• GoHome Professional
www.indomio.rs jacuzzi 200 m2 opremljen Zadnjih 14 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs jacuzzi 200 m2 opremljen Zadnjih 14 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs jacuzzi 200 m2 opremljen Zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs jacuzzi 200 m2 opremljen zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Terazije, 698.000 €, 204,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzna kuća sa dvorištem u srcu grada – Gornji Dorćol, kod Prirodno Matematičkog Fakulteta, spratnosti Sut+PR+I Imamo izuzetnu priliku da vam ponudimo luksuznu kuću sa dvorištem, na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Gornjem Dorćolu, svega 3 minuta hoda od Knez Mihailove....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 2.000 €, 205,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se reprezentativan poslovni prostor u Zmaj-Jovinoj ulici, u samom centru grada, na jednoj od najatraktivnijih poslovnih lokacija. Prostor se nalazi na 4/5 spratu zgrade sa liftom i centralnim grejanjem, ukupne površine 205m², po strukturi četvorosoban. Poslovni prostor je funkcionalnog....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, STARA PAZOVA, 1.000 €, 209,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U Staroj Pazovi, na glavnom putu, izdaje se poslovni prostor koji se koristi za svrhu automehani��arske radnje. Prostor je opremljen tako da bi bio idealan ako bi se budu��i zakupac nastavio baviti tom delatno����u. Za sve druge delatnosti bilo bi potrebno redefinisati i prilagoditi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 3.100 €, 200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se ekskluzivan petosoban stan površine 200 m2 u jednom od najprestižnijih i najmirnijih delova Beograda - na Senjaku. Stan se nalazi u luksuznom novom kompleksu sa svega četiri stambene jedinice, što budućim zakupcima pruža maksimalnu privatnost, sigurnost i komfor.Stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dedinje, 3.264 €, 204,00 m2 cca 16 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Beli Dvor, poslovni prostor u novoj zgradi. Obračunska površina prostora je 204m2 (195m2 + 5% Add factor) Prostorije: open space+1 velika kancelarija+2 manje kancelarije+ulazni prijemni deo+opremljena kuhinja+mokri čvor+opremljena server soba. Prostor je opremljen kancelarijskim nameštajem.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 634.900 €, 187,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Gospodara Vu��i��a, 4/4, uknji��en-Stvarna povr��ina-187m2 , ugovorna povr��ina-187.00m2, Prodaje se uklji��en lux 6.0 stan od 187m2 u najlep��em delu ulice Gospodara Vu��i��a.Veoma je svetao, ��etvorostrano orijentisan sa pogledom na Hram Svetog Save i Avalu, i odli��no je povezan....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Altina, 2.500 €, 214,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostrana četvorosobna kuća u mirnoj ulici na Altini. Plac na kome se nalazi kuća izlazi na dve ulice i praktično ima 2 dvorišta. Kuća se sastoji iz 3 etaže: prizemlje podrum i sprat. Oba dvorišta su lepo uređena i ima dovoljno mesta za parkiranja više automobila. U prizemlju....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 200 m2 opremljen zadnjih 14 dana (12)
  • www.indomio.rs jacuzzi opremljen zadnjih 14 dana (2)
  • www.indomio.rs jacuzzi 200 m2 opremljen (9)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.