• GoHome Professional
www.indomio.rs klima Zadnjih 14 dana - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs klima Zadnjih 14 dana - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs klima Zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs klima zadnjih 14 dana" pronađeno 650 nekretnina - prosečna cena 1.286 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1400 eura
    • do 1700 eura (prosečna cena)
    • do 2100 eura
    • do 17 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • novogradnja
    • 4.sprat
    • uknjižen
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno lepo uređen i funkcionalan stan na atraktivnoj lokaciji u Bloku 45, na samom početku šetališta Lazaro Kardenas, u neposrednoj blizini reke Save. Pozicija stana pruža idealan balans između urbanog života i prirodnog okruženja, sa svim neophodnim sadržajima na svega....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 199.900 €, 43,00 m2 cca 4650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Južni bulevar, 6/8, cg, uknjižen-Stvarna površina-43m2, ugovorna površina-35m2, Prodaje se uknjižen 1.5 stan u mirnom i najlepšem delu Vračara. Veoma je svetao, jednostrano orijentisan i odlično je povezan sa svim delovima grada. U stanu je centralno grejanje, ugrađena je i klima.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 650 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, neuseljavan i moderno opremljen dvosoban stan u novoizgrađenom kompleksu Zemona, u Banatskoj ulici u Zemunu. Stan je idealan za one koji traže kvalitetan, funkcionalan i estetski uređen životni prostor.Stan površine 42 m2 nalazi se na 4. spratu moderne zgrade....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 450 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Vračar, Južni bulevar Vračar, jednoiposoban, 33m2 +(lođa od 3m2), renoviran, namešten, VI/8, lift, CG, ktv, klima, interfon, video nadzor Stan se nalazi na prestižnoj lolaciji u neposrednoj blizini svih bitnih sadržaja za komforan život. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 112.000 € na 96.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 96.000 €, 31,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 112.000 €
15.05.2026 - 96.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Idealna investicija ili prvi dom. Kompletno renoviran: nove elektro i vodovodne instalacije, stolarija, krov, kuhinja i kupatilo, nekorišćeno. U stanu ostaje nova kuhinja, sa elektro opremom, nekorišćena. VPR: dnevna soba,kupatilo, kuhinja 16m2. PTK: spavaća soba, ukupno 15m2 (mereno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 450 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo stan u Gostivarskoj ulici. Drugi sprat, površina 35m2, info stan do hiljadu dinara, grejanje i hladjenje klima uredjajem, a mesečna potrošnja struje od dve do pet hiljada din, kablovska 3400 din, čišćenje stepenista tromesečno 610din i održavanje zgrade 1200din. Odmah useljiv.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 119.000 €, 28,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 28m2 + terasa 7m2, 7/7, TA, lift, klima, ktv, interfon, internet Gvozdićeva ulica se prostire na blagoj padini od Bulevara kralja Aleksandra ka Ulici Vojislava Ilića, u kraju poznatom kao Lion. Miran kraj grada, kompletno infrastrukturno razvijen, dok blizina raznih prodavnica....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 220.000 €, 66,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan za prodaju Crveni krst Na Crvenom krstu, u ulici Tome Maksimovića za prodaju stan uknjižene površine 66m2. Stan se sastoji od: na donjem nivou kuhinje - trpezarijsko dnevnog boravka sa terasom i kupatila a na dornjem nivou je velika spavaća soba sa WC-om i ugradnim plakarima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 225.000 €, 84,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131362, III/V, klima, lift, terasa, uknjižen, podrum, ostava. LUX NASELJE - NOVI 84 m2 - 3 spavaće sobe. KOMPEKS LUX GRADNJE, dekorativan enterijer sa uskladjenim materijalima i bojama. 2 sanitarna čvora. LIFT, TERASA. Sav kvalitetan namestaj je u ceni. Izuzetan raspored....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 112.500 €, 27,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Lekino brdo, 0.5s, 27,08m2+ 52 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji, u parka Šumice. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 2.288 €, 143,00 m2 cca 16 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Poslovni prostor smešten u ulici koja je postala jedna od glavnih poslovnih zona Beograda, odlično povezan sa autoputem i starim gradskim jezgrom. Atraktivan i luksuzan prostor površine 143 m², izuzetno dobro pozicioniran i pogodan za različite poslovne delatnosti. Prostor se sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 35 m2 BULEVAR EVROPE ul.Dalmatinska, jednoiposoban nov namešten stan, 4 sprat, cg,klima, terasa, CENA mesečno 350 Evra + 350 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037, Bulevar Evrope - Dalmatinska - 35 m2 - 350 Evra IZ 39133 Agencija VENIS....