• GoHome Professional
www.indomio.rs jacuzzi do 110000 eura barem 160 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs jacuzzi do 110000 eura barem 160 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs jacuzzi do 110000 eura barem 160 m2

  • Za upit "www.indomio.rs jacuzzi do 110000 eura barem 160 m2" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 11 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • centralno grejanje
    • 1.sprat
    • polunamešten
    • kablovska
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Kuća, KAMENICA, 2.000 €, 181,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Želite dom na prelepoj lokaciji okruženoj zelenilom i sa pogledom na obronke Fruške Gore i Grada u podnožiju. Nudimo vam možda najkvalitetniji stan koji se može kvalifikovati kao kuća zbog svog pristupa, samostalnosti, dvorišta i okruženja. Na raspolaganju vam je 181m2 životnog prostora....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 2.200 €, 191,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan, potpuno opremljen stan na dva nivoa u centru grada, sa mogućnošću zakupa garaže. ✔ Odlično organizovan prostor ✔ 2 luksuzno renovirana kupatila (jacuzzi) ✔ Kamin u dnevnoj sobi ✔ Potpuno opremljena kuhinja ✔ Terase sa prelepim pogledom ✔ Klime ✔ Kablovska TV ✔ Pripadajući....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MAJUR, 1.000 €, 200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se petosoban stan na Petrovaradinu. Stan je sastoji od 4 spavace sobe, veliki i prostran dnevni boravak, trpezarija. Stan poseduje 3 terase, dva kupatila od kojeg jedno ima jakuzzi kadu. Postoji mogucnost zakupa prostora sa bazenom i saunom, u tom slucaju kontaktirati nas za....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs jacuzzi do 110000 eura barem 160 m2'
3.500 €
1.100 €
2.500 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 1.700 €, 166,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Stan 166m2, na trećem spratu, zgrada sa liftom i obezbeđenje. Stan je iz 2008 godine, Savski Venac, Resavska. Po strukturi Stan ima 2 spavaće sobe jednu master sa svojim kupatilom, ima još jedno veliko kupatilo sa jacuzzi kadom i saunom, tuš kabinom i gostinjski toalet u kome je vešeraj.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 3.600 €, 180,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 82127, IV/VI, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, garaza, ostava. U ponudi za izdavanje je moderan i vrlo luksuzno opremljen stan na fantastičnoj lokaciji, nadomak Kalenić pijace.Stan se prostire na 180m², čine ga prostrani dnevni boravak povezan....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 3.000 €, 215,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.indomio.rs

Visoki kvalitet gradnje, luksuzno opremljena kuca od 215m2, 3 nivoa, garaza za 2 automobila, 4 spavace sobe, 4 kupatila sa podnim grejanjem, jacuzzi kada, 2 kuhinje, 2 dnevna boravka, radna soba, perionica, ostava, kotlarnica-grejanje na gas i na struju, 2tel. linije, video nadzor,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 2.500 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Izdaje se 3.5-150kv, lux, u Oazi, bazen, teretana, jacuzzi, 2 kupatila i 1wc, garaza, namesten, klima, obezbedjenje 24h. Za vise informacija pozvati na 0631422642 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 2.300 €, 148,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2025.,

www.indomio.rs

Savski venac, Dedinje - Velisava Vulovića 3.0, 148m2, terasa, 1/2, GAS, telefon, interfon, parking, garaža Luksuzan stan, vrhunskog kvaliteta i dizajna. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, dva kupatila sa jacuzzi kadama, ostave od 12m2 i velike....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 2.300 €, 148,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 79902, I/II, klima, francuski balkon, salonski, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaža(2), dvorište/bašta, ostava, stambena zgrada. Predstavljamo vam fantastičnu nekretninu iz ponude za izdavanje, izuzetno komforan i prostran stan u zgradi sa bazenom i pravom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 1.300 €, 146,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se 4.5 stan u srcu Dorćola, na tri minuta hoda od 25. maja, pet minuta od Kalemegdana. Pet soba (tri spavaće od kojih jedna masterbedroom sa svojim garderoberom i kupatilom), Eurosalon kuhinja sa Ariston belom tehnikom, gostinski WC sa mašinama za pranje i sušenje veša, jedno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Jajinci, 2.500 €, 270,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA VILA ZA IZDAVANJE | 270 m² | PRIVATNI MIR U ZELENILU Ukoliko tražite prostor koji nudi više od kvadrata – ova luksuzna vila od ~270m² predstavlja savršen spoj elegancije, komfora i privatnosti. Smeštena u tihom, zelenilom okruženom kraju, ova nekretnina pruža osećaj izdvojenosti,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 3.000 €, 270,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.07.2024.,

www.indomio.rs

Ulaz u penthaus se nalazi na poslednjem spratu zgrade. Zauzima površinu sedmog i osmog sprata. Stan zauzima celu površinu lamele zgrade trostrano je orijentisan a pogled sa krova je potpuno otvoren. Dizajniran je sa luksuznim i praktičnim elementima koji će pružiti maksimalnu udobnost....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 3.500 €, 320,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Lux kuća u odličnom stanju se nalazi u veoma mirnom i bezbednom elitnom kraju grada blizu Belog Dvora. Okružena je zelenilom i nadomak je ambasada, elitnih restorana i privatnih škola. Kuća se prostire na ukupno 320 m2 rasporedjenih na sledeći nacin: Nivo -1: Garaža sa dva garažna....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 4.500 € na 4.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 4.000 €, 392,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 4.500 €
29.03.2026 - 4.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo izuzetan penthause smešten u zgradi novije gradnje, sa prelepim pogledom na Neimarski park dobijem spajanjem dva stana na spratu. Ukupna površina od 192 m² (97 i 95 m²) obuhvata prostrani dnevni boravak sa spektakularnom terasom, u okviru koje je integrisana kuhinja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 3.900 €, 397,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Predstavljamo luksuzan, po strukturi šestosoban stan namešten novim, modernim nameštajem visokog kvaliteta. Ovaj stambeni prostor pored svog ekskluzivnog uređenja pozicioniran je na jednoj od najatraktivnijih lokacija za stanovanje, u zgradi modernog....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, 3.500 €, 400,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo reprezentativnu kucu na Vozdovcu povrsine 400m2 sa dvoristem od 750m2 na dve etae. Kuca je u potpunosti namestena i opremljena savremenim namestajem i belom tehnikom. Izuzetno lep i prostran dnevni boravak i potpuno opremljena kuhinja za 12 osoba u cijem....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 2.700 €, 690,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2024.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Telep. Izdavanje u svrhe poslovnog prostora. Veoma komforna, nova kuća površine 690m2 u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla, u mirnoj ulici bez saobraćajne gužve i buke. Ovaj prostor sa ukupno 18 kancelarija je organizovan u sledećih sedam etaža: podrum, prizemlje,....