• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon pala cena do 210000 eura p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon pala cena do 210000 eura p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon pala cena do 210000 eura pogodan

  • Za upit "www.indomio.rs interfon pala cena do 210000 eura pogodan" pronađeno 26 nekretnina - prosečna cena 1.277 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 18 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-11%

Promena cene sa 220.000 € na 195.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 220.000 €
13.03.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Makisma Gorkog, 68m2 68m2, 2.0, 1/2, terasa, podrum, interfon, telefon, izvorno, uknjižen. Dvosoban stan u zgradi predratne gradnje (1933. god.) u blizini Druge ekonomske škole. Dvorišno orijentisan,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180.000 € na 170.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 170.000 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 180.000 €
17.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

2.5, 62m2( terasa 8m2), CG, XI/XII, lift, telefon, interfon, podrum. Uknjiženo 54m2. Na prodaju stan u Ohridskoj ulici u mirnom delu naselja Save Kovačević. Zgrada je dobro održavana, poseduje dva lifta. Oko zgrade se nalazi dosta zelenih površina, kao i nezoniranog parking prostora.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 140.000 € na 129.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 129.000 €, 47,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 140.000 €
22.04.2026 - 129.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 47m2, CG, lift, VPR/IV, telefon, interfon, podrum. Uknjiženo 47m2. Uknjižen stan u zgradi novije gradnje na početku Zemun Polja. Po strukturi jednoiposoban, na visokom prizemlju (preko 2m do donje ivice prozora), funkcionalnog rasporeda prostorija. Oko zgrade se nalazi dosta....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs interfon pala cena do 210000 eura pogodan'
155.000 €
110.000 €
105.000 €
 
-4%

Promena cene sa 234.600 € na 224.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 224.500 €, 69,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 234.600 €
08.05.2026 - 224.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzan trosoban stan površine 69m², smešten u kvalitetnoj novogradnji na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan se nalazi na visokom prizemlju i predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor (PP). Ova nekretnina je....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 125.000 € na 122.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 122.000 €, 50,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 132.000 €
08.02.2026 - 129.000 €
20.03.2026 - 125.000 €
19.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Cerak - Stojana Matića 2.0, 50m2, 4/4, CG-GAS, telefon, interfon, podrum Odličan stan u stambenoj zgradi, na mirnoj lokaciji. Izuzetno je svetao i u dobrom stanju, adaptibilan u dvoiposoban. Nalazi se u dobro održavanoj zgradi. Pogodan i kao investicija, kao i za život.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 127.500 € na 119.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Jajinci, 119.500 €, 50,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 127.500 €
01.05.2026 - 119.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 50m2, terasa, 2/3,EG, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Luksuzna novogradnja u Jajincima. - Lokacija: Na samom ulazu u Jajince (4 autobuske staniceod T.C Banjica) zgrada povučena 200m od glavne ulice Bulevar JNA. - Zona novih trospratnih zgrada i porodičnih kuća. - Teren:....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 250.000 € na 229.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 229.000 €, 72,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 299.000 €
13.05.2026 - 250.000 €
15.05.2026 - 229.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma interesantna nekretnina, Trosoban stan od 72m2 na tri etaže, funkcionalan, prostran i svetao, dvostrano orijentisan, moderno i kvalitetno opremljen. Prostorije: prizemlje: ulazni deo sa hodnikom i kupatilom; prvi nivo: veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom;....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 88.000 € na 83.928 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 83.928 €, 34,00 m2 cca 2470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 88.000 €
10.05.2026 - 83.928 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 34,97m2m2, 2/2, interfon. Pravosnažno rešenje o ozakonjenju. Jednoiposoban, funkcionalan stan na odličnoj lokaciji,na obroncima zvezdarske šume. Dobra povezanost sa svim delovima grada. Useljivo jun 2026.godine. Nije pogodan za kreditne kupce. Kontakt Snežana 064/8132 137 Broj....

 
 
 
 
-31%

Promena cene sa 80.000 € na 55.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 55.000 €, 20,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.02.2024 - 110.000 €
19.12.2025 - 80.000 €
25.02.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2024.,

www.indomio.rs

Stari grad, Terazije - Balkanska lokal, 1.0, 20m2, 1/3, CG, telefon, interfon Na izuzetnoj lokaciji u samom centru Beograda, prodaje se lokal od 20 m2 pogodan za razne delatnosti. Nalazi se na prvom spratu poslovne zgrade. Na jednom je nivou. Struktuiran je kao jedna otvorena prostorija....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 2.100 € na 2.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 2.000 €, 106,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 2.100 €
26.04.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzan salonski stan u centru grada, Kalemegdan, Gospodar Jevremova, Opština Stari grad. Stan je površine 106 m2, nalazi se na visokom prizemlju u zgradi sa jednim spratom i odmah je useljiv.Stan je kompletno renoviran i odlikuje se autentičnim salonskim stilom sa visokim....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 1.900 € na 1.800 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.800 €, 160,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.02.2025 - 2.500 €
25.04.2025 - 2.300 €
18.06.2025 - 2.200 €
03.09.2025 - 2.000 €
05.11.2025 - 1.900 €
25.03.2026 - 1.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo veoma komforan, luksuzan penthaus na odličnoj lokaciji, kod Doma zdravlja Vračar. U pitanju je novogradnja u mirnoj ulici u zgradi sa malim brojem stanova. Izuzetno funkcionalan prostor, pogodan kako za stanovanje tako i za kancelarijski prostor, kompletno namešten i opremljen....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 1.900 € na 1.800 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.800 €, 95,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.900 €
26.04.2026 - 1.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran salonski stan površine 95m², smešten na 3. spratu zgrade sa liftom, u Karađorđevoj ulici, opština Savski venac. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao i prostran, sa visinom plafona od 3.20m. Po strukturi četvorosoban, sastoji se od velikog dnevnog....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 1.800 € na 1.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 1.500 €, 121,00 m2 cca 12 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.800 €
08.05.2026 - 1.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor za izdavanje , Beograd (Vra��ar), Kod crkve Sv.Marka Povr��ina: 120 m2 Osnovne informacije: Tip: Poslovni prostor Stanje: Luksuzno renoviran Name��tenost: Prazan Sprat: 1 Re��ije: od 7.500 RSD Depozit: obavezan Prostorije: Dva kupatila Dva toaleta Kuhinja Ostava Dve....