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KRNJAČA, 450 €, 26,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo lokal u Borči na odličnoj lokaciji, nedaleko od Lidla i preko puta poznate picerije Picolo. trenutno je u radu. Postoji mogućnost nastavka delatnosti uz otkup opreme. Trenutno radi kao palačinkarnica. Mogućnost drugih delatnosti: frizer, pedikir, manikir, hrana za kućne ljubimce.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 490 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Cara Dušana, 3/12, cg, renoviran i kompletno namešten, depozit-Stvarna površina-40m2, ugovorna površina-37.00m2 Kompletno renoviran jednoiposoban stan u uredno održavanoj zgradi, orijentisan ka lepom i mirnom dvorištu bez buke, sunčan. Stan se sastoji od: predsoblja, dnevne sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan u novijoj zgradi u naselju Retenzija, u ulici Radnička, na odličnoj lokaciji između Zemunskog keja i centra Zemuna.Stan površine 55 m2 nalazi se na 1. spratu zgrade sa liftom i video nadzorom. Orijentisan je ka mirnoj dvorišnoj strani, veoma....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban stan u blizini Pravnog i Ekonomskog fakulteta. Površine je 70m2, nalazi se na III spratu stambene zgrade bez lifta. Struktura stana: ulazno hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Grejanje je centralno. Stan je lepo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u Durlanu, na odličnoj lokaciji. Površina stana je 40m2 i plus prelepa terasa od 45m2. Kompletno namešten, bez većih ulaganja. Grejanje i hladjenje je regulisano toplotnim pumpama, ali ima i inverter klima (kupljena pre 2 meseca, još uvek u garanciji). Sastoji se od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 500 €, 113,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je vrlo komforan troiposoban stan, na petom spratu nove zgrade sa liftom, preko puta marketa Beni. Stan je površine 113m2 i sastoji se iz hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, izlazom na jednu terasu, zatim tri spavaće sobe, od kojih dve imaju izlaz....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 39,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan jednoiposoban stan, površine 39m2, na visokom prizemlju, nove stambene zgrade. Zgrada je pozicionirana na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u samoj blizini Doma zdravlja, Delta planeta, Filozofskog fakulteta, na svega par minuta od svih bitnih dešavanja.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 450 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Paviljoni U parkovskom okruženju General Ždanove ulice, u Paviljonima, nalazi se ovaj jednosoban stan za izdavanje. Smešten je u mirnom i tihom delu ulice, bez buke, na petom spratu uredne i održavane zgrade sa liftom. U neposrednom okruženju su Institut za majku i dete,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 550 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namesten sredjen dvoiposoban, stan u najlepsem delu Banovog Brda u parku. U neposrenoj blizini se nalaze svi moguci infrastrukturni objekti neophodni za kvalitetan zivot za porodice sa decom, zaposlene parove, zbog blizine dve skole, 3 vrtica, doma zdravlja, opstinkse....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 550 €, 47,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan dvosoban stan/poslovni prostor površine 48m² na atraktivnoj lokaciji - ugao Bulevara oslobođenja i Braće Ribnikar. Nalazi na 6. spratu moderne novogradnje sa dva lifta. Stan je polunamešten i poseduje ugrađenu kuhinju, plakar, klima uređaj, terasu, centralno grejanje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 750 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U srcu Dorćola, renoviran, moderno namešten i kompletno opremljen dvosoban stan, površine 45 m² sa lođom i pripadajućem garažnom mestu u dvorištu zgrade novije izgradnje. Stan je pet-friendly, potpuno je namešten, savršeno funkcionalan i na odličnoj lokaciji, okružen svim sadržajima....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 106.000 €, 43,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju je potpuno opremljen stan površine 43 m², smešten u luksuznom kompleksu Royal Gardens na Zlatiboru. Lokacija je izuzetno atraktivna, u neposrednoj blizini centra, Dino parka i stadiona Švajcarija. Stan se nalazi na šestom spratu zgrade sa liftom i odlikuje se modernim i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.000 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep, osunčan i stilski opremljen dvosoban stan u Kumanovskoj ulici na Vračaru, u jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na šestom spratu uredno održavane zgrade i pruža izuzetan mir i privatnost, potpuno izolovan od gradske buke.Stan površine 56 m2 odlikuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 101.150 €, 40,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Moderan doiposoban stan u Mirijevu – odličan izbor za život ili investiciju Na prodaju funkcionalan i savremeno projektovan doiposoban stan površine 40 m², smešten u mirnom i traženom delu Mirijeva, u manjoj novoj stambenoj zgradi. Struktura stana: dnevna soba spavaća soba manja spavaća....