• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon pala cena do 2200 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon pala cena do 2200 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon pala cena do 2200 eura/m2 luksuzan 80 m2 što manji

  • Za upit "www.indomio.rs interfon pala cena do 2200 eura/m2 luksuzan 80 m2 što manji" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 349 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 1200 eura
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 1.000 € na 950 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 950 €, 83,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.000 €
22.04.2026 - 950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan trosoban stan za izdavanje na Vidikovcu - 83m2 Lokacija : Beograd - Rakovica - Vidikovac Detalji nekretnine Tip : Stan Površina : 83m2 Broj soba : 3.0 Tip objekta : Novogradnja Stanje objekta : Luksuzan Nameštenost : Potpuno namešten Grejanje : Gas Sprat : Prizemlje (PR)....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 1.200 € na 990 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 990 €, 73,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 1.200 €
13.05.2026 - 990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen trosoban stan površine 73 m2 na Vračaru, u neposrednoj blizini Sportskog centra Vračar. Stan se nalazi na 7. spratu (ujedno i poslednjem) u zgradi sa liftom i odlikuje se prelepim, otvorenim pogledom na grad, bez kosina, što dodatno doprinosi komforu i....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 1.200 € na 1.100 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.100 €, 78,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 1.300 €
29.04.2026 - 1.200 €
15.05.2026 - 1.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Blok 58, SAKURA, Savski nasip - Jurija Gagarina; 78m2, 3.0, IV/9, toplotne pumpe, lift, interfon, internet, recepcija, garažno mesto; Luksuzan, polunamešten trosoban stan u prestižnom novoizgrađenom kompleksu Sakura. Stan poseduje terasu koja se prostire dužinom celog stana sa predivnim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs interfon pala cena do 2200 eura/m2 luksuzan 80 m2 što manji'
800 €
 
-10%

Promena cene sa 1.000 € na 900 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, MAJUR, 900 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.000 €
19.04.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov stan na Lekinom brdu - 81m2, lux, garaža sruktura: Trosoban stan (3.0) Površina: 81 m2 Sprat: 2/3 (nije poslednji sprat) Grejanje: Centralno grejanje Stanje: Novogradnja, lux Nameštenost: Namešten Useljiv: Odmah Izdaje se namešten trosoban stan u Mažuranićevoj ulici, neposredno....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 179.500 € na 168.900 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SMEDEREVO, 168.900 €, 83,00 m2 cca 2040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.11.2025 - 189.000 €
06.02.2026 - 179.500 €
15.05.2026 - 168.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzan četverosoban stan u maloj zgradi, novoj, na početku Izletničke. Stan je 104m2, visoko prizemlje u odlično sagarđenoj, izolovanoj zgradi. Unutrašnjost stana od kvalitetnog i luksuznog materijala, španska keramika, stolarija dve boje, gipsani radovi, izolacija 10-30cm, podno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>