• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon pala cena do 2200 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon pala cena do 2200 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon pala cena do 2200 eura/m2 dvorište barem 260 m2

  • Za upit "www.indomio.rs interfon pala cena do 2200 eura/m2 dvorište barem 260 m2" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 957 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 250 m2 (malo manji)
    • 270 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 100000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 340.000 € na 309.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Centar, 309.000 €, 356,00 m2 cca 870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 340.000 €
22.03.2026 - 309.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi - Lux novo - Grocka kuća 5.0+, mereno 356m2, uknjiženo 157m2 (četiri terase), PR+I+II+III+PTK, kamin/inverter klime, interfon, internet, KATV, video nadzor, parking, garaža, plac 9ari Prodaje se luksuzna kuća novije gradnje 356m2, na placu od 9ari u Grockoj. Kuća je....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 6.900 € na 6.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 6.500 €, 500,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 6.900 €
01.05.2026 - 6.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica - Golf naselje kuća, 500m2, terase, SUT+PR+II, pogno grejanje na gas, interfon, video nadzor, alarm, podrum, parking, bazen, garaža, struja, voda, kanalizacija, plac 274m2 U ekskluzivnom delu Beograd, u prestižnom Golf naselju, na samo stotinak metara od šume Košutnjak, izdaje....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 520.000 € na 480.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Altina, 480.000 €, 510,00 m2 cca 940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.03.2026 - 520.000 €
26.04.2026 - 480.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.indomio.rs

Odlična kuća, trostrane orijentacije, okružena zelenilom u mirnom delu Zemuna na Altini. Pelet/EG, 3 kupatila, 3 klime, terasa, ostava, vešeraj, dvorište, internet, interfon, video nadzor, garaža. Kuća je spratnosti PST+ PR+ PTK (svaki po 170m2) i smeštena je na placu od 5 ari. Prostorije:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs interfon pala cena do 2200 eura/m2 dvorište barem 260 m2'
307.000 €
 
-20%

Promena cene sa 1.496.000 € na 1.190.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 1.190.000 €, 765,00 m2 cca 1560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 1.496.000 €
24.04.2026 - 1.190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2025.,

www.indomio.rs

Zemun - Pregrevica kuća, 765m2 (tri terase 76m2), Po+SUT+PR+I+Ptk, grafitno podno grejanje, telefon, interfon, podrum, šest parking mesta, četiri ostave, struja voda, kanalizacija, asfalt, plac 757m2, letnjikovac U ponudi luksuzna kuća u mirnoj ulici sa pogledom na Dunav, za udoban....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 3)

<< <1> >>