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KOVILOVO, 450 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan uknjižene površine 47m2, a merene 58m2, u Borči u ulici Dunavske divizije. Stan se sastoji od ulazne zone, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, spavaće sobe, kupatila i dve terase. Dvostrano je orijentisan, nalazi se na četvrtom spratu zgrade koja se nalazi u blizini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.400 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 7913, I/II, klima, telefon, terasa, renoviran, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. Useljiv od 8. jula. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – Petrovaradin, Blok Vila, namešten trosoban stan 90m2 sa terasom Izdaje se prostran i namešten trosoban stan u Petrovaradinu, naselje Blok Vila, smešten u višeetažnoj kući na mirnoj i atraktivnoj lokaciji. Nekretnina je idealna za porodičan život ili dugoročno....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 68.949 €, 53,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je jednoiposoban stan na mirnoj lokaciji, idealan za sve koji žele privatnost, tišinu i kvalitetan život, a da su i dalje na dohvat svih važnih sadržaja. Stan je smešten u ušuškanom okruženju bogatom zelenilom, što pruža poseban osećaj mira i komfora. U neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 715.000 €, 132,00 m2 cca 5420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo veoma kvalitetan objekat u modernom arhitektonskom stilu, koji se nalazi u strogom centru grada. Realizovan je u urbanom skladu forme i gradskog života, sagrađen od najkvalitetnijih materijala koje market može da ponudi. Stanovi su veoma prostrani i glamurozni,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, luksuzno opremljen jednoiposoban stan površine 49 m², smešten u mirnoj ulici u neposrednoj blizini Delta Planeta i Doma zdravlja. Stan se nalazi u novoj zgradi sa liftom i do sada nije bio useljavan. Stan ima funkcionalan raspored i pruža visok nivo komfora.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 750 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran i svetao jednoiposoban stan u ulici Mike Alasa, u mirnom delu Dorćola, u neposrednoj blizini Kalemegdana i Dunavskog keja. Stan se nalazi na šestom spratu uredno održavane zgrade sa liftom i predstavlja odličan izbor za one koji žele mirnu lokaciju u samom centru....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 1.000 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, moderno opremljen dvosoban stan površine 60m2, smešten na petom spratu u stambeno-poslovnom kompleksu Green Residence. Raspored prostorija je pažljivo osmišljen i obuhvata predsoblje, prostranu i svetlu dnevnu sobu sa radnim kutkom, kuhinju sa trpezarijom, veliku....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEGALJICA, 1.600.000 €, 1600,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Kontakt: 066069699 Na prodaju potpuno nov, luksuzno opremljen poslovni objekat površine 1.600 m², smešten na uređenom placu od 19 ari, idealan za različite delatnosti: hotel, dom za stare, kliniku, edukativni centar, hostel, studentski dom, kancelarijski prostor sa smeštajem, wellness....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 450 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, nikad useljavan stan u novoj zgradi na Podbari. Opremljen je novom kuhinjom, idealan za stanare na duži period, ili kao poslovni prostor. Pogodan je za tih i miran život za jednu ili dve osobe, kancelarijski rad, administrativne poslove, kreativne delatnosti, konsultantske....

 
 
 
  Stan, VINIK, 92.000 €, 41,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderno dizajnirana stambeno-poslovna zgrada spratnosti 2Po+P+5 na Panteleju. Prodaje se jednoiposoban stan površine 40,60m2, koji se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada se gradi po najvišim standradima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 550 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan dvosoban stan površine 48m² na atraktivnoj lokaciji - ugao Bulevara oslobođenja i Braće Ribnikar. Nalazi na 6. spratu moderne novogradnje sa dva lifta. Stan je polunamešten i poseduje ugrađenu kuhinju, plakar, klima uređaj, terasu, centralno grejanje, kao i priključke....