• GoHome Professional
www.indomio.rs jacuzzi 180 m2 što skuplji Zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs jacuzzi 180 m2 što skuplji Zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs jacuzzi 180 m2 što skuplji Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs jacuzzi 180 m2 što skuplji zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 690.000 €, 171,00 m2 cca 4040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Savski venac, Beograđanka - Dobrinjska apartmani, 171m2 + 60m2 pomoćne prostorije, PR/7, CG, klima, internet, KATV, interfon, video nadzor U samom centru grada, prodaje se pet renoviranih i luksuzno opremljenih apartmana. Apartmani funkcionišu kao "stan na dan" sa odličnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 625.000 €, 175,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi jedinstven penthouse na atraktivnoj lokaciji na Voždovcu, namenjen kupcima koji traže luksuzan životni prostor, privatnost i vrhunski komfor. Stan površine 175m² nalazi se u kvalitetnoj i moderno projektovanoj zgradi na V spratu i jedini je stan na spratu. Odlikuje se izuzetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 449.000 €, 181,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prostran dupleks od 115,6 m2+65.41m2 u Beogradu, na Zvezdari, u Mirijevu, na 4. i 5. spratu zgrade od 5 spratova. Stan je uknjižen, što predstavlja dodatnu sigurnost pri kupovini. Lokacija je veoma pogodna za porodičan život, jer pruža mirnije okruženje, a istovremeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 399.000 €, 176,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se atraktivan i moderan četvorosoban stan na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Zvezdara Teatra na opštini Zvezdara. Stan se nalazi u novijoj zgradi, na četvrtom spratu, sa liftom koji vodi direktno u stan, što pruža dodatni komfor i privatnost. Dodatna pogodnost je....

 
 
 
  Kuća, POPOVAC, 206.000 €, 179,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u naselju Crveni Krst u Nišu(Crveni Krst)Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Crveni Krst u Nišu na placu od 2,5ara. Sastoji se od PO+PR+1, u osnovi 80kvm.1.PODRUM-dve prostorije, u jednoj se nalazi kotao na pelet i centralni bojler koji je povezan na kotao i solarne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 170.000 €, 167,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajem petosoban stan kod parkića Svetog Save u Nišu(Bulevar Nemanjića)(Stan - Troiposobna Struktura)Prodaje se petosoban stan kod parkića Svetog Save uknjižene površine 122kvm a ukupne 167kvm. Stan je triplex i nalazi se na IV, V, i VI spratu zgrade. Na prvoj etaži se nalazi ulazni....

 
 
 
  Kuća, ŠABAC, 100.000 €, 188,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostrana porodična kuća organizovana na dva nivoa, koncipirana kao dve potpuno nezavisne stambene jedinice, idealna za veću porodicu, zajednički život više generacija ili kombinaciju stanovanja i izdavanja. Po svojoj funkcionalnosti, kuća je uređena kao dva komforna trosobna....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 77.250 €, 178,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi! Prodaje se odlična salonska kuća pored samog kanala i lepe šumice. kuća je salonskog tipa gradnje, visina plafona je 3,10m. Kuća ima veliku dnevnu sobu, hodnik, veliku sobu, a koja se može pregraditi napraviti dve manje spavaće. Zatim ima veliku kuhinju sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 70.000 €, 170,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Radničkom naselju površine 170m2. Prizemlje kuće je portpuno renovirano i prodaje se po sisitemu “ključ u ruke”. Prizemlje se sastoji od ulaznog godnika, posebnog kupatila i mokrog čvora, takođe ima dnevnu sobu, kuhinju, tri spavaće sobe i terasu. Na podu je parket,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 3.000 €, 180,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan, luksuzno namešten stan na Vračaru, u delu Hram Sv. Save, predstavlja idealan izbor za udoban i kvalitetan život u Beogradu. Stan je površine 180 m², strukture 4.0, i nalazi se na prvom spratu zgrade sa ukupno četiri sprata. Posebnu vrednost daje koncept zgrade sa jednim....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 180 m2 što skuplji zadnjih 7 dana (22)
  • www.indomio.rs jacuzzi što skuplji zadnjih 7 dana (1)
  • www.indomio.rs jacuzzi 180 m2 što skuplji (8)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)