• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon pala cena opremljen 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon pala cena opremljen 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon pala cena opremljen 60 m2

  • Za upit "www.indomio.rs interfon pala cena opremljen 60 m2" pronađeno 19 nekretnina - prosečna cena 888 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1200 eura
    • do 1500 eura (prosečna cena)
    • do 1800 eura
    • do 15 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-11%

Promena cene sa 790 € na 700 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 700 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 790 €
24.04.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Strogi Centar Beograda, dvosoban stan 60m2, sa parkiranjem u dvorištu, lociran u strogom centru kod hotela Moskva, 50m udaljen od Terazijske Česme. Stan je potpuno opremljen i namešten, sveže renoviran, nalazi se na drugom spratu, svetao, dvostrano orijentisan, sa visokim plafonima.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 225.000 € na 215.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 215.000 €, 59,00 m2 cca 3640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 225.000 €
26.04.2026 - 215.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno opremljen, dvosoban stan na četvrtom spratu, u zgradi kvalitetne, novije gradnje, u ulici Dimitrija Tucovića. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe i dve terase od kojih je jedna zastakljena. Dvostrano orijentisan, spavaća....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 212.000 € na 205.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 205.000 €, 59,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 212.000 €
15.05.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 59m2, 1/1, bez ulaganja, Inverter klime, interfon, internet, ktv Stan se nalazi u mirnoj Ilirskoj ulici nadomak Bulevara despota Stefana. U prilici smo da Vam specifičan dvosobni stan na tri nivoa. Zgrada u kojoj se nalazi je u odličnom stanju sa renoviranom fasadom. Ulaz u stan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs interfon pala cena opremljen 60 m2'
205.000 €
750 €
175.000 €
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 1.100 €
15.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno sređen i opremljen stan vrlo kvalitetnoj stambeno-poslovnoj zgradi, komforan, poseduje odvojenu spavaću sobu, cg je po utrošku, zgrada poseduje obezbeđenje i video nadzor 24/7. U cenu je uračunato garažno mesto. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 850 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 900 €
20.05.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lepo i luksuzno sređen stan u vrlo kvalitetnoj zgradi. Stan je potpuno opremljen, modernog enterijera, čine ga dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i toalet, grejanje je etažno. Garažno mesto je uračunato u cenu. Agencijska provizija za zakupca....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 1.000 € na 800 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 800 €, 61,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.000 €
19.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

LUX trosoban stan sa garazom (nije garazno mesto vec garaza od 13,5 kvm ) u mirnom kraju grada, kompletno renoviran, lux opremljen. Spanska keramika, americki plakari, novi kreveti od punog drveta, klime, optika, kablovska ( na dva televizora ) Dve spavace sobe ( jedna sa francuskim....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.000 € na 900 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 900 €, 61,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 1.200 €
17.04.2026 - 1.000 €
10.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara - Vukov Spomenik 2.5, 61m2 (terasa), 2/5, CG (kalorimetri), garaža, lift, telefon, interfon Stan poseduje: hodnik, gostinski toalet sa prostorom za mašinu i mašinu za sušenje, kupatilo sa tuš kabinom i bideom, prostranu dnevnu sobu sa kuhinjsko-trpezarijskim prostorom, dve....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 296.000 € na 290.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 290.000 €, 58,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 296.000 €
19.04.2026 - 290.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan površine 58 m (uknjiženo 55 m + terasa 3 m), na četvrtom spratu zgrade sa liftom u centru Beograda, u blizini Trg Republike(10 minuta laganog hoda) Stan je deo uknjižene nadogradnje iz 2014. godine, kada su urađene nove instalacije, stolarija i ugrađen lift.....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 900 € na 775 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 775 €, 64,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 900 €
20.05.2026 - 775 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, potpuno renoviran stan, kompletno opremljen, odvojena spavaća soba, zastakljena lođa, dvostrano orijentisan. Agencijska provizija z azakupca e plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 2/4,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 900 €
15.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Kvalitetno renoviran stan, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, dvostrano orijentisan ka ulici i dvorištu. terasa, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - TA,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 950 € na 850 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 850 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.03.2026 - 950 €
26.04.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

2.0, 55m2 (terasa), 2/5, CG, lift, interfon, internet, KATV, klima, parking, garaža Prostorije: hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Stan se nalazi na najatraktivnijoj lokaciji na Crvenom krstu, u blizini svih dešavanja, kao i odlične infrastrukture.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 1.300 € na 1.250 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.250 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 1.300 €
08.05.2026 - 1.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja, fasada i ulaz od mermera, interfon, garaža, lift, klima, terasa, nov moderan. Izdaje se stan u nedavno useljenoj novogradnji u mirnom delu Vračara preko puta parka i osnovne škole. Nalazi se u Šumatovačkoj ulici, izdaje se prvi put, dostupan je za zakup na duži vremenski....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 1.300 € na 1.250 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.250 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.300 €
26.04.2026 - 1.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, potpuno namešten trosoban stan površine 65 m2 u novogradnji na Vračaru. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade sa liftom i odlikuje se funkcionalnim rasporedom i visokim standardom završne obrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevno-trpezarijskog boravka, odvojene....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 800 €
19.04.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan lep stan za izdavanje - Đeram pijaca, novogradnja Lokacija: Beograd, opština Zvezdara, Đeram pijaca Tip: Stan Kvadratura: 55 m2 Broj soba: 2.5 Sprat: 4. od 6 Grejanje: Etažno na struju (EG) Dostupnost: Odmah useljiv Depozit: Obavezan Tip objekta: Novogradnja Opis: Moderno....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 1.100 €
10.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo sre��en, komforan stan u lux naselju A blok, potpuno opremljen, odvojena spava��a soba, terasa - ba��ta povr��ine 30m2, dvori��no orijentisan ka jako lepo ure��enom dvori��tu, cg po utro��ku, video nadzor, gara��no mesto ura��unato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se pla��a....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 1.300 € na 1.250 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.250 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 1.300 €
17.05.2026 - 1.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno, jako lepo sređen stan u novogradnji, potpuno opremljen kvalitetnim nameštajem. Poseduje dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo i terasu dvorišno orijentisanu, mirnu, bez buke. CG je po utrošku, a garažno mesto je uračunato u cenu. Agencijska provizija....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 800 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 900 €
20.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Sa zadovoljstvom vam predstavljamo izuzetno prijatan i prostran stan za izdavanje, smešten u jednom od najlepših delova grada, na Đermu, u ulici Dimitrija Tucovića. Stan je orijentisan na dvorišnu stranu, što garantuje mir i tišinu Stan se sastoji od dve odvojene spavaće sobe koje....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 550 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 600 €
20.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, potpuno opremljen stan u novogradnji, poseduje odvojenu spavaću sobu, postoji mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu 120 eur. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 17)

<< <1> >>