• GoHome Professional
www.indomio.rs jacuzzi parking 220 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs jacuzzi parking 220 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs jacuzzi parking 220 m2 pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs jacuzzi parking 220 m2 pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 1.100.000 € na 1.049.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Hotel, BEOGRAD, 1.049.000 €, 220,00 m2 cca 4770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.100.000 €
01.05.2026 - 1.049.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Eksluzivno u agenciji ZidArt SPA hotel na Vračaru, u radu Prodaje se objekat ili biznis Uknjiženo, opremljeno lux opremom Šest smeštajnih jedinica različite površine SPA zona Recepcija Dva parking mesta na ulici ispred objekta. Mogućnost zakupa garažnih mesta u zgradi (opciono) Posao....

 
 
 
 
-21%

Promena cene sa 4.439 € na 3.521 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 3.521 €, 217,00 m2 cca 16 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 4.439 €
03.05.2026 - 3.521 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor274 m na na Novom Beogradu, blizina Airport City, moderna zgrada, garaža, parking i fleksibilan raspored. Poslovni prostor za izdavanje ukupne površine274mnalazi se u poslovnom delu Novog Beograda, u neposrednoj blizini Airport City kompleksa i glavnih saobraćajnica....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 1.780 € na 1.690 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Kluz, 1.690 €, 217,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.10.2025 - 3.200 €
03.12.2025 - 2.200 €
12.12.2025 - 1.980 €
30.01.2026 - 1.780 €
06.03.2026 - 1.690 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Predivna postpuno namestena kuca u slepom tihom delu ulice preko puta sume, deljiva u tri nivoa. Idealna kako za stanovanje tako i za poslovni prostor. Bazen, sauna, pet kupatila, dve kuhinje plus letnja kuhinja i dve velike ostave, garaza plus dva natkrivena parking mesta, velike....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 460.000 € na 420.000 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Trošarina, 420.000 €, 220,00 m2 cca 1910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 460.000 €
12.04.2026 - 420.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U zagrljaju Avale, na svega 20 minuta vožnje od gradske vreve, nalazi se dom koji odiše mirom, toplinom i karakterom — kuća koja nije samo građena, već stvarana s ljubavlju. Okružena zelenilom, u tihoj i diskretnoj ulici, ova šarmantna kuća na ravnom placu od 7,6 ari pruža retku ravnotežu....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 2.000 € na 1.900 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 1.900 €, 220,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 2.000 €
26.04.2026 - 1.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan u vili sa bazenom u elitnom delu SenjakaIzdaje se luksuzan stan površine 220 m2, smešten na drugom spratu novogradnje u elitnom delu Senjaka. Nalazi se u mirnoj slepoj ulici okruženoj zelenilom i ekskluzivnim vilama, što dodatno doprinosi prestižnoj i intimnoj atmosferi.Zgrada....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 210.000 € na 195.000 € dana 09.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KOVILOVO, 195.000 €, 215,00 m2 cca 910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.12.2025 - 164.000 €
19.01.2026 - 200.000 €
21.01.2026 - 210.000 €
09.03.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća na odličnoj lokaciji u blizini centra Borče. U prizemlju 3.0 stan sa 2 spavaće sobe,kuhinjom, trpezarijom, dnevnom sobom i stanom u potkrovlju dvosoban po strukturi sa kosinama. Grejanje je TA. Kuća ima parking mesto u dvorištu. U neposrednoj blizini se nalaze banka,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 260.000 € na 239.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SREMČICA, 239.000 €, 229,00 m2 cca 1040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.09.2025 - 260.000 €
22.04.2026 - 239.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.indomio.rs

Čukarica, Sremčica - Leposavićka kuća, 229m2 (dve terase 21m2), SUT+PR+I, CG, telefon, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 746m2 U ponudi kuća sa tri stana korisne površine 208m2, koja se nalazi na placu površine 7.5 ari. Trenutno je kuća na tri nivoa SUT+PR+I.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 950.000 € na 899.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 899.000 €, 210,00 m2 cca 4280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.06.2025 - 850.000 €
30.07.2025 - 950.000 €
10.04.2026 - 899.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude lux stan u prizemlju nove zgrade. Dva dnevna boravka, u okviru jednog kuhinja, trpezarija, izlaz u baštu. Poseduje 4 spavaće sobe, 3 kupatila, ostavu. Iz stana se u istom nivou ulazi u garažu - gde stan ima dva perking mesta i veliku ostavu (za bicikl,....

 
 
 
 
-33%

Promena cene sa 3.000 € na 2.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, 2.000 €, 230,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 3.000 €
24.04.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

IZDAJE SE komplet nova namestena kuća na Fruškoj gori, na Popovici Pr+2+garden terasa, povrsine 230m , četiri spavace sobe, velika dnevna soba, tri kupatila, dve terase, od toga jedna krovna od 30m, sa pogledom na Novi Sad i Tvrdjavu +velike zelena terasa u prizemlju ispred dnevnog....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 150.000 € na 140.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BATAJNICA, 140.000 €, 210,00 m2 cca 670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 150.000 €
08.05.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižena, lepo očuvana porodična kuća površine 210 m², sa uređenim dvorištem od 4 ara, u mirnom delu Batajnice. Kuća je građena dobro održavana, sa mogućnošću podele na dve potpuno odvojene stambene jedinice po vertikali, što je čini idealnom kako za jednu veću, tako i....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs parking 220 m2 pala cena (30)
  • www.indomio.rs jacuzzi parking 220 m2 (5)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>