 
 
 
 
-29%

Promena cene sa 2.100 € na 1.500 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BELE VODE, 1.500 €, 158,00 m2 cca 9 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.11.2025 - 2.700 €
08.03.2026 - 2.100 €
22.04.2026 - 1.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan kancelarijski prostor od 158 m² na atraktivnoj lokaciji na Banovom brdu, u blizini Opštine Čukarica. Prostor ima veoma funkcionalan raspored sa više odvojenih kancelarija, što ga čini idealnim za kompanije koje žele organizovan i komforan radni prostor. Velika prednost....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 1.500 € na 1.300 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 1.300 €, 147,00 m2 cca 9 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.500 €
08.05.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje poslovni prostor površine 147 m2, na trećem spratu zgrade sa liftom. Prostor je renoviran, polunamešten i pogodan za različite poslovne delatnosti. Raspored: kupatilo, dva toaleta, kuhinja, ostava i dve terase sa pogledom na ulicu i dvorište. Prostor je opremljen internetom,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 1.300 € na 1.200 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.200 €, 140,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 1.300 €
06.05.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma komforan stan u objektu novije gradnje, pogodan kako kao stambeni, tako i kao poslovni prostor. Grejanje je na gas ili pomoću invertera. U cenu je uračunata garaža, kao i parking mesto ispred. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 1.200 € na 1.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.000 €, 90,00 m2 cca 11 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 1.200 €
10.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran stan u novogradnji, na atraktivnoj lokaciji na Vo��dovcu. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade i ima ukupnu povr��inu od 90m2, uz dodatnu pogodnost privatnog dvori��ta povr��ine 120m2. Stan se izdaje prazan, ��to budu��em zakupcu omogu��ava potpunu slobodu u opremanju....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 1.000 € na 950 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 950 €, 83,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.000 €
22.04.2026 - 950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan trosoban stan za izdavanje na Vidikovcu - 83m2 Lokacija : Beograd - Rakovica - Vidikovac Detalji nekretnine Tip : Stan Površina : 83m2 Broj soba : 3.0 Tip objekta : Novogradnja Stanje objekta : Luksuzan Nameštenost : Potpuno namešten Grejanje : Gas Sprat : Prizemlje (PR)....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.000 € na 900 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 130,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 1.000 €
17.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan stan u zgradi novije gradnje, potpuno prazan, poseduje tri spavaće sobe, dve prostrane terase. Pogodan je kako kao stambeni, tako i kao poslovni prostor. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 1.000 € na 850 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 850 €, 69,00 m2 cca 12 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 1.000 €
15.05.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Adaptiran, renoviran lokal u bloku 29, u dva nivoa približno iste kvadrature, poseduje čajnu kuhinju i toalet, pogodan za različite namene. Agencijska provizija se naplaćuje u zavisnosti od dužine trajanja zakupa, a u skladu sa cenovnikom agencije GREJANJE - CG, sprat PR/, NOVOGRADNJA,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 750 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 800 €
06.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Vračar - Južni bulevar, trosoban stan sa garažom, 80 m2 Izdaje se svetao i funkcionalan trosoban stan površine 80 m2 , smešten na 3. spratu kvalitetne novije zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji na Vračaru, u Južnom bulevaru. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 650 €, 51,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 700 €
15.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep i funkcionalan dvosoban stan površine 51 m2 na odličnoj lokaciji kod Đeram pijace, u Preševskoj ulici, u neposrednoj blizini Bulevara kralja Aleksandra. Stan se nalazi na 5. spratu uredne novogradnje sa liftom, u zgradi sa video nadzorom i interfonom.Stan se sastoji....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BELE VODE, 600 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 700 €
11.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Banovo brdo - luksuzan, neuseljavan 1.5 stan, 41 m2 Izdaje se potpuno nov, luksuzno opremljen jednoiposoban stan na Banovom brdu, na odličnoj lokaciji u blizini opštine i policijske stanice. Stan ima 41 m2 i nalazi se na 1. spratu moderne novogradnje sa liftom. Funkcionalnog je rasporeda....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 600 € na 500 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 500 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.12.2025 - 800 €
26.12.2025 - 600 €
01.03.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

2.5, 50m2, terasa 2m2, CG, lift, telefon, interfon. Uknjiženo 51m2 Izdaje se stan površine 51 m², koji se sastoji od dve sobe i odvojene kuhinje. Stan je polunamješten i funkcionalnog rasporeda. Pogodan za samce, parove ili studente. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u blizini BEO tržnog....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 450 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 500 €
08.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Lepo opremljen jednosoban stan 42 m2 - Vračar, Crveni krstIzdaje se prijatan, kompletno namešten jednosoban stan površine 42 m2 u mirnom delu Vračara, u ulici Vojislava Ilića, u blizini Crvenog krsta. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade sa liftom i pruža južnu orijentaciju sa obiljem....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-25 (od ukupno 24)

<< <1> >>