• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon pala cena do 2200 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon pala cena do 2200 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon pala cena do 2200 eura/m2 50 m2 namešten

  • Za upit "www.indomio.rs interfon pala cena do 2200 eura/m2 50 m2 namešten" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 233 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 1400 eura
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 850 € na 800 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 800 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 850 €
06.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan Dvosoban Stan za Izdavanje na Vračarskom Platou Opis: Ovaj potpuno nov, luksuzno namešten stan nalazi se u prestižnoj i mirnoj ulici u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Karakteristike unutrašnjosti: Prostrana dnevna soba sa modernim nameštajem Potpuno opremljena kuhinja....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 650 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 700 €
06.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i renoviran stan površine 50 m², koji se nalazi u mirnom delu naselja Braće Jerković, opština Voždovac. Stan je smešten na visokom prizemlju u zgradi ukupne spratnosti od 5 spratova. Stan je po strukturi trosoban (3.0), kompletno namešten i spreman za useljenje....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 850 €, 49,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 900 €
29.04.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov i neuseljavan luksuzan dvosoban stan u kompleksu Voždove Kapije, ulica Vojvode Stepe, Opština Voždovac. Stan je površine 49 m2, nalazi se na sedmom spratu od ukupno dvanaest spratova i odmah je useljiv.Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs interfon pala cena do 2200 eura/m2 50 m2 namešten'
500 €
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 700 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 800 €
26.04.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Vračar, Maksima Gorkog Vračar, 2,0, 50m2 + lođa, namešten, nov, I/7, lift, CG, ktv, klima, interfon, video nadzor, recepcija, obezbeđenje 24/7, teretana u zgradi Stan se nalazi na prestižnoj lolaciji, ugao ulice Maksima Gorkog i Južnog bulevara u neposrednoj blizini svih....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 95.000 € na 88.500 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 88.500 €, 50,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 100.000 €
25.03.2026 - 95.000 €
15.04.2026 - 88.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan površine 50m2 u zgradi izgrađenoj 2024. godine u širem centru grada, u blizini škole, marketa, pijace, apoteke, vrtića,na par minuta od samog centra grada. Stan je na petom spratu u zgradi sa liftom i interfonom. Stan ima ulaz, izdvojenu kuhinju, dnevnu....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 440 € na 420 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, VELIKI MOKRI LUG, 420 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 450 €
17.04.2026 - 440 €
08.05.2026 - 420 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prijatan dvosoban stan sa terasom u mirnom delu Medakovića 3, na samo 5 minuta hoda od okretnica linija 18, 29, 20 i drugih, što obezbeđuje odličnu saobraćajnu povezanost sa gradom. Nalazi se na 2/2 spratu održavane zgrade iz 2000. godine sa interfonom i video nadzorom. Raspored:....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 850 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 900 €
24.04.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan od 54 m2 u novogradnji na odličnoj lokaciji u blizini Beogradskog dramskog pozorišta. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom i odmah je useljiv. Stan je namešten, poseduje terasu, klimu, interfon, internet, centralno grejanje i sve....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>