• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon pala cena do 2200 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon pala cena do 2200 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon pala cena do 2200 eura/m2 pogodan barem 90 m2

  • Za upit "www.indomio.rs interfon pala cena do 2200 eura/m2 pogodan barem 90 m2" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 12 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 1100 eura
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 1.900 € na 1.800 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.800 €, 95,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.900 €
26.04.2026 - 1.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran salonski stan površine 95m², smešten na 3. spratu zgrade sa liftom, u Karađorđevoj ulici, opština Savski venac. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao i prostran, sa visinom plafona od 3.20m. Po strukturi četvorosoban, sastoji se od velikog dnevnog....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 1.200 € na 1.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.000 €, 90,00 m2 cca 11 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 1.200 €
10.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran stan u novogradnji, na atraktivnoj lokaciji na Vo��dovcu. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade i ima ukupnu povr��inu od 90m2, uz dodatnu pogodnost privatnog dvori��ta povr��ine 120m2. Stan se izdaje prazan, ��to budu��em zakupcu omogu��ava potpunu slobodu u opremanju....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 1.800 € na 1.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 1.500 €, 121,00 m2 cca 12 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.800 €
08.05.2026 - 1.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor za izdavanje , Beograd (Vra��ar), Kod crkve Sv.Marka Povr��ina: 120 m2 Osnovne informacije: Tip: Poslovni prostor Stanje: Luksuzno renoviran Name��tenost: Prazan Sprat: 1 Re��ije: od 7.500 RSD Depozit: obavezan Prostorije: Dva kupatila Dva toaleta Kuhinja Ostava Dve....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs interfon pala cena do 2200 eura/m2 pogodan barem 90 m2'
2.000 €
1.200 €
1.300 €
 
-10%

Promena cene sa 1.000 € na 900 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 130,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 1.000 €
17.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan stan u zgradi novije gradnje, potpuno prazan, poseduje tri spavaće sobe, dve prostrane terase. Pogodan je kako kao stambeni, tako i kao poslovni prostor. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 1.000 € na 950 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 950 €, 83,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.000 €
22.04.2026 - 950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan trosoban stan za izdavanje na Vidikovcu - 83m2 Lokacija : Beograd - Rakovica - Vidikovac Detalji nekretnine Tip : Stan Površina : 83m2 Broj soba : 3.0 Tip objekta : Novogradnja Stanje objekta : Luksuzan Nameštenost : Potpuno namešten Grejanje : Gas Sprat : Prizemlje (PR)....

 
 
 
 
-29%

Promena cene sa 2.100 € na 1.500 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BELE VODE, 1.500 €, 158,00 m2 cca 9 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.11.2025 - 2.700 €
08.03.2026 - 2.100 €
22.04.2026 - 1.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan kancelarijski prostor od 158 m² na atraktivnoj lokaciji na Banovom brdu, u blizini Opštine Čukarica. Prostor ima veoma funkcionalan raspored sa više odvojenih kancelarija, što ga čini idealnim za kompanije koje žele organizovan i komforan radni prostor. Velika prednost....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 1.900 € na 1.800 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.800 €, 160,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.02.2025 - 2.500 €
25.04.2025 - 2.300 €
18.06.2025 - 2.200 €
03.09.2025 - 2.000 €
05.11.2025 - 1.900 €
25.03.2026 - 1.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo veoma komforan, luksuzan penthaus na odličnoj lokaciji, kod Doma zdravlja Vračar. U pitanju je novogradnja u mirnoj ulici u zgradi sa malim brojem stanova. Izuzetno funkcionalan prostor, pogodan kako za stanovanje tako i za kancelarijski prostor, kompletno namešten i opremljen....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>