• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon pala cena pogodan što manj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon pala cena pogodan što manj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon pala cena pogodan što manji barem 70 m2

  • Za upit "www.indomio.rs interfon pala cena pogodan što manji barem 70 m2" pronađeno 19 nekretnina - prosečna cena 1.538 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1500 eura
    • do 1800 eura (prosečna cena)
    • do 2200 eura
    • do 18 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-11%

Promena cene sa 220.000 € na 195.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 220.000 €
13.03.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Makisma Gorkog, 68m2 68m2, 2.0, 1/2, terasa, podrum, interfon, telefon, izvorno, uknjižen. Dvosoban stan u zgradi predratne gradnje (1933. god.) u blizini Druge ekonomske škole. Dvorišno orijentisan,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 234.600 € na 224.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 224.500 €, 69,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 234.600 €
08.05.2026 - 224.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzan trosoban stan površine 69m², smešten u kvalitetnoj novogradnji na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan se nalazi na visokom prizemlju i predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor (PP). Ova nekretnina je....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 1.000 € na 850 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 850 €, 69,00 m2 cca 12 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 1.000 €
15.05.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Adaptiran, renoviran lokal u bloku 29, u dva nivoa približno iste kvadrature, poseduje čajnu kuhinju i toalet, pogodan za različite namene. Agencijska provizija se naplaćuje u zavisnosti od dužine trajanja zakupa, a u skladu sa cenovnikom agencije GREJANJE - CG, sprat PR/, NOVOGRADNJA,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs interfon pala cena pogodan što manji barem 70 m2'
399.000 €
750 €
950 €
 
-8%

Promena cene sa 250.000 € na 229.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 229.000 €, 72,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 299.000 €
13.05.2026 - 250.000 €
15.05.2026 - 229.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma interesantna nekretnina, Trosoban stan od 72m2 na tri etaže, funkcionalan, prostran i svetao, dvostrano orijentisan, moderno i kvalitetno opremljen. Prostorije: prizemlje: ulazni deo sa hodnikom i kupatilom; prvi nivo: veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom;....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 260.000 € na 235.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 235.000 €, 73,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 260.000 €
13.05.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 73m2 (terasa ), CG, 3/5, lift, telefon, interfon, podrum. Uknjižen na 62m2 Renoviran stan sa najboljom pozicijom u naselju Galenika. Okrenut je ka parku. Nalazi se u dobro održavanoj zgradi sa liftom koja je okružena zelenilom i sa velikim nezoniranim parkingom. Stan je po strukturi....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 1.200 € na 1.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.000 €, 90,00 m2 cca 11 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 1.200 €
10.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran stan u novogradnji, na atraktivnoj lokaciji na Vo��dovcu. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade i ima ukupnu povr��inu od 90m2, uz dodatnu pogodnost privatnog dvori��ta povr��ine 120m2. Stan se izdaje prazan, ��to budu��em zakupcu omogu��ava potpunu slobodu u opremanju....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 336.000 € na 310.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 310.000 €, 93,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 336.000 €
10.05.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2023.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Crveni krst - Dravska lokal, 93m2, PR/5, CG, interfon Na prodaju lokal u dva nivoa - donji nivo iznosi 73.10m2, dok galerija ima 15.97m2. Pogodan je za kancelariju. U cenu lokala je uračunat PDV. Uknjižen na 93m2. Agencijska provizija 2%, Agent Vojka Joksović: 064/55-55-196....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 1.900 € na 1.800 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.800 €, 95,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.900 €
26.04.2026 - 1.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran salonski stan površine 95m², smešten na 3. spratu zgrade sa liftom, u Karađorđevoj ulici, opština Savski venac. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao i prostran, sa visinom plafona od 3.20m. Po strukturi četvorosoban, sastoji se od velikog dnevnog....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 2.100 € na 2.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 2.000 €, 106,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 2.100 €
26.04.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzan salonski stan u centru grada, Kalemegdan, Gospodar Jevremova, Opština Stari grad. Stan je površine 106 m2, nalazi se na visokom prizemlju u zgradi sa jednim spratom i odmah je useljiv.Stan je kompletno renoviran i odlikuje se autentičnim salonskim stilom sa visokim....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 385.000 € na 355.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 355.000 €, 110,00 m2 cca 3230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.03.2025 - 385.000 €
04.05.2026 - 355.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2025.,

