• GoHome Professional
www.indomio.rs klima 60 m2 1.sprat - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs klima 60 m2 1.sprat - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs klima 60 m2 1.sprat

  • Za upit "www.indomio.rs klima 60 m2 1.sprat" pronađeno 69 nekretnina - prosečna cena 1.949 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 257.550 €, 56,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderno opremljen, dvosoban stan u luksuznom kompleksu Pupinova palata, u samom centru Novog Sada, u neposrednoj blizini pešačke zone, keja, Dunavskog parka, restorana, prodavnica, škola i svih važnih sadržaja, na 1. spratu zgrade sa dva lifta, Raspored prostorija: – Svetla....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 170.000 €, 56,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan 56m Nova Detelinara J.Veselinovića Lokacija: Nova Detelinara (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Janka Veselinovića Sobnost: Dvoiposoban Kvadratura: 56m2 Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 255.000 €, 64,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Šumatovačka, 1/4, ta-Stvarna površina-64m2 , ugovorna površina-64.00m2, Prodaje se uknjižen 3.0 stan u Šumatovačkoj ulici, u mirnom i lepom delu Vračara. Veoma je svetao, dvostrano orijentisan i odlično je povezan sa svim delovima grada. U staju je TA grejanje, ugrađema je i klima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 154.000 €, 56,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan 56m u izgradnji Salajka TOP lokacija Lokacija: Salajka (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Salajka Sobnost: Dvoiposoban Kvadratura: 56m2 Stanje objekta: U izgradnji Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Parking, garaža Tekst....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 154.468 €, 64,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan funcionalan dvoiposoban stan na Paliluli, udaljena 10 minuta laganim hodom od Kalče. Nalazi se u na prvom spratu stambene zgrade koja ima lift i koja će biti izgradjena po navišim standardima gradnje. Stan je površine 63.83m2. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kupatila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 192.000 €, 64,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban 64m Novi Sad Liman IV useljiv, renoviran uknjizen TOP PONUDA Lokacija: Liman 4 (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Iva Andrića Sobnost: Dvoiposoban Kvadratura: 64m2 Stanje objekta: Starija gradnja Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije Terasa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 175.000 €, 56,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 56m2 plus lođa 1.5m2, 1/2, grejanje na struju, salonac, klima, interfon, internet, ktv, podrum. Kao nastavak Ruzveltove ulice, od spomen parka “Oslobodioci Beograda”, ka Višnjičkoj, prostire se ulica Mije Kovačevića. Predstavlja granicu između opština Zvezdara i Palilula. Ova....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 223.000 € na 212.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bežanija, 212.000 €, 56,00 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 223.000 €
17.04.2026 - 212.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Odličan 3.0 stan na Staroj Bežaniji (ugao Gandijeve i Zemunske ulice, u neposrednoj blizini Immo Centra). Mir, zelenilo, slobodan parking. • Savršena spratnost: Nalazi se na 1. spratu održavane četvorospratnice sa svetlim, staklenim ulazom. • Pametan raspored: Maksimalno iskorišćen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 121.000 €, 56,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja jako funkcionalnog 2,5sobnog sredjenog stana u naselju Stari Cerak sa delom dvorista i pripadajuce ostave u dovristu. U neposrednoj blizini se nalaze svi infrastrukturni objekti neophodni za kvalitetan zivot. Skola, vrtić, veliki broj trgovinskih radnji, širokog spektra delatnosti,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 182.500 €, 56,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan površine 55.41m² smešten na 1. spratu od 4 u modernoj zgradi u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Lekino brdo. Stan je izuzetne strukture – dve odvojene spavaće sobe, svetao dnevni boravak i praktično uklopljena kuhinja pružaju maksimalan komfor....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Nalazi se na prvom spratu nove stambene zgrade, na jednoj od najtraženijih lokacija u Nišu, u mirnom kraju nadomak gradskog parka Čair. Po strukturi je dvoiposoban: moderan dnevni boravak čine dnevna soba, kuhinja i trpezarija; svetao je i prostran, prijatne atmosfere i prelepo uređen.....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 107.415 €, 65,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Radijalac, prodaje se dvosoban stan u izgradnji površine 65.10kvm koji se nalazi na prvom spratu u zgradi sa liftom. Stan u svom sastavu poseduje: dve spavaće sobe, dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinju, hodnik, kupatilo i balkon. U stanovima se postavljaju izuzetne italijanske....