• GoHome Professional
www.indomio.rs jacuzzi što veći porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs jacuzzi što veći porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs jacuzzi što veći porasla cena

  • Za upit "www.indomio.rs jacuzzi što veći porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+6%

Promena cene sa 135.000 € na 143.000 € dana 18.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 143.000 €, 43,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 138.380 €
04.02.2026 - 135.000 €
18.02.2026 - 143.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju svetao i dvorišno orijentisan dvosoban stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, Nova Detelinara, . Stan je funkcionalan, topao i prijatan, smešten u mirnoj i kvalitetno građenoj zgradi sa dobrom izolacijom i urednim održavanjem. Dvorišna orijentacija obezbeđuje mir, tišinu....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 280.000 € na 299.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, LAJKOVAC, 299.000 €, 80000,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 280.000 €
03.05.2026 - 299.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

U selu Jabučje kod Lajkovca prodajemo poljoprivredno zemljište od 8 hektara. Na zemljištu su magacini i pomoćni objekti koji su upisani u katastar u ukupnoj površini od 1449m2. Tri objekta su u odličnom stanju. Zemljište se nalazi u centru sela Jabučja i ima ulaz sa dve ulice koje....

 
 
 
 
+29%

Promena cene sa 70.000 € na 90.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SOPOT, 90.000 €, 25814,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.09.2024 - 70.000 €
20.02.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2024.,

www.indomio.rs

Sopot, Stojnik - Banjički put plac, 258.14 ari, poljoprivredno zemljište, objekat na parceli 60m2, struja Između Avale i Kosmaja, na nadmorskoj visini od 300 metara, a na sat vremena vožnje od Beograda, nalazi se seosko imanje u mestu Stojnik. U blizini vikend naselja, a na 300 metara....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 1.700.000 € na 2.000.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BEOGRAD, 2.000.000 €, 16750,00 m2 cca 120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 1.700.000 €
13.05.2026 - 2.000.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Surčin, Dobanovci u sklopu industrijske zone - centralni deo prodajemo građevinsko zemljište koje se sastoji od dve katastarske parcele 10 960m2 + 5 790m2 - ukupne površine 16 750m2 koje su međusobno povezane. Zemljište izlazi na dve asfaltirane ulice. Front prema glavnoj ulici je....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 1.800.000 € na 2.070.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, KRAGUJEVAC, 2.070.000 €, 13800,00 m2 cca 150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 1.800.000 €
08.03.2026 - 2.070.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2023.,

www.indomio.rs

Plac se nalazi u industrijskoj zoni " Petrovačka magistrala" na ulazu u Kragujevac. Širina fronta je 50m. Indeks zauzetosti 60%. Visinska regulacija p+4. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
 
+47%

Promena cene sa 122.400 € na 180.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SOPOT, 180.000 €, 12000,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.05.2025 - 122.400 €
01.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Beograd, Avala, 1 hektar i 2 ara (10.200m2), zemljište u građevinskom području, u blizini centra naselja Popović, odličan položaj, otvoren pogled.Kompletna infrastruktura na samom ulazu na plac, Odlična povezanost sa Avalskim putem i auto-putem. .

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 299.000 € na 399.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, IRIG, 399.000 €, 11984,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 299.000 €
15.05.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo odlično građevinsko zemljište u Irigu, na ekskluzivnoj lokaciji u blizini nove vinarije . Do parcela će uskoro biti asfaltiran put koji će povezati Fruškogorski koridor i Vrdnik i to čak direktno uz jednu od parcela. Ova nekretnina je sačinjena od ukupno četiri parcele koje....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 499.900 € na 569.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, VELIKA MOŠTANICA, 569.000 €, 11000,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 549.900 €
13.07.2025 - 499.900 €
05.04.2026 - 569.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2024.,

www.indomio.rs

U Makišu , u blizini restorana Mika Alas , odmah pored puta , imamo u ponudi savršen plac pravilnog oblika, površine hektar I devet ari . Plac ima odličan pristup i za šlepere i za kamione , kao i svu potrebnu infrastrukturu u blizini . U blizini su druge hale . Odličan za gradnju....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 260.000 € na 270.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, PEĆINCI, 270.000 €, 11000,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 260.000 €
17.05.2026 - 270.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132308, uknjižen, njiva. Na prodaju njiva II klase površine 110 ari, pravilnog kockastog oblika, zemljiste u građevinskom području. Plac se nalazi na izuzetno atraktivnoj lokaciji, u blizini autoputa i naplatne rampe (oko 500 m), sa odličnim prilazom iz sela, sa zaobilaznice....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 725.620 € na 787.816 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BOLJEVCI, 787.816 €, 10366,00 m2 cca 80 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.01.2026 - 725.620 €
19.04.2026 - 787.816 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.indomio.rs

Surčin, Jakovo - Boljevačka plac, 103.66 ari Na prodaju poljoprivredno zemljište u građevinskoj zoni u Jakovu. Zemljište je pravougaonog oblika, front prema nekategorisanom putu je 40m, udaljenost od glavnog puta 40m2. Prema informaciji o lokaciji i planskom osnovu prostornog plana....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs što veći porasla cena (1487)
  • www.indomio.rs jacuzzi što veći (66)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>