• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon pala cena do 70 m2 što jef - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon pala cena do 70 m2 što jef - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon pala cena do 70 m2 što jeftiniji Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs interfon pala cena do 70 m2 što jeftiniji najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 119.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 125.000 €
15.05.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Beograd, Blok 7A (Institut za majku i dete) - Radoja Dakića 1.0, 47m2 (terasa 9m2), 6/6, grejanje: norveški radijatori i klima, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju veoma funkcionalan jednosoban stan na šestom spratu zgrade bez lifta. Prostorije: ulazni hodnik, kupatilo,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 123.000 € na 121.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARI BANOVCI, 121.000 €, 71,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 123.000 €
15.05.2026 - 121.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stara Pazova, Stari Banovci – Pere Čodanovića 3.0, 71m2 (terasa 3m2), 1/5, GAS, lift, interfon, parking U najlepšem delu Starih Banovaca, u neposrednoj blizini Dunava prodaje se komforan, trosoban stan. Kompletno je opremljen najkvalitetnijom opremom sa podnim grejanjem na gas, pa....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 136.000 € na 132.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, Tesla, 132.000 €, 70,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 136.000 €
15.05.2026 - 132.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Pančevo, Kneza Mihaila Obrenovića, 70m2, 3.0, VPR/4. Struktura: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe, hodnik, kupatilo, 2 terase, pripadajući podrum. Uknjižen na 67m2, mereno sa terasama i ostavom 70 m2. Grejanje na struju, TA ili klima. Stan je kompletno renoviran 2024 god, elektro i vodovodne....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.888 € na 144.888 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 144.888 €, 29,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 149.888 €
15.05.2026 - 144.888 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Prve pruge, u kraju poznatom kao Retenzija, na samoj granici Opština Novi Beograd i Zemun, MAGNAT prodaje LUX opremljen jednosoban stan od 29m2, na I spratu (od ukupno 6 spr.), u zgradi iz osamdesetih godina izgradnje, sa 2 Lifta. PROSTORIJE: Antre,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 233.000 € na 227.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 37, 227.000 €, 67,00 m2 cca 3390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 233.000 €
15.05.2026 - 227.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 37A, Milutina Milankovica, 2.5, 67 m2 sa 2 terase, III od IV sprata, cg, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, useljiv po dogovoru, renoviran, uknjizen na 67 m2 gradjevinske, odnosno na 56 m2 korisne povrsine,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 246.000 € na 242.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 23, 242.000 €, 70,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 246.000 €
15.05.2026 - 242.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 23, Milutina Milankovica, 2.5, 70 m2, bez terase, XV od XX spratova, cg, telefon, 3 lifta, interfon, ktv, internet, 2 klime, useljiv po dogovoru, renoviran, uknjizen na 67 m2, podrum, postoji mogucnost iznajmljivanja parking....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 338.400 € na 309.600 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 309.600 €, 72,00 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 338.400 €
15.05.2026 - 309.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Komforan stan u luksuznom kompleksu Savada. Stan se prodaje prazan, poseduje dve spavaće sobe, grejanje je po utrošku. Zgrada, kao i ceo kompleks nalazi se pod visokim stepenom obezbeđenja. Uknjižen. Agencijska provizija za kupca iznosi 2% dogovorene kupoprodajne cene GREJANJE - CG,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • interfon pala cena do 70 m2 što jeftiniji najnovije (10)
  • www.indomio.rs interfon pala cena do 70 m2 što jeftiniji (215)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>