• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon pala cena do 2200 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon pala cena do 2200 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon pala cena do 2200 eura/m2 parket barem 80 m2

  • Za upit "www.indomio.rs interfon pala cena do 2200 eura/m2 parket barem 80 m2" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 1.091 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 93000 eura
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 73.000 € na 68.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 68.000 €, 73,00 m2 cca 930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 73.000 €
15.03.2026 - 68.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Dunavska - trosoban stan površine 73m2 + terasa i podrumski prostor na drugom i poslednjem spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Centralno grejanje sa kalorimetrima, parket, klima, interfon, uknjižen 1/1. CENA JE FIKSNA! Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra.....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 368.000 € na 330.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 330.000 €, 144,00 m2 cca 2290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 368.000 €
20.03.2026 - 330.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na Limanu 4 u ulici Narodnog fronta, nudimo luksuzan penthouse stan ukupne površine 144 m², od čega je 100 m² uknjiženo, smešten na sedmom spratu kvalitetne zgrade starije gradnje sa liftom. Ova nekretnina predstavlja idealan spoj....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 430.000 € na 399.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Jajinci, 399.000 €, 180,00 m2 cca 2220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 430.000 €
22.04.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Jajinci, kuća od 180 m2 na 7 ari placa. Prizemlje: Dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, špajz, radna soba, hodnik, kupatilo, natkriveni letnjikovac. Sprat: 3 spavaće sobe, hodnik, kupatilo. Na međuspratu se nalazi velika prostorija za pranje i sušenje veša, kao i za odlaganje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs interfon pala cena do 2200 eura/m2 parket barem 80 m2'
790 €
 
-17%

Promena cene sa 2.400 € na 2.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Novi Bulevar, 2.000 €, 260,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 2.400 €
13.05.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan ima 260 m2 stambene površine razpoređeno na 2 sprata (dupleks) a struktura stana je 7-sobna i salonskog je tipa dole a gornji deo visoko podkrovlje. Izdaje se kompletno namešten sa stilskim i modernim elementima enterijera. (moderna klasika) Donji nivo 120 m2+ terase: Antre sa....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>