www.indomio.rs

4.0, 110m2(terasa 10m2), inverter klima, lift, III/IV, podrum,telefon, interfon. Uknjiženo 108m2 Prodaje se renoviran salonski stan od 110m2 na top lokaciji u Kneza Miloša, nedaleko od Kliničkog Centra, kao i svih drugih bitnih objekata lociranih u centru grada. Ovaj prelep četvorosoban....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 1.800 € na 1.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 1.500 €, 121,00 m2 cca 12 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.800 €
08.05.2026 - 1.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor za izdavanje , Beograd (Vra��ar), Kod crkve Sv.Marka Povr��ina: 120 m2 Osnovne informacije: Tip: Poslovni prostor Stanje: Luksuzno renoviran Name��tenost: Prazan Sprat: 1 Re��ije: od 7.500 RSD Depozit: obavezan Prostorije: Dva kupatila Dva toaleta Kuhinja Ostava Dve....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 360.000 € na 340.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 340.000 €, 125,00 m2 cca 2720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.12.2025 - 410.000 €
18.01.2026 - 399.500 €
11.03.2026 - 382.500 €
27.03.2026 - 370.000 €
12.04.2026 - 360.000 €
26.04.2026 - 340.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Blok 62 - Nehruova 5.0, 125m2 (terasa 15m2), VPR/4, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi izuzetno funkcionalan i svetao stan sa divnom terasom, dvostrano orijentisan istok-server. Nalazi se na visokom prizemlju, ali je na visini prvog sprata. Prostorije:....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.000 € na 900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 130,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 1.000 €
17.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan stan u zgradi novije gradnje, potpuno prazan, poseduje tri spavaće sobe, dve prostrane terase. Pogodan je kako kao stambeni, tako i kao poslovni prostor. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 1.300 € na 1.200 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.200 €, 140,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 1.300 €
06.05.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma komforan stan u objektu novije gradnje, pogodan kako kao stambeni, tako i kao poslovni prostor. Grejanje je na gas ili pomoću invertera. U cenu je uračunata garaža, kao i parking mesto ispred. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 530.000 € na 510.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 510.000 €, 143,00 m2 cca 3570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 550.000 €
06.03.2026 - 530.000 €
22.03.2026 - 510.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Stojana Protića- Hram Sv. Save lokal, 143m2, PR/6, Daikin sistem grejanja i hladjenja, inverter klime, telefon, interfon, parking, video nadzor Na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save, nalazi se ovaj lokal koji svojim položajem i funkcionalnošću pruža izvanredan....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 1.500 € na 1.300 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 1.300 €, 147,00 m2 cca 9 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.500 €
08.05.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje poslovni prostor površine 147 m2, na trećem spratu zgrade sa liftom. Prostor je renoviran, polunamešten i pogodan za različite poslovne delatnosti. Raspored: kupatilo, dva toaleta, kuhinja, ostava i dve terase sa pogledom na ulicu i dvorište. Prostor je opremljen internetom,....

 
 
 
 
-29%

Promena cene sa 2.100 € na 1.500 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BELE VODE, 1.500 €, 158,00 m2 cca 9 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.11.2025 - 2.700 €
08.03.2026 - 2.100 €
22.04.2026 - 1.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan kancelarijski prostor od 158 m² na atraktivnoj lokaciji na Banovom brdu, u blizini Opštine Čukarica. Prostor ima veoma funkcionalan raspored sa više odvojenih kancelarija, što ga čini idealnim za kompanije koje žele organizovan i komforan radni prostor. Velika prednost....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 1.900 € na 1.800 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.800 €, 160,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.02.2025 - 2.500 €
25.04.2025 - 2.300 €
18.06.2025 - 2.200 €
03.09.2025 - 2.000 €
05.11.2025 - 1.900 €
25.03.2026 - 1.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo veoma komforan, luksuzan penthaus na odličnoj lokaciji, kod Doma zdravlja Vračar. U pitanju je novogradnja u mirnoj ulici u zgradi sa malim brojem stanova. Izuzetno funkcionalan prostor, pogodan kako za stanovanje tako i za kancelarijski prostor, kompletno namešten i opremljen....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 18)

<< <1> >>