• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon pala cena do 2300 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon pala cena do 2300 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon pala cena do 2300 eura/m2 1.sprat

  • Za upit "www.indomio.rs interfon pala cena do 2300 eura/m2 1.sprat" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 778 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po ceni
    • 2100 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2400 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 1500 eura
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 229.700 € na 222.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 222.000 €, 98,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 229.700 €
18.03.2026 - 222.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

U urbanoj vili, na povišenoj i mirnoj lokaciji (BLOK VILA), prodaje se nov, moderan četvorosoban stan površine 98 m², smešten na prvom spratu. Stan se odlikuje odličnim rasporedom i visokim kvalitetom gradnje, a sastoji se od prostranog dnevnog boravka, tri spavaće sobe, dva kupatila,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 185.000 € na 179.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 179.000 €, 72,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 185.000 €
08.05.2026 - 179.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

PREMIUM PONUDA – Trosoban stan u kući, Zemun (Sava Kovačevića), 72 m² Na prodaju je izuzetno kvalitetan trosoban stan u Zemunu, smešten u mirnoj i visoko cenjenoj mikrolokaciji Sava Kovačevića, u ulici Milana Uzelca. Stan se nalazi na 1. spratu od 2 u objektu sa ukupno tri stambene....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 333.000 € na 307.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 307.000 €, 260,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 397.000 €
25.07.2025 - 360.000 €
26.09.2025 - 333.000 €
06.03.2026 - 307.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Veternik, Kninska, 260m2 sa terasama 260m2 sa terasama, 5+, PR+1+PK, ostava, garažno mesto, parking mesto, interfon, lux. Luks kuća sa pogledom na Frušku goru....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs interfon pala cena do 2300 eura/m2 1.sprat'
115.000 €
2.700 €
600 €
 
-3%

Promena cene sa 185.000 € na 179.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 179.000 €, 71,00 m2 cca 2520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 185.000 €
06.05.2026 - 179.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 71m2, balkon, gas, I/II, telefon, interfon. Uknjižen. Komforan trosoban stan u zgradi iz 2005. godine. Nalazi se na dobroj lokaciji u blizini svih sadržaja neophodnih za stanovanje kao i mnoštva linija javnog gradskog prevoza. Nalazi se na prvom spratu od dva sprata u zgradi....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 580 € na 560 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 560 €, 36,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 580 €
22.04.2026 - 560 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban namešten stan ,Braće Kovač, I sprat. 36m2,+6m2 zastakljena terasa. PVC stolarija, klima,interfon,bela tehnika,TV,posuđe, Sve novo. 560€ +depozit. Mogučnost prijave stranca. Ag provizija 50% .

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 6.900 € na 6.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 6.500 €, 500,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 6.900 €
01.05.2026 - 6.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica - Golf naselje kuća, 500m2, terase, SUT+PR+II, pogno grejanje na gas, interfon, video nadzor, alarm, podrum, parking, bazen, garaža, struja, voda, kanalizacija, plac 274m2 U ekskluzivnom delu Beograd, u prestižnom Golf naselju, na samo stotinak metara od šume Košutnjak, izdaje....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 450 €, 35,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 500 €
08.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten jednoiposoban stan u novijoj zgradi na Lekinom brdu, ul Maksima Gorkog, visoko prizemlje kao prvi sprat. Stan ima 35m2 i sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe, spavaće sobe, izdvojene kuhinje, kupatila i ostave. POSEDUJE GARAŽNO MESTO U ZGRADI. U cenu uračunato....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 2.600 € na 2.500 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 2.500 €, 200,00 m2 cca 12 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 2.700 €
01.04.2026 - 2.600 €
06.05.2026 - 2.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Po ceni od 13,50 po KV ,PP od 200 KV po ceni od 2.700E. Odličan Poslovni prostor, na super lokaciji. PARKING SLOBODAN,NIJE ZONIRAN, sa obe strane zgrade! Postoji i mogućnost dogovora za parking mesto pod rampom uz nadoknadu. Prostor je na prvom spratu od 3, funkcionalan i lep, 6 kancelarija,prva....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 3.897 € na 3.700 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 3.700 €, 300,00 m2 cca 12 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 3.900 €
06.05.2026 - 3.897 €
10.05.2026 - 3.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Opremljen i renoviran poslovni prostor za izdavanje Lokacija: Beograd - Opština Stari Grad - Centar Cena: 3.700 eura (mesečno) + PDV Površina: 300 m2 (neto 245 m2) Sprat: 1. sprat Broj kancelarija: 6 Tip objekta: Stara gradnja Stanje: Renovirano Grejanje: Centralno (CG) Opis: Poslovni....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 850 € na 750 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 750 €, 66,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 850 €
24.04.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izdavanje trosobnog stana površine 66m2 u centru Novog Sada. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku u okviru izdavanja stanova Novi Sad, posebno za one koji traže komforan i funkcionalan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na prvom spratu....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 850 € na 800 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 100,00 m2 cca 8 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.10.2025 - 1.000 €
06.03.2026 - 850 €
30.03.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

Poštovani zakupci, U prilici smo da Vam ponudimo polunamešten poslovni prostor na prvom spratu stambene zgrade na Vračaru, u Nevesinjskoj ulici. Zgrada je pod video nadzorom, sa liftom, interfonom, od 100 m2, uskoro useljivo. P. P je takođe pod šifrom, ugrađenim alarm sistemom. Po....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 10)

<< <1> >>