• GoHome Professional
www.indomio.rs jacuzzi parking 200 m2 Zadnjih 14 d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs jacuzzi parking 200 m2 Zadnjih 14 d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs jacuzzi parking 200 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs jacuzzi parking 200 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 3.100 €, 200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se ekskluzivan petosoban stan površine 200 m2 u jednom od najprestižnijih i najmirnijih delova Beograda - na Senjaku. Stan se nalazi u luksuznom novom kompleksu sa svega četiri stambene jedinice, što budućim zakupcima pruža maksimalnu privatnost, sigurnost i komfor.Stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 2.200 €, 202,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

- Izdaje se lokal u prometnoj ulici na Novoj Detelinari - Površina lokala iznosi 202m2 + 30m2 magacinskog prostora u sklopu lokala - Useljivo od 15-og Avgusta - Parking mesta ispred lokala - Jačina struje iznosi 34kW Cena zakupa iznosi 2200e + depozit + posrednička naknada u iznosu....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 184.536 €, 203,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su stanovi u izgradnji na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, u Glavnoj ulici. Projekat realizuje pouzdan i renomiran investitor sa prepoznatljivim kvalitetom gradnje i pažljivo osmišljenim konceptom modernog stanovanja. Objekat se izdvaja modernom arhitekturom, kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 510.000 €, 200,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Grčića Milenka, 3/4, cg, uknjižen- Stvarna površina-200m2 , ugovorna površina-194.25m2, U prilici smo da vam ponudimo luksuzan dupleks u najlepšem delu Lekinog brda. Zgrada je novije gradnje, useljena 2014,godine. Građena je po najvišim standardima gradnje. Dupleks se prostire na....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BELE VODE, 2.800 €, 200,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je lokal u novoj zgradi na Čukarici, u naselju Žarkovo, u Beogradu. Lokal je površine 200 m² i nalazi se u prizemlju, što ga čini pogodnim za različite poslovne namene. Prostor ima veliki izlog, što obezbeđuje dobru vidljivost i dodatnu atraktivnost za poslovanje. Takođe,....

 
 
 
  Kuća, GOLUBAC, 53.000 €, 208,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stambeno-poslovni objekat od 208m2 u Vincima do Dunava na placu od 206m2 prizemlje lokali+ parking stambeni prostor na spratu podeljen u 4 apartmana sa dva kupatila cena 70.000eur ZA VISE INFO POZOVITE 065 644 97 67 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 320.000 €, 191,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Mihaila Bulgakova, vpr/4, cg, uknjižen, novo, hitna prodaja,-Odličan stan za svaku preporuku 3 parking mesta. Podrum 35m2. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Lion, 850.000 €, 210,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs