• GoHome Professional
www.indomio.rs jacuzzi 170 m2 opremljen porasla ce - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs jacuzzi 170 m2 opremljen porasla ce - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs jacuzzi 170 m2 opremljen porasla cena

  • Za upit "www.indomio.rs jacuzzi 170 m2 opremljen porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+8%

Promena cene sa 1.200 € na 1.300 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Adice, 1.300 €, 160,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.02.2025 - 1.500 €
25.04.2025 - 1.300 €
03.08.2025 - 1.100 €
24.10.2025 - 1.200 €
05.04.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.09.2022.,

www.indomio.rs

Novo u ponudi samo kod nas Lux kuca u mirnom delu Novog sada nadomak Dunava,kompletno opremljena i renovirana. Sa prelepom terasom i pogledom na dvorište. Površina placa 5,74ara. Kvadratura kuce 160m2. Za vise informacija pozovite Gold nekretnine. 0668442277 Reg.posrednika br.1039....

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 750.000 € na 900.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 900.000 €, 180,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 750.000 €
03.05.2026 - 900.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam izuzetno moderan i prostoran stan sa četiri sobe u najelitnijem delu Beograda – Dedinju. Ovaj savremeno dizajniran stan nudi sve što vam je potrebno za luksuzan i udoban život. Nalazi se u prestižnom naselju Dedinje, koje je poznato po svojoj mirnoj atmosferi i zelenim....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 370.000 € na 390.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 390.000 €, 157,00 m2 cca 2480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 370.000 €
03.05.2026 - 390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan penthouse kod Đerma, u mirnoj, jednosmernoj ulici, nadomak Zvezdara teatra. Na dva nivoa, odlično organizovan prostor. Prvi nivo je uređen kao open space-dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, kupatilo, terasa i balkon. Na drugom nivou je spavaći blok koji čine dve sobe, garderober....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 780.000 € na 850.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BATAJNICA, 850.000 €, 168,00 m2 cca 5060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 780.000 €
06.03.2026 - 850.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

U Batajnici, u ulici Stevana Dubajića, prodaje se razrađena picerija. Objekat čine centralni prostor sa kuhinjom površine 168m2, letnja bašta površine 100m2, dva magacina površine 45m2, manja ostava, muško/ženski toalet za goste, kao i odvojeni toalet za osoblje. Objektu se pristupa....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 380.000 € na 450.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Golf Naselje, 450.000 €, 165,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 380.000 €
03.05.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se ekskluzivan kafić na atraktivnoj lokaciji na Banovom Brdu. Ovaj lokal predstavlja odličnu poslovnu priliku za sve koji žele odmah da preuzmu razrađen posao u jednom od najpoželjnijih beogradskih krajeva. Detalji o lokalu: - Površina: Kafić se prostire na dva nivoa, pružajući....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 105.000 € na 125.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SUBOTICA, 125.000 €, 184,00 m2 cca 680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 150.000 €
21.01.2026 - 105.000 €
20.02.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se stambena kuca u naselju Gat u blizini centra Subotice površine 184 m2 sa pomoćnom zgradom od 120 m2, u kojoj su opremljene sobe za stanovanje, na zajedničkoj parceli od 509 m2. Velika kuća ima četiri sobe, kuhinju sa trpezarijom i kupatilo sa tušem, manja kuća ima osam....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 170 m2 opremljen porasla cena (7)
  • www.indomio.rs jacuzzi 170 m2 opremljen (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>