• GoHome Professional
www.indomio.rs jacuzzi parking 220 m2 Zadnjih 7 da - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs jacuzzi parking 220 m2 Zadnjih 7 da - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs jacuzzi parking 220 m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs jacuzzi parking 220 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 395.000 €, 217,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na izuzetnoj lokaciji Banjice, u neposrednoj blizini Paunove ulice, u mirnom i tihom okruženju, nalazi se ovaj komforan, renoviran duplex od 217m2. Smešten je u zgradi koja je uredna i održavana. Infrastruktura je kompletna, u neposrednoj blizini su svi neophodni sadržaji za ugodan....

 
 
 
  Kuća, MEDOŠEVAC, 195.000 €, 228,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u naselju Ratko Jović(NR. Jović)Prodaje se kuća u naselju Ratko Jović na placu od 4,5ari, koja se sastoji od prizemlja i potkrovlja. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, WC i kupatilo,dve spavaće sobe, trpezarija, kuhinja, dnevna soba i još jedna soba sa izlazom na....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 3.800 €, 210,00 m2 cca 18 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo potpuno renoviran i pripremljen prostor za uslužnu delatnost. Prostor je u potpunosti renoviran, pocevsi od instalacija (elektro, vodovod I drugo) do kompletnih gradjevinskih radova na uredjenju a pripremljen je za restoran (posedujemo projekat rekonstrukcije). U papirima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 2.500 €, 220,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prazan stan na tri nivoa bsa upotrebom dvorista.3 mokra cvora ,2 parking mesta. Kontakt Sandra 064/6860779 Obaveštenje:Nakon realizacije zakupa, zakupac je dužan da agenciji isplati proviziju u iznosu od 50% najveće pojedinačne mesečne zakupnine, koja se naplaćuje jednokratno.....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, 1.000 €, 220,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 00571 HOUSE NS – Petrovaradin – Okrugićeva zasebna kuća – za stanovanje ili poslovni prostor 220m2 Pomoćni objekat na raspolaganju Bazen Veliko dvorište 3 parking mesta Mesečna cena zakupa: 1000 e + depozit Agencijska provizija - 50 % od dogovorenog iznosa 1.mesečne zakupnine.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 862.500 €, 230,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

POSLOVNI PROSTOR NA LUX LOKACIJI - ELIXIR GARDEN – CENTAR NOVOG BEOGRADA! Kontakt: +381668091211 Lokacija: Beograd, Novi Beograd, kompleks Elixir Garden Površina: 230 m² Struktura: Poslovni prostor koji čini: - kancelarijski deo; - tri toaleta; - dve terase; Postoji mogućnost kupovine....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Senjak, 2.000 €, 210,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostor na tri nivoa .3 mokra cvora ,3 parking mesta. Kontakt Sandra 064/6860779 Obaveštenje:Nakon realizacije zakupa, zakupac je dužan da agenciji isplati proviziju u iznosu od 50% najveće pojedinačne mesečne zakupnine, koja se naplaćuje jednokratno. jednokratno po realizaciji....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 2.200 €, 202,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

- Izdaje se lokal u prometnoj ulici na Novoj Detelinari - Površina lokala iznosi 202m2 + 30m2 magacinskog prostora u sklopu lokala - Useljivo od 15-og Avgusta - Parking mesta ispred lokala - Jačina struje iznosi 34kW Cena zakupa iznosi 2200e + depozit + posrednička naknada u iznosu....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BELE VODE, 2.800 €, 200,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je lokal u novoj zgradi na Čukarici, u naselju Žarkovo, u Beogradu. Lokal je površine 200 m² i nalazi se u prizemlju, što ga čini pogodnim za različite poslovne namene. Prostor ima veliki izlog, što obezbeđuje dobru vidljivost i dodatnu atraktivnost za poslovanje. Takođe,....