima Izdaje se luksuzan, kompletno renoviran salonski stan površine 76m² sa impresivnom natkrivenom terasom od 27m². Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 318.200 €, 74,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan stan 74m2-vrhunska novogradnja-premium oprema U ponudi je elegantan stan površine 74m2 na prvom spratu,u objektu koji se gradi po visokim standardima moderne stanogradnje na Crvenom krstu. Stan se izdvaja vrhunskim materijalima i pažljivo biranom opremom. -sigurnosna vrata....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 429.000 € na 409.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 409.000 €, 73,00 m2 cca 5600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.08.2025 - 439.000 €
31.08.2025 - 479.000 €
08.10.2025 - 469.000 €
26.11.2025 - 459.000 €
17.12.2025 - 449.000 €
04.02.2026 - 439.000 €
08.03.2026 - 429.000 €
18.03.2026 - 409.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122105, IV/IV, klima, lift, salonski, uknjižen, luks renoviran, tavan, mogućnost proširenja, stambena zgrada. Na prodaju ekskluzivan stan u jednoj od najtraženijih ulica Beograda, neposredno uz Knez Mihailovu, Trg Republike i Narodni muzej. Retko u ponudi! Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 167.000 €, 63,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.09.2024.,

www.indomio.rs

Ekskluzivni Popust: Ograničen popust od 50 EUR/m² na nove nekretnine. Ponuda je ekskluzivna za prvih 10 kupaca, od kojih je 6 već potvrdilo kupovinu.    Hipotekarne Garancije za Veće Uplate: Ukoliko je kupac nesiguran zbog rane faze gradnje, možemo za veće uplate....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 185.400 €, 61,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVAN DUPLEKS U SAMOM CENTRU – USELJIV ODMAH Na prodaju je kompletno opremljen i moderno uređen dupleks stan na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, idealan za miran, siguran i komforan život, ali i kao odlična investicija za izdavanje. Stan se prodaje potpuno namešten i....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 930 € na 850 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 850 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 930 €
10.05.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Srpski: Ekskluzivan, luksuzno opremljen i izuzetno komforan stan, smešten u neposrednoj blizini centra grada. Impresivne, prostrane prostorije, visoki plafoni, kvalitetna gradnja sa debelim zidovima i sofisticiran savremeni dizajn čine ovu nekretninu jedinstvenom ponudom na beogradskom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 400.000 €, 58,00 m2 cca 6900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

50m od TC Galerija i Garažno mesto uključeno u cenu. Idealno i za poslovni prostor! U samom srcu najprestižnije beogradske lokacije, u okviru projekta Belgrade Waterfront, nalazi se stan koji se retko pojavljuje na tržištu. U pitanju je luksuzan 1.5 stan površine 58m² sa pripadajućim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.000 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan, DELUXE stan, BEOGRAD NA VODI - zgrada Parkview, poslovno-stambeni kompleks koji će biti centar interesovanja, prestižna lokacija, obilje zelenila i parkova, potpuno nov stan, funkcionalan, klimatizovan, kompletno i detaljno luksuzno opremljen i sređen, odvojena spavaća....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 950 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan 2.5 stan u srcu Vračara - novogradnjaIzdaje se ekskluzivan i funkcionalan stan površine 55 m2 u mirnoj ulici na Vračar, u neposrednoj blizini Krunska ulica i Bulevar kralja Aleksandra.Stan se nalazi na drugom spratu moderne zgrade sa liftom i odlikuje se pažljivo osmišljenim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.000 €, 53,00 m2 cca 4150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam ekskluzivan stan u jednoj od najpoželjnijih ulica Voždovca – Jove Ilića 2.0, IV sprat, idealan za one koji ne pristaju na kompromise kada je kvalitet života u pitanju. U pitanju je savremen, luksuzno opremljen stan, savršen spoj elegancije, funkcionalnosti i prestiža.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 205.000 € na 198.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 198.000 €, 48,00 m2 cca 4130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 205.000 €
20.05.2026 - 198.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Savski venac, Centar Savski venac, jednoiposoban, 48m2, VPR/6, lift, CG, ktv, klima, interfon, uknjižen, renoviran, odmah useljiv Uknjižen na 48m2 korisne površine bez tereta i zabeležbi. Stan se nalazi na prestižnoj lolaciji između SKYLINE kule, Kliničkog centra Srbije i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 118.935 €, 44,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.09.2024.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 800 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan dvosoban stan kod Vukovog spomenika, 40 m2, lux novogradnjaIzdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan površine 40 m2 u blizini Vukovog spomenika, opština Zvezdara. Stan se nalazi u novoj i kvalitetno građenoj zgradi iz 2023 godine, na visokom prizemlju u visini prvog sprata.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Palata Pravde, 700 €, 40,00 m2 cca 18 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Ekskluzivan salonski kancelarijski prostor u zgradi kulturnog nasleđa – 40 m² U jednoj od najreprezentativnijih zgrada u samom srcu Beograda, koja uživa status kulturnog nasleđa, izdaje se vrhunski opremljen kancelarijski prostor površine 40 m². Prostor se nalazi na trećem spratu....