• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon pala cena podno grejanje d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon pala cena podno grejanje d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon pala cena podno grejanje do 2200 eura/m2

  • Za upit "www.indomio.rs interfon pala cena podno grejanje do 2200 eura/m2" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 906 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 180 m2
    • 220 m2
  •  Po ceni
    • 2000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 100000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 229.700 € na 222.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 222.000 €, 98,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 229.700 €
18.03.2026 - 222.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

U urbanoj vili, na povišenoj i mirnoj lokaciji (BLOK VILA), prodaje se nov, moderan četvorosoban stan površine 98 m², smešten na prvom spratu. Stan se odlikuje odličnim rasporedom i visokim kvalitetom gradnje, a sastoji se od prostranog dnevnog boravka, tri spavaće sobe, dva kupatila,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 208.900 € na 195.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 195.000 €, 104,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 208.900 €
10.05.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

4.0, 104,45m2, terasa, 2/2, EG, telefon, interfon, parking mesto. Građevinska dozvola. Prodaja stana – Borča, Ovčanski put U ponudi moderan četvorosoban stan od 104,45m² u kvalitetnoj novogradnji, smešten u mirnom i planski uređenom kompleksu zatvorenog tipa. ✨ Osnovne karakteristike:....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 333.000 € na 307.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 307.000 €, 260,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 397.000 €
25.07.2025 - 360.000 €
26.09.2025 - 333.000 €
06.03.2026 - 307.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Veternik, Kninska, 260m2 sa terasama 260m2 sa terasama, 5+, PR+1+PK, ostava, garažno mesto, parking mesto, interfon, lux. Luks kuća sa pogledom na Frušku goru....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs interfon pala cena podno grejanje do 2200 eura/m2'
1.190.000 €
2.000 €
700 €
 
-8%

Promena cene sa 520.000 € na 480.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Altina, 480.000 €, 510,00 m2 cca 940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.03.2026 - 520.000 €
26.04.2026 - 480.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.indomio.rs

Odlična kuća, trostrane orijentacije, okružena zelenilom u mirnom delu Zemuna na Altini. Pelet/EG, 3 kupatila, 3 klime, terasa, ostava, vešeraj, dvorište, internet, interfon, video nadzor, garaža. Kuća je spratnosti PST+ PR+ PTK (svaki po 170m2) i smeštena je na placu od 5 ari. Prostorije:....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 1.900 € na 1.800 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.800 €, 95,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.900 €
26.04.2026 - 1.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran salonski stan površine 95m², smešten na 3. spratu zgrade sa liftom, u Karađorđevoj ulici, opština Savski venac. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao i prostran, sa visinom plafona od 3.20m. Po strukturi četvorosoban, sastoji se od velikog dnevnog....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 6.900 € na 6.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 6.500 €, 500,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 6.900 €
01.05.2026 - 6.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica - Golf naselje kuća, 500m2, terase, SUT+PR+II, pogno grejanje na gas, interfon, video nadzor, alarm, podrum, parking, bazen, garaža, struja, voda, kanalizacija, plac 274m2 U ekskluzivnom delu Beograd, u prestižnom Golf naselju, na samo stotinak metara od šume Košutnjak, izdaje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)

<< <1> >>