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 800 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan od 62 m2 sa pogledom na Hram, strogi centar Vracara, I sprat, sa dve terase, centralnim grejanjem (radijatori), komplet renoviran i komplet opremljen. Odmah useljiv. Velika dnevna soba sa kuhinjom - klima uredjaj - ugradni elementi Gorenje. Velika spavaca soba sa pogledom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MAJUR, 570 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad Petrovaradin – Trosoban lux namešten stan 65m2 sa parking mestom, odlična lokacija Tekst oglasa: Izdavanje stanova Novi Sad – u ponudi trosoban luk namešten stan površine 65m2 u Petrovaradinu, odlična lokacija za miran i kvalitetan život. Ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 158.620 €, 55,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov stan od 55 m² (plus terasa 2 m²) u ulici Jovana Hranilovića, na odličnoj lokaciji kod Sajma u Novom Sadu. Stan se nalazi na prvom spratu novogradnje, u neposrednoj blizini železničke i autobuske stanice, škola, vrtića, pijace i velikih supermarketa (Lidl, Univerexport,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan u novijoj zgradi u naselju Retenzija, u ulici Radnička, na odličnoj lokaciji između Zemunskog keja i centra Zemuna.Stan površine 55 m2 nalazi se na 1. spratu zgrade sa liftom i video nadzorom. Orijentisan je ka mirnoj dvorišnoj strani, veoma....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.100 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno namešten dvosoban stan površine 55 m2 u Bloku 65, Novi Beograd. Stan se nalazi na 1. spratu od ukupno 9 i odmah je useljiv. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na terasu, spavaće sobe sa izlazom na terasu i kupatila. Potpuno je opremljen novom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 800 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan za izdavanje na prvom spratu stambene zgrade, u neposrednoj blizini Nemačke ambasade u ulici Kneza Miloša. Stan je pogodan kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor namenjen tihoj delatnosti (kozmetički salon, agencija, advokatska kancelarija i sl.). Stan gleda....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 430 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i prijatan dvosoban stan površine 65m², smešten na prvom spratu u ulici Pariske Komune, u zoni Sajma. Stan se nalazi u sredini zgrade, što obezbeđuje odličnu izolaciju – zimi je topao, dok je leti prijatno rashlađen zahvaljujući okruženju sa dosta zelenila. Struktura....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep i luksuzno opremljen dvoipooban stan u centru grada u neposrednoj blizini TC Kalča. Stan se nalazi na 1. spratu nove stambene zgrade sa liftom. Stan je površine 55m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom 2 spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 227.500 €, 65,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo lux trosoban dupleks u novogradnji na top lokaciji kod Olimpa. Nalazi se u prizemlju i prvom spratu. Ukupna površina stana iznosi 65 m2. Dokumentacija je uredna, moguća je kupovina na kredit. Navešćemo samo neke od karakteristika gradnje: - Rehau PVC šestokomorni prozori....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 151.410 €, 55,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renoviran dvoiposoban stan površine 55 m² na odličnoj lokaciji na Banatiću. Stan se nalazi na 1. spratu stambene zgrade i odlikuje se funkcionalnim rasporedom i dobrom osvetljenošću. Grejanje je centralno. Stan poseduje dve klima jedinice, ostavu i podrumsku prostoriju.....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 198.250 €, 65,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128740, I/VIII, klima, terasa, uknjižen, za renoviranje, stara gradnja. Na prodaju odličan komforan dvosoban stan od 65m² na Bulevaru Oslobođenja, prvi sprat. Stan je delimično renoviran. Okrenut je prema dvorištu. Odličan je za život a može i za poslovne svrhe. U blizini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan za izdavanje - Džona Kenedija, Novi Beograd (Blok 7a - Paviljoni)Cena: 700 eura mesečno Kvadratura: 55 m2 Struktura: dvosoban Sprat: 1 / 5 Grejanje: klima uređaj / ostalo Nameštenost: potpuno namešten, sa uređajima Useljivost: odmahLokacija: Beograd - Novi Beograd, Blok 7a (Paviljoni),....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Jajinci, 550 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Kod Paunovog brega , na Banjici u ponudi je stan u novogradnji kompletno namešten . Prvi put se iznajmljuje,sve stvari su nekorišćene,nove. Iako se stan nalazi na visokom prizemlju,po visini je kao da ste na prvom spratu. Od prostorija ima predsoblje iz koga se ulazi u sve ostale....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 193.700 €, 65,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je komforan dvosoban stan površine 65 m², smešten u neposrednoj blizini Betanije, centra grada i kompletne gradske infrastrukture. Stan se nalazi na prvom spratu kvalitetne starije gradnje sa liftom, što ga čini praktičnim i lako dostupnim za svakodnevni život. Stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 530 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

VOJVODE STEPE, VOŽDOVAC – DVOSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi namešten i veoma funkcionalan dvosoban stan površine 55m² na odličnoj lokaciji na Voždovcu, u blizini Autokomande i Bulevara oslobođenja. Stan se nalazi u mirnom kraju, na prvom spratu (visoko....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-69 (od ukupno 69)

<< <1 2> >>