• GoHome Professional
www.indomio.rs klima 80 m2 Oglasi objavljeni od po - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs klima 80 m2 Oglasi objavljeni od po - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs klima 80 m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "www.indomio.rs klima 80 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 352.000 €, 80,00 m2 cca 4400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119293, PR/VI, nov luks, u izgradnji, lokal. Kompleks je smešten u najmirnijem delu Zemuna, savršena lokacija za stanovanje sa odličnim saobraćajnim vezama i samo na 15 minuta šetnje do centra Zemuna. Jedinstvena lokacija sa koje se može stići gde god poželite u Beogradu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 359.000 €, 80,00 m2 cca 4490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126349, V/V, klima, lift, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, podrum, deljiv. UKNJIŽEN KAO DVA STANA DVA ULAZA DVA KUPATILA UKNJIŽEN NA 60M2 +TERASA PO PREMERU 80 M2 .PRODAJA ISKLJUČIVO OBA STANA ZAJEDNO. Više informacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 240.000 €, 80,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, kod Skupštine, Kosovska, 3.0, 80m2, IV/5, lift, CG, klima. Starogradnja. Uknjižen, odmah useljiv. Stan se nalazi u samom graskom jezgru Starog grada. Atraktivan je, pun svetla, funkcionalan ali i potpuno atipičan. Prostire se na dva nivoa što pruža mogućnost kreativnosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELI POTOK, 900 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

LUX namešten stan u naselju Medaković 2, u Beogradu. Stan je kompletno opremljen (mašina za pranje, mašina za sudove, frižider, TV, klima uređaj, kablovska, internet, telefon). U cenu izdavanja stana, uračunate sve mesečne režije - komunalije, bez dodatnih skrivenih troškova. Depozit....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 1.000 €, 80,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor, 3 prostorije, čajna kuhinja, kupatilo, dvostrano orijentisan, u perfektnom stanju. Klima, sanitarni čvor, više telefonskih linija. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep dvoiposoban stan u centru grada u neposrednoj blizini Pravnog fakulteta. Stan se nalazi na 6 spratu stambene zgrade bez lifta. Površine je 80m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe i komfornog kupatila. Grejanje je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 200.000 €, 80,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u prizemlju zgrade , sa galerijom, u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je po najsavremenijim standardima moderne gradnje, Po +Pr+G+3 gde će ceo lobi prostor biti u oblogama i enterijerski urađen a prednja strana....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2021.,

www.indomio.rs

Obilje dnevne svetlosti i bela boja na zidovima i plafonima čine da se dnevni boravak doslovno kupa u prirodnom svetlu. U dekoraciji boravka upotrebljena je i dekorativna opeka što prostoru daje moderan i jedinstven izgled. Centralno mesto čini raskošna ugaona garnitura sa klupskim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 189.000 €, 80,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 97419, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se 3.5 stan u Ćirpanovoj IV. sprat, lift, centralno grejanje.Svetao, duplex, dvorišno orijentisan. Donji nivo 52m2 ( predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, veliko kupatilo (kada), 1 spavaca soba, dve terase.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 800 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban namešten stan - Voždovac, Kostolačka (dve terase)Izdaje se prostran i potpuno namešten trosoban stan površine 80 m2 na Voždovcu, u Kostolačkoj ulici. Stan se nalazi na 11. spratu uredne stambene zgrade sa dva lifta (uključujući i teretni lift) i dvostrano je orijentisan,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs klima 80 m2 (627)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>