• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon pala cena pogodan što skup - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon pala cena pogodan što skup - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon pala cena pogodan što skuplji Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "www.indomio.rs interfon pala cena pogodan što skuplji oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-11%

Promena cene sa 220.000 € na 195.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 220.000 €
13.03.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Makisma Gorkog, 68m2 68m2, 2.0, 1/2, terasa, podrum, interfon, telefon, izvorno, uknjižen. Dvosoban stan u zgradi predratne gradnje (1933. god.) u blizini Druge ekonomske škole. Dvorišno orijentisan,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 530.000 € na 510.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 510.000 €, 143,00 m2 cca 3570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 550.000 €
06.03.2026 - 530.000 €
22.03.2026 - 510.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Stojana Protića- Hram Sv. Save lokal, 143m2, PR/6, Daikin sistem grejanja i hladjenja, inverter klime, telefon, interfon, parking, video nadzor Na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save, nalazi se ovaj lokal koji svojim položajem i funkcionalnošću pruža izvanredan....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 409.000 € na 399.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 399.000 €, 73,00 m2 cca 5470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 409.000 €
24.04.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3,0 69m2 + terasa 4m2, 4/4, lift, toplotne pumpe, lux renoviran, interfon, internet, video nadzor Iako u samom centru Beograda, Čika Ljubina ulica, koja nosi ime po srpskom akademiku, jedna je od najlepših i najmirnijih u gradu. Pored ekskluzivne lokacije i adrese, čini sa još par....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 385.000 € na 355.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 355.000 €, 110,00 m2 cca 3230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.03.2025 - 385.000 €
04.05.2026 - 355.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2025.,

www.indomio.rs

4.0, 110m2(terasa 10m2), inverter klima, lift, III/IV, podrum,telefon, interfon. Uknjiženo 108m2 Prodaje se renoviran salonski stan od 110m2 na top lokaciji u Kneza Miloša, nedaleko od Kliničkog Centra, kao i svih drugih bitnih objekata lociranih u centru grada. Ovaj prelep četvorosoban....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 360.000 € na 340.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 340.000 €, 125,00 m2 cca 2720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.12.2025 - 410.000 €
18.01.2026 - 399.500 €
11.03.2026 - 382.500 €
27.03.2026 - 370.000 €
12.04.2026 - 360.000 €
26.04.2026 - 340.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Blok 62 - Nehruova 5.0, 125m2 (terasa 15m2), VPR/4, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi izuzetno funkcionalan i svetao stan sa divnom terasom, dvostrano orijentisan istok-server. Nalazi se na visokom prizemlju, ali je na visini prvog sprata. Prostorije:....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 290.000 € na 285.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 285.000 €, 58,00 m2 cca 4910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 330.000 €
18.03.2026 - 313.000 €
01.04.2026 - 296.000 €
19.04.2026 - 290.000 €
29.04.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, Centar, Jelene Ćetković, 58m2 58m2, 3.0, 4/4, EG, lift, terasa, interfon, telefon, lux, uknjižen. Uknjižena nadogradnja iz 2014.god. u zgradi koja ima svojstvo kulturnog dobra.....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 260.000 € na 235.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 235.000 €, 73,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 260.000 €
13.05.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 73m2 (terasa ), CG, 3/5, lift, telefon, interfon, podrum. Uknjižen na 62m2 Renoviran stan sa najboljom pozicijom u naselju Galenika. Okrenut je ka parku. Nalazi se u dobro održavanoj zgradi sa liftom koja je okružena zelenilom i sa velikim nezoniranim parkingom. Stan je po strukturi....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 250.000 € na 229.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 229.000 €, 72,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 299.000 €
13.05.2026 - 250.000 €
15.05.2026 - 229.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma interesantna nekretnina, Trosoban stan od 72m2 na tri etaže, funkcionalan, prostran i svetao, dvostrano orijentisan, moderno i kvalitetno opremljen. Prostorije: prizemlje: ulazni deo sa hodnikom i kupatilom; prvi nivo: veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom;....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 234.600 € na 224.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 224.500 €, 69,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 234.600 €
08.05.2026 - 224.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzan trosoban stan površine 69m², smešten u kvalitetnoj novogradnji na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan se nalazi na visokom prizemlju i predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor (PP). Ova nekretnina je....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 209.000 € na 199.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 199.900 €, 58,00 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 209.000 €
08.05.2026 - 199.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Hadžipopovac - Nikodima Milaša 3.0, 58m2 (lođa 3m2), 3/13, CG, lift, interfon U ponudi je trosoban stan površine 58 m² u održavanoj stambenoj zgradi sa liftom. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka i trpezarije koji čine jednu celinu, odvojene kuhinje,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs interfon pala cena pogodan što skuplji (39)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>